Tietokanta on päivitetty viimeksi 30.6.2013

Ohjeet ja lisätiedot tietokannan käytöstä ja sisällöstä


I Toimintakyky  II Terävyys  III Puolustushalu  IV Taisteluhalu  V Hermorakenne  VI Temperamentti  VII Kovuus  VIII Luoksepäästävyys  IX Laukauspelottomuus

Tietokannan etusivulle

Hae koiran nimellä tai nimen osalla:


Haettavat tulokset:
Koirien omat tulokset
Jälkeläistulokset
2. polven jälkeläistulokset
Kasvattien tulokset
Rotu:
Molemmat rodut
Vain pitkäkarvaiset
Vain lyhytkarvaiset


Tarkennettuun hakuun

Tulokset 1978-2016
3143 koiraa, 3276 tulosta

Aineisto Palveluskoirat-lehdestä


Löysitkö puutteita tai virheitä? Lähetä korjaukset osoitteeseen maarit(at)aktiivicolliet.net


/* */

Lyhytkarvaiset (912 tulosta) Pitkäkarvaiset (2299 tulosta)
Nimi Pvm Yhteensä Tulos
ACTING LADY LUCK 19.6.2010+80hyv
ADAMHILL'S KIND OF COOL 15.9.2012+158hyv
ALLEGORY GAWAIN 11.10.2008+1812
ALLEGORY GINEVRA 4.4.2009+1181
ALLEGORY GIULIETTA 21.3.2009+102hyl
ALLEGORY GLORIANA 20.9.2008+1051
ALLEGORY GODIVA 26.10.2008+1722
ALLEGORY GRISELDA 21.3.2009+40hyl
ALLEGORY GWYDION 12.10.2008+1421
ANGEL MEADOW'S IMMENSE BEAUTY 28.5.2005+1101
ANGEL MEADOW'S IMMENSE DREAM 28.5.2005+981
ANGEL MEADOW'S IMMENSE LOVER 28.5.2005+861
ANNWAY'S MOONSTONE 19.5.2001+951
APPLEPIE'S ALWAYS READY 1.10.2005+961
APPLEPIE'S ANOTHER STORY 8.10.2005+71hyl
APPLEPIE'S ANOTHER STORY 27.5.20070kesk
ASANDZAN ADELFINA 11.8.2009+97hyl
ASANDZAN BASTIAN 6.5.2012+133hyv
ASANDZAN CLARA 18.6.2011+142hyv
AURINGONKUKAN ÄIJÄLLE TOIVOA 17.5.2007+1291
AURINGONKUKAN ÄIMÄN KÄKENÄ 18.9.2004+951
AURINGONKUKAN ASSERI 16.11.2002+1882
AURINGONKUKAN MEGA MATTI 9.6.2012+223hyv
AZURELLA 18.10.1987+65hyl
AZURELLA 9.10.1988-44hyl
BARON'S NIGHT BLUE STOCKING 1.6.2002+1552
BARON'S NIGHT BRANDY CANDY 14.9.2002+1141
BAUBON'S BLACK JOLLY 8.5.1999+1552
BAUBON'S CATASTROOF CAX 11.5.1991+881
BAUBON'S JAMES BOND 14.10.2000+1522
BAUBON'S NICE NANCY 12.4.1997+2372
BAUBON'S OKLAHOMA OLIWER 22.8.1993+1181
BAUBON'S PROPER JOE 15.10.1995+1161
BAUBON'S PROUD-PAMELA 11.4.1992+1411
BAUBON'S SISTA SPECIAL 18.11.1995+73hyl
BAUBON'S SISTER-SELINA 25.7.1987+1031
BAUBON'S STARMAKER 17.5.1992+18hyl
BAUBON'S STARMAKER 3.10.1993+1271
BAUBON'S SUPER START 8.5.1999+751
BAUBON'S TIGER LILY 28.9.2002+1291
BAUBON'S TIKTAK 31.8.2002+831
BE MY SURPRISE FANTAZIJA 6.9.2008+1101
BELL PEPPER'S CENOTAPH 5.5.2001+1011
BELL PEPPER'S CHANSONNETTE 1.4.2000+1441
BELL PEPPER'S DATABANK 10.8.2002+61hyl
BELL PEPPER'S DATABANK 18.9.2005+1251
BELL PEPPER'S DATAPEN 28.10.2001+1271
BELL PEPPER'S ENABLE ENTER 12.10.2003+1011
BELL PEPPER'S GHOST BUSTER 4.9.2010+155hyv
BELL PEPPER'S GO GENESIS 17.4.2010+125hyv
BELL PEPPER'S GOOF ONTHE ROOF 3.5.2009+1702
BELL PEPPER'S HEADLIGHT AIM 24.8.2013+56hyl
BELL PEPPER'S HIGH PIPE 17.4.2010+142hyv
BILBO V. SHAKA'S ROYAL KRAAL 21.9.2003+1742
BISANJA'S AMENITYS AMBER 3.10.1993+1562
BISANJA'S DICK TRACY 5.10.1996+771
BISANJA'S GINGERNUT 14.8.1999+991
BISANJA'S GOLDEN BOY 11.6.2000-6hyl
BISANJA'S HOT HIT 6.5.2000+1251
BLACK ELLES ASTRAL MAGIC 11.5.2002+1121
BLACK ELLES AUTUMN MAGIC 11.5.2003+1251
BLACK ELLES BEWARE OF MAGIC 30.10.2004+1421
BLACK ELLES BOHEMIAN MAGIC 11.5.2003+56hyl
BLACK ELLES DREAM OF MAGIC 16.6.2012+170hyv
BLACK ELLES ENCHANTINGMAGIC 12.11.2011+185hyv
BLACK ELLES ENIGMATIC MAGIC 12.11.2011+142hyv
BLUESTEP'S AFRODITE 18.10.1986+751
BOOGIE-WOOGIE 25.10.2008+811
CALIBRA'S AIN'T A LOSER 22.5.1999+1231
CALIBRA'S AIN'T A LOSER 8.9.2001+901
CALIBRA'S AIN'T SHE SAINT 10.6.2000+781
CALIBRA'S AS GOOD AS GOLD 8.9.2001+1622
CALIBRA'S AS YOU LIKE 13.10.1999+951
CALIBRA'S BAD BODYGUARD 13.5.2000+781
CALIBRA'S BLACK AS MILES 12.10.1996+881
CALIBRA'S BLACK BOGIEMAN 10.10.1998+1251
CALIBRA'S BLAME MY LIFE 10.10.1998+1251
CALIBRA'S DEJA VU 20.5.2006+1121
CALIBRA'S DREAM VEAWER 17.6.2006+821
CALIBRA'S DROP OF HONEY 14.10.2006+2402
CALIBRA'S F-F-F FALLING 28.5.2005+1121
CALIBRA'S FOOL FOR YOU 11.6.2006+58hyl
CALIBRA'S FOOL FOR YOU 10.8.2007+2052
CALIBRA'S FORLOVE ORMONEY 17.6.2006+1872
CALIBRA'S GEORGEOTHJUNGLE 8.5.2010+172hyv
CALIBRA'S GOLDILOCKS 27.8.2011+155hyv
CALIBRA'S GOOD CITIZEN 24.4.2010+1882
CALIBRA'S GOODNIGHT KISS 22.4.2011+46hyl
CALIBRA'S GOSH I'M POSH 29.5.2010+82hyv
CALIBRA'S LET IT BE 13.6.2004+1712
CALIBRA'S LIGHT MY FIRE 13.6.2004+1742
CALIBRA'S LOVE TOKEN 13.6.2004+1712
CANICUCCULAN AMIRAALI 20.5.2006+931
CARDROSS CINNABERRY'S SPEEDWAY 6.10.2001+1922
CEPU-JESSE'S ADMIRAL 13.8.1995+73hyl
CEPU-JESSE'S ARGANJILLY 21.3.1993-6hyl
CEPU-JESSE'S ARGOS 9.3.1994+1031
CEPU-JESSE'S BLITHE BESSIE 25.9.1994+39hyl
CEPU-JESSE'S CELEST CHIMERA 25.9.1994+1081
CEPU-JESSE'S ELECTRIC EGGE 10.9.2000+68hyl
CEPU-JESSE'S GEENA GIVEMEALL 15.5.1999+1502
CEPU-JESSE'S HAPPY HANNAH 8.9.2007+1692
CHEYENNE DU VENT DES MOISSONS 17.4.2010+101hyv
CHUBBY'S EPPU NORMAALI 19.10.1997+831
CINNABERRY'S ALL MY LOVING 23.9.2007+58hyl
CINNABERRY'S ANGEL'S KISS 12.6.2010+159hyv
CINNABERRY'S AS YOU LIKE IT 30.8.2008+1141
CINNABERRY'S AT THE TOP 12.6.2010+144hyv
CINNABERRY'S BLUE PERFECTION 28.9.2002+1011
CINNABERRY'S BRAVEHEART 16.11.2002+1702
CINNABERRY'S BRAVO ZULU 16.6.2012+182hyv
CINNABERRY'S CALLING EARTH 12.11.2000+1592
CINNABERRY'S CASSIOPEIA 18.8.2001+1161
CINNABERRY'S DANGER ZONE 17.9.2006+1832
CINNABERRY'S EASY EVIL 16.11.2002+1251
CINNABERRY'S ECHO OF THUNDER 28.9.2002+1742
CINNABERRY'S ENDLESS MELODY 16.11.2002+1702
CINNABERRY'S FRIENDLY FIRE 16.6.2012+174hyv
CINNABERRY'S FUNNY GIRL 3.9.2005+55hyl
CINNABERRY'S GWENDOLYN 6.8.2005+1972
CINNABERRY'S HEART OF GOLD 16.6.2012+155hyv
CINNABERRY'S HEARTBREAKER 6.6.2009+1271
CINNABERRY'S HUNGRY HEART 28.9.2008+1882
CINNABERRY'S ICE FLOWER 24.4.2004+1592
CINNABERRY'S JACK OF HEARTS 14.6.2008+1441
CINNABERRY'S JOYRIDE 14.6.2008+1552
CINNABERRY'S JUST JOKING 14.6.2008+1421
CINNABERRY'S JUST SMILING 28.9.2008+1702
CINNABERRY'S LIVING DOLL 20.5.2004+951
CINNABERRY'S LORD OFTHE RING 2.9.2006+1081
CINNABERRY'S MASTERPIECE 16.6.2012+59hyl
CINNABERRY'S MISS MOLLY 12.9.2009+94hyl
CINNABERRY'S MONKEY BUSINESS 6.6.2009+70hyl
CINNABERRY'S MY MICHELLE 14.4.2007+1892
CINNABERRY'S NOSY NINA 2.6.2001+1702
CINNABERRY'S NOTORIOUS NED 24.9.2005+901
CINNABERRY'S OLD YELLER 17.5.2008+1832
CINNABERRY'S ORANGE BLOSSOM 22.4.2006+1311
CINNABERRY'S PRIVATE BENJAMIN 16.6.2012+95hyv
CINNABERRY'S ROLLER COASTER 14.4.2007+1251
CINNABERRY'S RUBY RED 17.6.2007+1011
CINNABERRY'S SHADOW OF KINGS 27.4.2003+1742
CINNABERRY'S SHEER DELIGHT 6.6.2009+1331
CINNABERRY'S SMOOTH TALKER 19.10.2002+1572
CINNABERRY'S SMOOTHGENTLEMAN 27.4.2003+1181
CINNABERRY'S SPIRITOFFUTURE 16.11.2002+1902
CINNABERRY'S STILL SMILING 2.11.2003+1291
CINNABERRY'S SUMMER RAIN 6.6.2009+1732
CINNABERRY'S SWEET DREAMS 2.11.2002+2072
CINNABERRY'S TANGO MIKE 22.10.2011+180hyv
CINNABERRY'S TENDER HEART 12.8.2006+1862
CINNABERRY'S TERMINATOR 2.5.2009+801
CINNABERRY'S TIME WILL TELL 12.8.2006+1401
CINNABERRY'S TOTAL RECALL 12.8.2006+1401
CINNABERRY'S TOUCH OF GOLD 16.9.2006+1161
CINNABERRY'S TRUE LIES 28.9.2008+1552
CINNABERRY'S TWINKLING STAR 14.4.2007+46hyl
CINNABERRY'S UGLY DUCKLING 12.9.2009+1441
CINNABERRY'S UNKNOWN SOLDIER 12.6.2010+103hyv
CINNABERRY'S UNTAMED HEART 19.7.2009+86hyv
CINNABERRY'S WALTZING TROUGH 16.4.2011+80hyv
CINNABERRY'S WAY OF LIFE 28.5.2005+1772
CINNABERRY'S WHEELOFFORTUNE 16.4.2005+1552
CINNABERRY'S WHIRLWIND 30.9.2006+1592
CINNABERRY'S WINDOW PRINCESS 11.9.2004+971
CINNABERRY'S YOU'RE THE ONE 14.4.2007+1181
CINNABERRY'S YOUNG AT HEART 12.5.2007+1101
CLINGSTONE'S GOSSIP GIRL 22.10.2011+140hyv
CLINGSTONE'S GOT TO BE 22.10.2011+140hyv
CLINGSTONE'S NEEDLESS TO SAY 21.8.2010+95hyv
CLINGSTONE'S NO COMMENTS 2.6.2012+174hyv
CLINGSTONE'S NO OR YES 17.5.2011+175hyv
CLINGSTONE'S TEFLON LOVE 2.6.2012+110hyv
CLINGSTONE'S THIS IS IT 21.8.2012+116hyv
CLINGSTONE'S TRUE STORY 7.7.2012+125hyv
COLOMBIAN FRIEND'S GO WITH GRACE 31.5.1998+1441
COLOMBIAN FRIEND'S HEAR MY VOICE 11.5.1997+86hyl
COLOMBIAN FRIEND'S JEWEL OF JOY 10.10.1999+1722
COLOMBIAN FRIEND'S MOON MAGIC 6.8.2005-34hyl
COLOMBIAN FRIEND'S MOONLIGHTSHADOW 12.8.2006+1421
COLOMBIAN FRIEND'S MOONSHINE PEARL 18.4.2009+801
COWNBRED BLITHE SPIRIT AT FOXEARTH 31.8.2002+931
DALIMATTAS ACTION ANGEL 22.10.2005+54hyl
DALIMATTAS ACTION DRIVER 17.5.2008+1291
DALIMATTAS ACTION LADY 2.9.2006+1011
DALIMATTAS BEN FRANCO 15.10.1995+2152
DALIMATTAS BLACK BEATLEBOY 30.6.2001+1722
DALIMATTAS BLACK BOSSANOVA 27.4.2003+1251
DALIMATTAS BLACK MANAGER 11.8.2009+1121
DALIMATTAS BLACK SIBYLLA 14.10.2001+1732
DALIMATTAS BLACK SUPERMAN 11.6.2000+61hyl
DALIMATTAS BLACK SUPERMAN 2.11.2003+95hyl
DALIMATTAS BLUE BELLAMI 4.9.1993+1271
DALIMATTAS BLUE PHANTOM 29.3.1998+1131
DALIMATTAS DAY DREAM 17.10.1993+821
DALIMATTAS DECCA DREAM 30.3.1996+1692
DALIMATTAS DOGGER DREAM 17.10.1993+1421
DALIMATTAS FLYING SNOWFLAKE 20.6.2012+174hyv
DALIMATTAS FUTURE FARMER 12.4.1993+1742
DALIMATTAS FUTURE FLIPPER 23.5.1992+991
DALIMATTAS FUTURE FLORA 10.10.1992+781
DALIMATTAS GOLDEN FUTURE 2.10.1993+1471
DALIMATTAS JUST A PRINCESS 6.11.1999+1552
DALIMATTAS JUST A SMILE 18.8.2001+1572
DALIMATTAS JUST REMEMBER 16.9.2000+1401
DALIMATTAS KORTIS KARAMELL 21.4.1985+1481
DALIMATTAS LADY BUTTERFLY 14.8.2004+801
DALIMATTAS LIKE TO FLY 9.7.2011+236hyv
DALIMATTAS LILI MARLEEN 10.7.1993+1411
DALIMATTAS MUSICMAKER 21.7.1996+861
DALIMATTAS MY SWEET LADY 3.10.1998+1441
DALIMATTAS MYBLUEGENTLEMAN 30.10.2004+1502
DALIMATTAS OPP AMARYLLIS 11.10.2008+70hyl
DALIMATTAS PINACOLADA 10.4.1994+1161
DALIMATTAS PRIMA BALLERINA 10.9.2000+1251
DALIMATTAS SAGOTROLLET 6.6.2009+1722
DALIMATTAS SEXIE SADIE 26.9.1998+861
DALIMATTAS SMOOTH SHOWROSE 11.5.2002+891
DALIMATTAS SMOOTH'N SWEET 18.4.1998+71hyl
DALIMATTAS SPECIAL SPENCER 26.7.1997+1852
DALIMATTAS STARWALKER 13.4.2003+1251
DALIMATTAS SUZIE WONG 11.9.1999+1872
DALIMATTAS ZILVER ZENITA 6.11.1999+2152
DANDINAS ALIAS MAISIE 12.11.2011+172hyv
DANDINAS AMERICAN LADY 26.5.2001+1552
DANDINAS ANGEL LADY 6.11.1999+2092
DANDINAS BICCU CALLE 28.9.2008+87hyl
DANDINAS BLACK FAME 5.10.2003+821
DANDINAS BLACK MAYA 28.9.2008+86hyl
DANDINAS BLESSED MADNESS 16.11.2002+1401
DANDINAS BLUE BROTHER 7.10.2000+1552
DANDINAS CANDY CAN 5.11.2000+1401
DANDINAS CLASSIC DESIGN 5.11.2000+1401
DANDINAS DEAR DARLING 3.8.2002+781
DANDINAS DON'T FORGET 26.5.2007+1101
DANDINAS DONNA ROSITA 15.9.2001+781
DANDINAS DREAMS'N WISHES 8.5.2004+801
DANDINAS DUMLE DREAM 16.11.2002+781
DANDINAS EAGER ELECTRA 14.8.2004+1592
DANDINAS EASTERN POWER 2.10.2004+801
DANDINAS FILLED DREAM 21.9.2003+1271
DANDINAS FUTURE VICTORY 27.4.2003+1722
DANDINAS GORGEOUS GOLDEN 18.9.2005+1552
DANDINAS GOT TO BE MINE 6.5.2006+32hyl
DANDINAS GOT TO BE MINE 5.5.2007+56hyl
DANDINAS GUARDIAN ANGEL 16.9.2006+1742
DANDINAS HOPE'N DREAM 14.5.2008+1101
DANDINAS HOPE'N DREAM 18.4.2009+8hyl
DANDINAS HOT CHICK 14.5.2008+1401
DANDINAS INDEED LOVELY 23.9.2007+50hyl
DANDINAS INDEEDSOMETHING 31.3.2007+1081
DANDINAS JUST A BEAUTY 5.11.2000+1401
DANDINAS JUST A COWBOY 4.6.2000+1101
DANDINAS JUST A MASTER 5.11.2000+1582
DANDINAS JUST A PRINCE 15.4.2000+1101
DANDINAS KEEP ON 27.9.2009+1972
DANDINAS LADYLIKE 10.9.2005+971
DANDINAS LISTENYOURHEART 30.6.2013+73hyl
DANDINAS LIVING LEGEND 13.10.2007+1101
DANDINAS LOOKING GOOD 6.11.2004+1722
DANDINAS NEVER THE LESS 6.6.2009+81hyv
DANDINAS NEXT PRIDE 1.9.2007+1101
DANDINAS PUT ON THE LINE 26.9.2009+1131
DANDINAS PUT UP TO PLAY 10.8.2010+157hyv
DANDINAS SHE'S SO CUTE 2.9.2006+29hyl
DANDINAS SO NEAT'N NICE 7.10.2006+1722
DANDINAS SWEET SAWANNAH 2.9.2006+1421
DANDINAS SWEET SENSATION 17.9.2006+951
DANDINAS TOP DOLL 19.5.2007+831
DANDINAS TOP TRICK 19.5.2007+931
DANDINAS TOUGH BODYGUARD 2.6.2012+78hyv
DANDINAS TRUE SWINGER 24.8.2007+1592
DANDINAS WITH PLEASURE 26.5.2012+80hyv
DANDINAS WOULD YOU 15.9.2012+188hyv
DANE AMOR MIDNIGHT FANTASY 18.8.2012+140hyv
DANE AMOR OSCAR DE LA RENTA 18.8.2012+171hyv
DANE AMOR THE ONE 18.8.2012+157hyv
DEVIL WEARS PRADA FANTAZIJA 15.9.2012+110hyv
ECSTASY KRASNA LOUKA 23.9.2007+1401
EVERSTI ÖVERIN MAMMAN MUSKOT 18.4.2004+82hyl
EVERSTI ÖVERIN MYSTERY MAKER 2.9.2001+1331
EVERSTI ÖVERIN PAPAN WALENSIA 28.9.2003+1441
EVERSTI ÖVERIN PAPAN WALERIINA 24.4.2004+1742
EVERSTI ÖVERIN RINALDO 18.4.2009+1732
EVERSTI ÖVERIN RÖLLI-PEIKKO 16.4.2005+1732
EXALTED BLUE-BELLE 14.9.1991+33hyl
EXALTED CEPU-JESSE 23.9.1989-14hyl
FAIRLINES FUTURE DREAM 14.9.1991+41hyl
FAIRLINES LAST MINUTE 3.10.1992+1722
FATIKON ANSA-TOHVELINNOUTAJA 15.9.2012+125hyl
FATIKON KIILTONAHKA 2.10.20100hyl
FATIKON NAHKIAINEN 4.10.2008+69hyl
FATIKON NAPPANAHKA 15.8.2009+1702
FINAL FANTASY'S BE ALL SMILES 14.5.2008+2152
FINAL FANTASY'S BEYOND HEAVEN 23.5.2009+1592
FINAL FANTASY'S BOYS DON'T CRY 20.5.2010+221hyv
FINAL FANTASY'S COMPLETELY MINE 17.9.2011+138hyv
FINAL FANTASY'S CRYSTAL HEAVEN 3.10.2009+1592
FINAL FANTASY'S DARLING INDEED 17.9.2011+97hyv
FINAL FANTASY'S DO THEWILDTHING 20.5.2010+142hyv
FINAL FANTASY'S DOCTOR LOVE 8.10.2011+142hyv
FINAL FANTASY'S DOUBLE STRIKE 24.10.2010+112hyv
FINAL FANTASY'S DUSK TILL DAWN 28.8.2011+177hyv
FLYING HEARTBREAKERS EINSTEIN ALBERT 12.11.2011+152hyv
FLYING HEARTBREAKERS EVERY INCH A LADY 12.9.2009+951
FOREST STAR'S FUTURE FAITH 14.9.2002+1161
FOREST STAR'S FUTURE FAY 9.6.2001+931
FOREST STAR'S FUTURE FRIEND 14.9.2002+781
FOREST STAR'S PLEASING PEACH 13.5.2009+821
FOXEARTH FACSIMILE 17.10.1993-14hyl
FOXEARTH FOREIGN AFFAIR 3.10.1992+1251
FOXEARTH FRANKIE 10.7.1993+1011
FRIENDLY FACE FRANCISCO 16.11.2002+1451
FRIENDLY FACE JASPIS 14.10.2000+1682
FRIENDLY FACE MAYBY 29.9.2001+69hyl
FRIENDLY FACE MAYBY 20.5.2006-11hyl
FRIENDLY FACE OPAL 24.9.2005+1502
FUTUREMAKER'S FASHION LADY 5.9.1999+1101
FUTUREMAKER'S FAVOUR BOY 8.5.1999+1171
FUTUREMAKER'S GIN FIZZ 17.5.2008+1121
FUTUREMAKER'S GINGER ALE 3.7.2004+50hyl
FUTUREMIX MAKEPEACE 5.9.1999+69hyl
FUTUREMIX MARQUIS 18.11.1995+1582
FUTUREMIX MILKYWAY 29.6.1996+1421
FUTUREMIX SPINELLI 9.5.1998+1271
GAATZIGAN JILLY 22.8.1993+44hyl
GOLDBODY'S AFTER MOONLIGHT 2.10.1993+1451
GOLDBODY'S BLUE GLITTER 1.11.1997+1001
GOLDBODY'S CITY BOY 2.10.1993+1451
GOLDBODY'S DREAM COME TRUE 2.10.1993+1732
GOLDBODY'S EVENING STAR 2.10.1994+801
GOLDBODY'S I HAVE A DREAM 8.5.1999+1421
GOLDBODY'S I WANT IT ALL 8.5.1999+1481
GOLDBODY'S JETSET GLITTER 14.5.2005+1191
GOLDBODY'S KICK OF LOVE 12.10.2003+1401
GOLDBODY'S KING OF LOVE 12.10.2003+1251
GOLDBODY'S KISS OF LOVE 24.9.2005+1742
GOLDBODY'S LAST FEVER 27.9.1997+73hyl
GOLDBODY'S LAST FEVER 9.5.1999+1291
GOLDBODY'S LITTLE LILY 8.10.2005+43hyl
GOLDBODY'S LIZZIE MCGUIRE 24.9.2005+831
GOLDBODY'S LONELY LOVER 8.10.2005+1441
GOLDBODY'S LOVE LADY 17.9.2006+951
GOLDBODY'S LOVELY BLUE 8.10.2005+1401
GOLDBODY'S LOVER BOY 8.10.2005+1481
GOLDBODY'S MAGGIE MAY 1.10.2011+101hyv
GOLDEN CATCHER'S PEPPER 8.10.2011+70hyl
GOLDEN CATCHER'S ROSEMARY 29.5.2010+142hyv
GOLDLADY'S FAME ROSE 29.4.2006+1031
GOLDLADY'S FANCY BLUE 11.9.2004+1421
GOLDLADY'S GINGER'N SPICE 12.9.2009+751
GOLDLADY'S GOLD'N GLITTER 17.5.2011+183hyv
GOLDLADY'S GRACE'N GLORY 2.5.2009-47hyl
GOLDLADY'S GUEST OF HONOUR 24.9.2011+38hyl
GOLDLADY'S SEBASTIAN 16.6.2012+101hyv
GOLDLADY'S SUMMERSTORM 18.8.2012+93hyv
GOLDSHIMMER HAVING ANAFFAIR 11.8.2009+801
GOLDSHIMMER HERE I GO AGAIN 15.9.2012+108hyv
GOLDSHIMMER I THINK NOT 16.6.2012+112hyv
GREENGROVE BEST OF ALL 10.5.1998+1161
GREENGROVE BLUE MEMORY 27.9.1997+1742
GREENGROVE BLUE VELVET 3.10.1992+1011
GREENGROVE BLUEFASHIONETTE 10.4.19940kesk
GREENGROVE HAPPYWITH HONDA 30.5.1998+1031
GREENGROVE MAJOR MARTHA 2.10.1994+781
GREENGROVE ON STEP UP 21.7.1996+931
GREENGROVE PABLO PICASSO 18.9.1994+991
GREENGROVE VENICE SHOWGIRL 14.10.2000+1271
GREENGROVE WAKE UP TO LOVE 4.9.1993+1481
HÄNTIÄISEN ADALMIINA 10.9.2000+1552
HÄNTIÄISEN BAHAMA BABE 5.8.2000+1552
HÄNTIÄISEN BEACHBOY BOBO 10.9.2000+1822
HÄNTIÄISEN BIG BOSS BUSTER 10.9.2000+1251
HELGA NEITIN AMIRAALI AAPO 18.9.2005+1251
HELGA NEITIN EVERSTI EERO 27.9.2009+1562
HELGA NEITIN JAARLI JUHO 7.8.2005+1742
HELGA NEITIN LORDI LAURI 16.9.2006+1742
HELGA NEITIN POHJOLAN NEITO 30.8.2008+1291
HELGA NEITIN SIR SIMEONI 11.6.2005+1011
HELGA NEITIN TSAARI TIMO 16.4.2005+1722
HELGA NEITIN TUOMARI TUOMAS 18.9.2005+1862
HELGA NEITIN VÄINÄMÖINEN 17.5.2008+39hyl
HELGA NEITIN VÄINÄMÖINEN 12.11.2011+95hyv
HIGHWYCOMBE 21.4.2012+80hyv
HONEY MELON ANTIGONE ROCK'S 5.5.2012+157hyv
HONEY MELON BERRY 30.9.1990+1111
HONEY MELON DAY DIKI'DICK 11.11.2001+1121
HONEY MELON GALLIANO MIST 9.6.2001+781
HONEY MELON GIFFOR COOLER 9.6.2001+1271
HONEY MELON HARTLEY HENRY 14.9.2002+1552
HONEY MELON KING KETZIA 30.3.2003+71hyl
HONEY MELON NOW OR NEVER 28.5.2005+881
HONEY MELON SUMMER NITEWISH 21.8.2012+225hyv
HONEY MELON ULTRAMARINE 22.5.2010+127hyv
INNKEEPER'S ALL BLUES 14.9.2002+1742
INNKEEPER'S ALL OF ME 14.8.2004+1hyl
JÄÄLINNAN METSÄN KEIJU 16.6.2012+95hyl
JÄÄLINNAN METSÄN NEITO 12.11.2011+170hyv
JÄÄLINNAN METSÄN PEIKKO 12.11.2011+181hyv
JÄÄLINNAN TUULEN HALTIA 29.5.2010+72hyl
JÄÄLINNAN TUULEN VALTIAS 29.5.2010+189hyl
JACK MACK'S KANNFADHNA 14.5.2008+1752
JACK MACK'S NEAM-COITANA 14.5.2008+1081
JACK MACK'S ORAIN OITEAGAN 15.8.2009+951
JACK MACK'S TAIRGSE TE 22.5.2013+44hyl
JACK MACK'S VIP BAIRD 12.11.2011+155hyv
JASJAN'KA FIRST LOOK 10.5.1998+1401
JOUTSENLAMMEN ALFA ROMEO 18.9.1994+8hyl
JUDY'S MAGICIAN ARE YOU READY 17.9.2011+112hyv
JUDY'S MAGICIAN BAD BOY BOOGIE 4.8.2012+74hyl
JUDY'S MAGICIAN BAD BOY BOOGIE 29.6.2013+37hyl
JUDY'S MAGICIAN WHO MADE WHO 17.9.2011+159hyv
KANGASVUOKON ATLANTIC 29.4.2006+1481
KANGASVUOKON COLOUR PRINT 10.10.1998+1251
KANGASVUOKON FAIRPLAY 29.4.2006+1161
KANGASVUOKON FANCYCAKE 10.8.2007+801
KANGASVUOKON FIGARO 21.9.2002+1271
KANGASVUOKON FLOWER SHOW 11.9.1999+951
KANGASVUOKON GITTE LA GAALA 11.9.1999+71hyl
KANGASVUOKON GITTE LA GAALA 11.3.2000+54hyl
KANGASVUOKON GLITTER 17.5.2011+184hyv
KANGASVUOKON GOLD STANDARD 10.5.1997+1011
KANGASVUOKON JELLY SWEET 25.8.1996+29hyl
KANGASVUOKON JELLY SWEET 12.9.1999+991
KANGASVUOKON KING HIMSELF 9.9.2000+1552
KANGASVUOKON KISS THE GIRLS 12.9.2004+1251
KANGASVUOKON LE PETIT PRINCE 24.9.1994+1401
KANGASVUOKON MAGNUM 11.8.2009+801
KANGASVUOKON MALLORCA 12.9.2004+1101
KANGASVUOKON MARLENE 18.10.2008+951
KANGASVUOKON MICHELLE 3.11.2007+951
KANGASVUOKON MONA LISA 18.10.2008+15hyl
KANGASVUOKON NIAGARA 21.9.2002+971
KANGASVUOKON OLIWIA 9.4.2011+80hyv
KANGASVUOKON PADDINGTON 29.4.2006+861
KANGASVUOKON PRESS STOP 19.10.1997+1081
KANGASVUOKON PUTUPTHEPOW-WOW 16.9.2000+1722
KANGASVUOKON RIVIERA 11.9.2004+781
KANGASVUOKON ROSE GARDEN 11.9.2004+1251
KANGASVUOKON SHANNON 14.5.2008+821
KANGASVUOKON SHOW BUSINESS 24.9.1994+1011
KANGASVUOKON SHOWMAN I AM 12.9.2004+1291
KANGASVUOKON SPIRITOFTHESEAS 2.10.2004+1271
KANGASVUOKON STAR OPERATION 14.5.2008+1121
KANGASVUOKON STARRAY 12.8.2006+1552
KANGASVUOKON STRING OFPEARLS 4.9.2004+1421
KANGASVUOKON SUNDAY 12.9.2004+1421
KANGASVUOKON TEN POINTS 31.8.1997+1011
KANGASVUOKON VICTORIAWINTERS 14.10.2000+1291
KANGASVUOKON WELCOME WILMA 15.10.1999+73hyl
KANGASVUOKON WELCOME WILMA 8.9.2001+69hyl
KAREINA FORGET ME NOT 18.9.2005+1421
KAREINA FULL OF FIRE 17.5.20080kesk
KAREINA KEVÄÄN KAUNOTAR 11.9.2004+1732
KAREINA KIPPARI KALLE 11.9.2004+1722
KAREINA KOHTALON KUTSU 9.8.2003+170hyv
KAREINA KOLMAS NAINEN 9.8.2003+82hyv
KARENCLAN'S BLACK FANCY 21.7.1996+2072
KARENCLAN'S CHAMBERLAIN 27.4.1986-117hyl
KARENCLAN'S COURT LOVER 27.4.1986-87hyl
KARENCLAN'S COURT LOVER 25.9.1993+901
KARENCLAN'S FLORENCE 14.10.2000+1251
KARENCLAN'S GALANIGHT 27.4.1986-65hyl
KARENCLAN'S GISELLA 4.7.1992+751
KARENCLAN'S GOOD LUCK 22.5.1994+1572
KARENCLAN'S KAPTEN KIM 23.5.1992+1331
KARENCLAN'S LEGEND MAYBI 11.7.1993+25hyl
KARENCLAN'S LOYAL MIKE 2.5.1992+1592
KARENCLAN'S LUCKY MARINER 17.10.1992+1742
KARENCLAN'S NOCTURNO 29.8.1992+1702
KARENCLAN'S RIVAL FREEGIRL 12.4.1992+871
KARENCLAN'S ROSY ANEMONE 11.4.1992+1271
KARENCLAN'S SHARON LILY 10.7.1993+831
KARENCLAN'S VOICE OF KAREN 11.4.1993+1011
KARENCLAN'S X-ELENT MARYLEE 21.5.1994+71hyl
KIIRAMANNA ELEGANTINE 15.8.2009+1381
KIIRAMANNA FANZINE 27.10.2012+127hyv
KIIRAMANNA HELINÄ KEIJU 20.4.2013+53hyl
KOIRUUKSIEN JÄTKÄ ON ELÄIN 16.4.2011+127hyv
KOIRUUKSIEN KERTTU HERRANTERTTU 15.8.2012+140hyv
KOIRUUKSIEN NELLI KARAMELLI 13.4.2013-24hyl
KOIRUUKSIEN PIMU ON PETO 5.11.2011+110hyv
KOIRUUKSIEN SIIRI TUULIVIIRI 15.8.2012+155hyv
KOIRUUKSIEN TYPY ON TÄHTI 16.4.2011+125hyv
KRISTO'S ARCANE PATH 2.9.2000+1882
KRISTO'S BART SIMPSON 4.5.2002+1722
LIFE IS GOOD FANTAZIJA 22.9.2012+95hyv
LIFEDREAM BLUE BOLGER 22.5.2013+49hyl
LIFEDREAM BLUE BRANDYBUCK 29.9.2012+142hyv
LIFEDREAM DADDYS GIRL 12.6.2010+197hyv
LIFEDREAM DAISY GARDNER 5.6.20100kesk
LIFEDREAM DAISY GARDNER 12.11.2011+110hyv
LIFEDREAM DAY DAWNS RED 5.6.2010+97hyv
LIFEDREAM DOING ALRIGHT 5.6.2010+42hyl
LIFEDREAM ENDLESS NARNIA 22.4.2011+140hyv
LIFEDREAM ENTER NARNIA 7.7.2012+125hyv
LIFEDREAM ETERNAL NARNIA 18.6.2011+40hyl
LIFEDREAM ETHOS OF NARNIA 12.11.2011+110hyv
LIFEDREAM LADY FAFNIR 27.9.2008+1141
LIFEDREAM LADY FORTUNA 17.5.2008+1101
LIFEDREAM LADY FREYJA 17.5.2008+1031
LIFEDREAM LADY LAURELIN 5.8.2006+1421
LIFEDREAM LORD LEGOLIN 29.4.2006+1552
LIFEDREAM REFUSE TO DANCE 18.6.2011+170hyv
LIKEN AAMUKASTE 3.10.1999+1562
LINNANNEIDON ISEBEL 21.7.2007+48hyl
LINNANNEIDON ISEBEL 30.10.2010+172hyv
LINNANNEIDON ISILDUR 30.10.2010+174hyv
LINNANNEIDON JET SETTERY 29.5.2010+170hyv
LUBIN'S ADVENTURER 28.8.2006+1892
LUBIN'S AMBASSADOR 21.5.2006+2082
LUBIN'S ANGELIQUE 6.10.2007+1712
LUBIN'S BELLISSIMA 24.8.20070kesk
LUBIN'S CASABLANCA 29.5.2010+27hyl
LUBIN'S FINN FOREST 8.10.2011+78hyv
LUBIN'S FRENCH KISS 27.8.2011+80hyv
LUBIN'S FRIENDS FOREVER 18.6.2011+138hyv
LUBIN'S GARDEN FLOWER 16.6.2012+85hyl
LUBIN'S GLORY DAY'S 7.10.2012+23hyl
LUBIN'S GREAT PASSION 12.11.2011+172hyv
MABINOGION SIR GALAHAD 30.8.2008+1351
MACGEE'S HIGH SPEED 1.10.2011+125hyv
MAHONEY'S ACTION MAN 28.8.2006+1882
MAHONEY'S ANOTHER WOMEN 6.8.2005+781
MAHONEY'S CHAIN OF LIFE 15.8.2009-7hyl
MAHONEY'S CURIOUS MISTER 10.10.2009+224hyv
MAHONEY'S DIAMOND RAIN 9.10.2010+205hyv
MARMALADE'S MASTERMIND 19.5.2001+1722
MARMALADE'S MILESTONE 22.9.2001+1722
MARMALADE'S STONEHEART 25.9.1999+1251
MAXMILA'S CARAMEL 21.9.1991-60hyl
MAXMILA'S CATRIONA 18.10.1992+1041
MAXMILA'S CATRIONA 15.10.1994+1141
MAXMILA'S CHESTER 18.4.1992+1291
MAXMILA'S ROXETTE 18.10.1992+901
ME MYSELF FANTAZIJA 24.9.2005+1552
MILLI MILLER VÖIMAS SAMURAI AAPO 7.11.2009+146hyl
MIMOSAN ADRIAN 20.3.1993+801
MIMOSAN BEAUTYDREAMS 4.4.1993+14hyl
MIMOSAN BEGGAR BEN 21.5.1994+1031
MIMOSAN BREATH OF LOVE 9.6.1996+1572
MIMOSAN BURNING LOVER 20.3.1993+981
MIMOSAN CREAMY NOUGAT 17.5.1998+1722
MIMOSAN DARLING OF MINE 27.9.1998+1552
MIMOSAN ENTRANCE TO JOY 4.6.2000+1842
MIMOSAN GENTLEMAN 8.6.2002+2212
MIMOSAN GIVE ME ALL 8.6.2002+951
MIMOSAN GLAD MARINER 8.6.2002+68hyl
MIMOSAN GLEAM OF HOPE 12.10.2003+1552
MIMOSAN GRACEFUL GIFT 20.6.2004+44hyl
MIMOSAN HEAVENLY YOURS 28.5.2005+1371
MIMOSAN HOLD THAT TIGER 20.6.2004+99hyl
MIMOSAN HOLD THAT TIGER 19.5.2007+38hyl
MIMOSAN ISNT SHE LOVELY 11.8.2009+1251
MIMOSAN JET SET MAN 27.5.2007+881
MIMOSAN JOYFUL NEWS 27.5.2007+2482
MIMOSAN JUBILEE OF JUNE 14.5.2008+931
MIMOSAN JUST JOYE 19.5.2007+1251
MIMOSAN KAREN N'MAGIC 27.9.2009+1161
MIMOSAN KAREN WILDROSE 14.5.2008+1401
MIMOSAN KIND KAREN 27.5.2007+1702
MIMOSAN LEAN ON ME 15.9.2012+186hyv
MIMOSAN LIKE A STRIKE 28.9.2008+1722
MIMOSAN MR MC CREAMY 26.10.2013-14hyl
MINEFIELD AL CAPONE 7.9.1997+59hyl
MINEFIELD ARES 18.8.1996+69hyl
MINEFIELD ARES 17.5.19970kesk
MIRTHGARD AISHA ANDROMEDA 22.4.2011+144hyv
MONOGRAM'S GENTLEMAN O'QUAEMAC 7.10.2001+1401
MUSTAN RIIVIÖN HARALD 16.6.2012+84hyv
MUSTAN RIIVIÖN HELMI 18.6.2011+182hyv
MUSTAN RIIVIÖN HETA 28.5.2011+50hyl
MUSTAN RIIVIÖN ISTO 28.9.2013+8hyl
NATALAIN HEILORY HOPE 5.9.2009+129hyv
NUUSKAKAIRAN ADJUTANTTI 5.9.1998+9hyl
NUUSKAKAIRAN ASESSORI 9.5.1998+1011
NUUSKAKAIRAN AURINGONKUKKA 22.5.1999+1031
NUUSKAKAIRAN BARTNAS ASPEN 3.9.2011+209hyv
NUUSKAKAIRAN CAHPE AROSA 30.10.2010+174hyv
NUUSKAKAIRAN DAVAS ALMERA 27.5.2012+10hyl
NUUSKAKAIRAN TIIDANIEIDA 27.8.2011+84hyv
NUUSKAKAIRAN TORROLAS 23.5.2009+801
ONEWAY'S FIRETIGER 27.5.2007+61hyl
ONEWAY'S GOLD RUSH 3.11.2007+1682
ONEWAY'S GOLDEN TREASURE 17.5.2008+801
ONEWAY'S LOOK OF LOVE 12.10.2003+1441
ONEWAY'S MERCEDES 27.5.2007+1552
ONEWAY'S PRALINE 27.5.2007+1902
PANDARELLAN ÅSA RASDOTTER 24.10.2010+167hyv
PANDARELLAN OFELIA 6.10.2007+931
PANDARELLAN OMAR 17.9.2005+180hyl
PANDARELLAN ULLE DULLE DOFF 19.9.2009+83hyl
PAPAYA WHIP V. SHAKA'S ROYAL KRAAL 27.8.2011+127hyv
PIHATUVAN GINSENG 21.4.1985+1522
PIM BULAN SCARAMOUCH 27.8.2000+1572
PIM BULAN SIBELIUS 13.10.2001+1602
PIM BULAN SILVA THE CAT 30.6.2001+1401
PIM BULAN XENA 18.4.2010+155hyv
PIM BULAN XINGU 18.6.2011+95hyv
PINEHILLSIDE'S BLUE COOL DREAM 22.10.2005+981
PINEHILLSIDE'S GINGER TWIST 3.12.2006+31hyl
PINEHILLSIDE'S NIGHT BASIST 6.10.2007+58hyl
PINEHILLSIDE'S NIGHT BASIST 16.10.2010+99hyv
PINEHILLSIDE'S PASSED WONDER 3.11.2007+971
PINEHILLSIDE'S ROCK'N ROLL 27.5.2007+841
PINEHILLSIDE'S RUSTY NAIL 2.10.2010+189hyv
PINEHILLSIDE'S RYTHM'N BLUES 27.5.2007+1121
PINEHILLSIDE'S TWIST AGAIN 14.5.2008+2032
RAYNOOR CAN-CAN GIRL 16.6.2012+159hyv
RAYNOOR ROCK'N ROLL 10.5.1998+1532
RAYNOOR SELF MADE MAN 19.6.1999+851
RAYNOOR SO WHAT 19.6.1999+56hyl
RAYNOOR TAKE THAT 31.8.2003+16hyl
RAYNOOR THAT'S IT 28.8.2004+781
RAYNOOR THE RIDDLE 13.3.1999+1421
RAYNOOR TINY THING 14.9.2003+841
ROWAN-ALLEY'S GRIZZLY GRANITE 22.4.2001+1251
ROWVALE RIVER RAIDER 19.9.2009+1532
SAFIRRUBIR AN ICE PRINCESS 16.8.2008+1692
SAMUTEMU 17.5.1987+26hyl
SANDCASTLE'S ALL ABOUT EVE 1.11.2008+881
SANDCASTLE'S ALL ABOUT ME 5.6.2010+125hyv
SANDCASTLE'S BACK IN BLACK 4.9.2010+168hyv
SANDCASTLE'S BIRTHDAY SUIT 24.10.1998+1722
SANDCASTLE'S BOOGIE NIGHT 30.10.2010+168hyv
SANDCASTLE'S BRUNO PEPPER 14.4.2007+2032
SANDCASTLE'S CAT CAT 10.9.2005+1451
SANDCASTLE'S CRASH BOOM BANG 31.5.1997+1281
SANDCASTLE'S CRASH IN TIME 27.9.2008+1101
SANDCASTLE'S CRASH THE PARTY 16.8.2008+1572
SANDCASTLE'S DOLLAR SMILE 20.5.2004+1251
SANDCASTLE'S GOODTIMECHARLIE 27.9.2009+1582
SANDCASTLE'S HALLOWEEN EVE 6.11.2004+981
SANDCASTLE'S HAPPY WITHHILMA 27.10.1996+159hyl
SANDCASTLE'S HAPPY WITHHILMA 19.6.1999+1892
SANDCASTLE'S HEARTS BYE BYE 1.9.1996+1552
SANDCASTLE'S HIDDEN DRAGON 27.3.2004+1542
SANDCASTLE'S HIDE N'SEEK 17.9.2005+801
SANDCASTLE'S HOCCUS POCCUS 28.9.1997+1201
SANDCASTLE'S HOLIDAY HULDA 14.10.2001+1441
SANDCASTLE'S HOWMANY SISTERS 1.11.1997+1892
SANDCASTLE'S KING CREOLE 28.8.2004+1121
SANDCASTLE'S LENINGRADCOWBOY 31.8.2003+1271
SANDCASTLE'S MEMPHIS KING 2.11.2003+1572
SANDCASTLE'S MUSTANG SALLY 19.6.1999+1161
SANDCASTLE'S NAKED GUN 5.8.2000+1011
SANDCASTLE'S NAKED TRUTH 11.6.2000+1121
SANDCASTLE'S NIGHT RAIDER 14.5.2011+110hyv
SANDCASTLE'S NYLON BEAT 21.10.2006+56hyl
SANDCASTLE'S OH' LA LA 4.11.2000+1652
SANDCASTLE'S OH'YES 15.5.2004-14hyl
SANDCASTLE'S OH'YES 17.9.2005+801
SANDCASTLE'S OKLAHOMA OBELIX 19.6.1999+1572
SANDCASTLE'S OLIWER HARDY 3.6.2001+1011
SANDCASTLE'S OLIWER PANIS 31.8.2002+12hyl
SANDCASTLE'S OLIWER STONE 31.8.2002+1421
SANDCASTLE'S OLIWIA SWING 20.4.2002+1271
SANDCASTLE'S OOPSIDIDITAGAIN 2.11.2002+1532
SANDCASTLE'S PEPPERMINTPATTY 20.5.2006+72hyl
SANDCASTLE'S PHANTOM PUNCH 19.5.2012+8hyl
SANDCASTLE'S PINK FLOYD 18.8.2012+172hyv
SANDCASTLE'S PRETTY IN PINK 24.9.2011+85hyv
SANDCASTLE'S QUEEN CERIENNA 14.8.1999+8hyl
SANDCASTLE'S QUEEN CERIENNA 7.4.2001+56hyl
SANDCASTLE'S QUEEN LATIFAH 1.4.2007+67hyl
SANDCASTLE'S READY SET GO 25.8.2001+841
SANDCASTLE'S RED DRAGON 14.7.2006+1722
SANDCASTLE'S RISE'N SHINE 24.10.1998+1542
SANDCASTLE'S SABLE SALLY 7.7.2013+95hyv
SANDCASTLE'S SALT N'PEPPER 19.9.2009+168hyl
SANDCASTLE'S SILVER LINING 17.6.2006+113hyl
SANDCASTLE'S SISTER SURPRISE 19.6.1999+1311
SANDCASTLE'S SISTER-SANELMA 11.6.1995+1552
SANDCASTLE'S SISTER-SELMA 10.9.1995+31hyl
SANDCASTLE'S SISTER-SHEENA 22.5.1999+931
SANDCASTLE'S SKINNYDIPPING 24.10.1998+931
SANDCASTLE'S SNAPCRACKLE POP 11.10.2003+1782
SANDCASTLE'S SOCIAL CALL 21.8.2012+160hyv
SANDCASTLE'S SOMETHING BLUE 14.7.2006+1742
SANDCASTLE'S SOUND'N'FURY 27.9.2008+54hyl
SANDCASTLE'S SOUND'N'FURY 28.8.2011+8hyl
SANDCASTLE'S SPIRIT N' SPICE 24.9.2005+1651
SANDCASTLE'S STERLING JAYNE 31.8.2003+67hyl
SANDCASTLE'S STETSON SALLY 31.8.2003+13hyl
SANDCASTLE'S STORM INATEACUP 7.8.2004+1552
SANDCASTLE'S STRIPTEASER 31.8.2002+68hyl
SANDCASTLE'S STRIPTEASER 14.4.2007+68hyl
SANDCASTLE'S SUIT YOURSELF 9.9.2006+1251
SANDCASTLE'S SUNDANCE KID 7.9.2003+71hyl
SANDCASTLE'S SWEET VALENTINE 30.3.2003+1722
SANDCASTLE'S SWING N'SMILE 7.10.2006+11hyl
SANDCASTLE'S THE RASMUS 14.5.2005+1081
SANDCASTLE'S THINK PINK 28.7.2012+110hyv
SANDCASTLE'S TICKLE ME LITTLE 28.7.2012+65hyl
SANDCASTLE'S TICKLE TIME 22.9.2012+78hyv
SANDCASTLE'S TIME TO SHINE 23.5.2009+781
SANDCASTLE'S TREASURE BOX 24.9.2005+1572
SANDCASTLE'S TRICK OR TREAT 24.10.1998+1602
SANDCASTLE'S TRUE BELIEVER 24.8.2007+881
SANDCASTLE'S TRUE DROPLET 3.10.2009+851
SANDCASTLE'S TRUE TOPIC 29.8.20070kesk
SANDCASTLE'S TRUST ME 4.4.2009+911
SANDCASTLE'S TRUTH OR DARE 20.4.2002+801
SANDCASTLE'S WILLING N' ABLE 15.5.2004+56hyl
SANDCASTLE'S WYAT EARP 7.8.2004+1572
SANDCASTLE'S ZOOT SUIT 1.4.2006+1742
SECRET AFFAIR'S AFTER ME PLEASE 6.10.2002+1421
SECRET AFFAIR'S AMAZING GRACE 1.6.2002+1822
SECRET AFFAIR'S ANY DAY NOW 6.10.2002+1552
SECRET AFFAIR'S CAN'T LET GO 8.5.1999+1702
SECRET AFFAIR'S CARELES WHISPER 13.9.1998+1842
SECRET AFFAIR'S CASUAL TRAVELER 31.8.2002+1121
SECRET AFFAIR'S COOL COOL WOMAN 14.8.1999+1502
SECRET AFFAIR'S COVER ME 10.5.1998+1702
SECRET AFFAIR'S DARE TO DREAM 28.5.2005+1011
SECRET AFFAIR'S DECISION MAKER 19.8.2006+861
SECRET AFFAIR'S DEVILINDISQUISE 24.9.2005+1231
SECRET AFFAIR'S DEVOTED TO YOU 28.5.2005+881
SECRET AFFAIR'S FAKE SMILE 11.6.2005+20hyl
SECRET AFFAIR'S FAKE SMILE 27.9.2008+901
SECRET AFFAIR'S FLY ME TO MOON 28.5.2005+29hyl
SECRET AFFAIR'S FLY ME TO MOON 14.5.2008+1421
SECRET AFFAIR'S FOOL TO BELIEVE 21.7.2007+1271
SECRET AFFAIR'S GONNA BE STAR 14.10.2000+1742
SECRET AFFAIR'S JOY TO THE WORLD 29.10.2011+18hyl
SECRET AFFAIR'S KING OF DREAMS 12.9.1999+1121
SECRET AFFAIR'S LAUGH OUT LOUD 18.4.2009-6hyl
SECRET AFFAIR'S LIFE GOES ON 10.10.2009+110hyv
SECRET AFFAIR'S LITTLE BIT LATE 17.9.2011+23hyl
SECRET AFFAIR'S LONG LOST SENSE 6.6.2009+9hyl
SECRET AFFAIR'S LONG LOST SENSE 17.5.2011+86hyv
SECRET AFFAIR'S LUCKY LOSER 30.9.2012+60hyl
SECRET AFFAIR'S MORNING MIST 14.10.2000+1822
SECRET AFFAIR'S ON YOUR DREAMS 22.5.2013+31hyl
SECRET AFFAIR'S OVER THERAINBOW 21.5.2011-31hyl
SECRET AFFAIR'S POWER OF THREE 12.10.2003+71hyl
SECRET AFFAIR'S POWER PACKAGE 12.10.2003+1121
SECRET AFFAIR'S STAND BY ME 7.10.2006+1421
SECRET AFFAIR'S THORN INMY SIDE 27.9.2008+1572
SECRET AFFAIR'S TRUE LOVE WAYS 25.8.2007+1141
SECRET AFFAIR'S WHAT'S GOING ON 7.6.2012+112hyv
SECRET AFFAIR'S WHY AYE MAN 21.8.2012-21hyl
SECRET AFFAIR'S WORDS OF WISDOM 29.5.2010+138hyv
SECRET AFFAIR'S YES ICAN BOOGIE 21.8.2012+220hyv
SECRET AFFAIR'S YOU KNOW MYNAME 17.5.2011+95hyv
SELBIT HARMONY NATALINE 4.9.2004+3hyl
SELBIT HUNKY DORY 18.9.2004+1251
SELBIT HURRICANE HAPTON 4.9.2004+1552
SELBIT SKALY 30.5.1999+1722
SHARLEIS BASIC ACE 17.4.2010+80hyv
SHARLEIS BOLD BUBBA 8.5.2010+155hyv
SHARLEIS BOOM BERTHA 10.10.2009+172hyv
SHARLEIS BRAINY BILL 26.9.2009+2042
SHARLEIS BUSY BARD 6.5.2010+70hyl
SHARLEIS DIAMOND DOLLY 12.11.2011+95hyv
SHARLEIS DYNASTE DAVE 12.11.2011+99hyv
SHARLEIS MARSHAL MARY 18.9.2004+1712
SHARLEIS MIGHTY MANDY 24.7.2004+1101
SHARLEIS MISSIONARY MAN 10.6.2006+971
SHARLEIS TENESSEE TED 31.10.1998+1732
SHARLEIS TEXAS THERESA 8.5.1999+1982
SHARLEIS TEXAS TOMBOY 10.10.1998+1742
SHULUNE IMPERIAL MYSTIQUE 23.4.2011+153hyv
SIRJUKAN PETER PAN 16.9.2007+871
SIRJUKAN PIKKU MYY 14.7.2006+931
SISTER-JANE 13.8.1989+881
SONTIKAN SALAKUUNTELIJA 16.9.2006+1291
SONTIKAN SALAMATKUSTAJA 16.9.2006+971
SONTIKAN SELVÄNNÄKIJÄ 16.9.2006+1592
SONTIKAN SUUNNANNÄYTTÄJÄ 16.9.2006+1902
SPRING SYMPHONY BELOVED BEAN 9.5.2004+1552
SPRUCE MEADOW FULL OF JOY AT CINNAB 14.4.2007+801
STOORYBOOK'S CHESHIRE CAT 14.5.2008+2332
STOORYBOOK'S MISS MONEYPENNY 13.9.2009+1421
STOORYBOOK'S THE CARPENTER 8.9.2007+1381
STOORYBOOK'S WHITE KNIGHT 20.9.2008+1592
SUNSWEET GIFT OF LOVE 9.9.2000-26hyl
SUNSWEET LORD NELSSON 16.9.1995+1011
SUNSWEET LOVE ME TENDER 10.10.1981+34hyl
SUNSWEET SAN FRANSISCO 18.9.1999+971
SUNSWEET SENSATIONAL 13.8.19940kesk
SUNSWEET SERVI'SEABLE 22.10.1994+1461
SUNSWEET SHA'PELY 9.3.1994+1331
SUNSWEET SIERRA MADRE 21.7.1996+1421
SUNSWEET SMOKE SIGNALS 10.5.1998+1862
SYYSTAI'AN AURINGONKUKKA 20.5.2006+1271
SYYSTAI'AN VIISAS 18.4.2009+1441
TANNING EFEKTI 17.9.1994+1011
TANNING JEANNE D ARC 13.10.1991+1722
TANNING KAPPA GIRL 10.11.2001+1121
TANNING LANA TURNER 6.9.2003+1552
TANNING LAUREN BACALL 2.10.2004+1441
TANNING LEDIN-P 21.8.2004+1702
TANNING LEE REMICK 9.10.2004+2052
TANNING PASSWORD 1.3.2008+1121
TANNING PORTFOLIO 13.10.2007+2492
TANNING QUITE A JOY 2.8.2008-57hyl
TANNING QUITE A THRILL 2.8.2008-55hyl
TANNING RAPPER 28.8.2011-44hyl
TANNING RUMBA 15.8.2009+18hyl
TANNING SMOOTH HELENA 14.5.1994+971
TANNING ULTIMA THULE 22.5.2013+54hyl
TANNING ULTRA BRA 18.6.2011+144hyl
TANNING URANIA 16.6.2012+110hyv
TENDER WIND'S ALLURING ABBY 8.10.2005+1502
TENDER WIND'S BLUE SKY 12.10.2003+53hyl
TENDER WIND'S HAZY HALO 15.9.2012+110hyv
TENDER WIND'S INNER GLOW 16.10.2011+48hyl
TENDER WIND'S INNER GLOW 7.7.2012+82hyv
TENDER WIND'S LOVE IS DIVINE 7.10.2006+1672
TENDER WIND'S LUCKY ONE 12.10.2003+1732
TENDER WIND'S MAJESTIC MAGGIE 15.10.2005+1562
TENDER WIND'S NEAT NELINA 12.10.2003+31hyl
TENDER WIND'S ONE FLASHBACK 1.10.2011+1hyl
TENDER WIND'S PIECE OFA DREAM 28.9.2008+1011
TENDER WIND'S VIVID WILMA 1.5.2011+93hyv
TENDER WIND'S WITCHING LOVE 27.10.2007+54hyl
THANGIL'S BRAVEHEART 28.8.2004+1271
THREE DAYS SWEET CINDY 23.8.1997+1822
TIMONAN AMIGO AMARILLO 4.4.1993+891
TIMONAN AMY AMORINA 4.9.1993+1261
TIMONAN ARMBRO ARNIE 4.4.1993+1532
TIMONAN BANZAI BABA 15.10.1994+1281
TIMONAN BEBONNE BEAUTY 15.10.1994+43hyl
TIMONAN BONZO BONZANO 12.5.1994+881
TIMONAN CHERIE CHEYENNE 5.5.1996+1932
TIMONAN DINKY DINAH 3.9.2000+1421
TIMONAN EVE EVONNE 19.10.1997+54hyl
TIMONAN EVE EVONNE 4.6.2000+801
TIMONAN FIERY FIONA 1.4.2000+1151
TIMONAN GRIZZLY GRANDE 24.10.1998+1381
TIMONAN HAZEL HAIMIE 6.5.2000+36hyl
TIMONAN HECTIC HERBIE 6.5.2000+63hyl
TIMONAN HIPPIE HILARY 4.6.2000+1401
TIMONAN HITPOT HIGGINS 4.11.2000+1421
TIMONAN IRISH IRVINE 2.6.2001+1161
TIMONAN JAMAICA JADE 16.9.2001+1011
TIMONAN JAROMIR JAGR 5.10.2002+1552
TIMONAN KIMMY KIDILEE 27.3.2004+951
TIMONAN KNOCKOUT KNIGHT 31.8.2002+1421
TIMONAN LIMONERO LIZZIE 3.10.2004+1572
TIMONAN LOUIS LOVERLOOK 24.4.2004+1742
TIMONAN LUCKY LUKE 14.8.2004+1441
TIMONAN LUMUMBA LUNA 27.3.2004+1742
TIMONAN MANHATTAN MABEL 15.10.2005-64hyl
TIMONAN MICHIGAN MIRTHY 8.5.2004+1742
TIMONAN NAUGHTY NAOMI 29.4.2006+861
TIMONAN NEAL NEVILLE 15.10.2005+1031
TIMONAN NEAT NEFERTITI 9.9.2006+1271
TIMONAN NERO NESTOR 15.10.2005+1702
TIMONAN PARADISE PAIGE 2.5.2009+1722
TIMONAN PATHFINDER PAL 6.6.2009+56hyl
TIMONAN PIN-UP PIPER 30.10.2010+125hyv
TIMONAN PRECIOUS PRATT 17.10.2009+38hyl
TIMONAN PRETTY PRUE 20.9.2008+57hyl
TIMONAN PRINCE PREWITT 15.5.2010+39hyl
TIMONAN PRINCE PREWITT 17.9.2011-2hyl
TIMONAN QAYAN QAILE 5.6.2010+95hyv
TIMONAN QIANA QINNIE 17.10.2009+168hyv
TIMONAN QUINTUS QUY 17.9.2011+125hyv
TIMONAN SAPPHIRE SALLIE 17.9.2011+70hyl
TIMONAN TAWNY TAYLOR 17.4.2010+172hyv
TIMONAN TEXAS TERRENCE 24.11.2012+159hyv
TIMONAN ULVA ULIANA 7.7.2012+59hyl
TIMONAN UNCLE UNISON 17.9.2011+125hyv
TIMONAN UNETT UNINY 16.4.2011+128hyv
TIMONAN UNIQUE UNICE 17.9.2011+174hyv
TIMONAN VERONICA VELVET 17.9.2011+95hyv
TIMONAN VIKING VIGGO 11.8.2012+125hyv
TIMONAN WALZING WANESSA 17.9.2011+129hyv
TIMONAN WHITE WHISTLER 15.8.2013+123hyv
TIMONAN WHITNEY WHOPPER 17.9.20110hyl
TIMONAN WIWA WISDOM 17.9.2011+125hyv
TURELLA'S HERDSMAN 13.10.2001+1822
TURELLA'S KIR ROYAL 8.6.2002+781
TURELLA'S ZALONA 4.9.2010-41hyl
TURNING LEAF'S FAIRY SILVER MIST 4.9.2010+189hyv
UNEEDA WATCH ME FLY 11.6.2005+1251
UTOPIAN SANTA LUCIA 23.4.2011+95hyv
UTOPIAN SMITH'N'WESSON 23.4.2011+70hyl
VESIMIEHEN ETSIVÄ 11.9.1999+1031
VESIMIEHEN LA KANGASVUOKKO 21.9.2002+1251
VESIMIEHEN NAHKA-NATSA 15.4.2000+1842
VESIMIEHEN NEITI-AIKA 30.5.1998-64hyl
VESIMIEHEN NEITI-AIKA 25.5.2002+881
VESIMIEHEN TAIKATEHO 9.6.2009+17hyl
VESIMIEHEN WIHO WIIMEINEN 18.4.2009+54hyl
VIVAT VICTOR FANTAZIJA 9.9.2007+142hyl
VIVAT VICTOR FANTAZIJA 27.9.2009+1121
WALANOS HARLEY DAVIDSON 21.4.2002+1431
WALANOS HUCKLEBERRYFINN 10.5.1998+1602
WALENSIAN MAESTRO 12.11.2006+1882
WALENSIAN MAGISTER 2.5.2009+1171
WALENSIAN MAITRE 12.11.2006+1742
WESAYSO SPREAD YOUR WINGS 17.5.2008+63hyl
WILD WIND'S ILLUSION'S DREAM 29.9.2012+54hyl
WILD WIND'S NAUGHTY BY NATURE 12.10.2003+69hyl
WILD WIND'S NAUGHTY BY NATURE 24.7.2004+931
WINDSWEPT HEIGHT'S ARCHER BOY 4.6.2006+951
WINDSWEPT HEIGHT'S ARCTIC BLUE 6.8.2005+841
WINDSWEPT HEIGHT'S AWESOME LOOKS 6.8.2005+1031
WINDSWEPT HEIGHT'S AWESOME MAGIC 6.8.2005+1481
WINDSWEPT HEIGHT'S BANDIT BOY 11.8.2009+951
WINDSWEPT HEIGHT'S BUFFALO BILL 28.9.2008+1842
WINDSWEPT HEIGHT'S CASSIOPEIA 29.5.2010+23hyl
WINDSWEPT HEIGHT'S SWEET SELINA 21.5.2009+861
Z'SANDCASTLE BLUE FANTAZIJA 19.9.2009+1742
ZARECON'S FAST N' FURIOUS 6.10.2007+19hyl
ZARECON'S MOSTLY HARMLESS 8.9.2007+1552
ZARECON'S NO TROUBLES 22.9.2007+991
ZARECON'S TROUBLEMAKER 22.9.2007-14hyl
ZONE OF RAYNOOR FANTAZIJA 10.10.2009+112hyv
Nimi Pvm Yhteensä Tulos
A'DIOR'S YOUVE GOT MAIL 1.10.20110kesk
AAMUVIRKUN BONNEVILLE 11.10.1992-6hyl
AAMUVIRKUN YLLÄTYS 13.10.1991+821
ABUNDANTIA'S ANDROMEDA 21.3.1993+73hyl
AGREE BIG STEP 17.9.1994+54hyl
AGREE CARMENS DIAMOND 21.8.1993+1572
AGREE CHARMING GIRL 24.9.1994+9hyl
AGREE FARGO 7.11.1993+18hyl
ALABAMA'S DIWAN 18.9.1994+1592
ALABAMA'S EDELWEISS 13.5.1995+1251
ALABAMA'S FOUR ROSES 13.5.1995+1411
ALEX'S THE BEST 3.9.1994+1722
ALEXANDER 6.10.1984+43hyl
ALEXANDRINA 19.11.1994+40hyl
ALEXSANDRA 5.5.1991+72hyl
ALIBI 28.8.1994+24hyl
ALISE 28.4.1990+861
ALISON 13.9.1998+1722
ALITBEANA AABEL 10.6.2000+1271
ALITBEANA ALIDA 22.5.1999+1722
ALITBEANA BELINDA 10.6.2000+1421
ALPPITÄHDEN I'M FIRE 18.5.2008+42hyl
AMIGO 11.10.1992-31hyl
ANASTASIA 3.10.1987+1421
ANDY 3.10.1987+1582
ANETTE 4.8.2007+19hyl
ANGELEYE'S A SWEET SILVER CANDY 17.9.2011+61hyl
ANGELIKA 7.4.1990+8hyl
ANTOC GARY GLITTER 29.9.1985+951
ANTOC PARDON ME 26.9.1998+1552
ANTOINE 29.4.1990+881
APACHEGERONIMO 9.7.2011+115hyv
APPLEPIE'S BAKING POWDER 23.10.2004+821
APPLEPIE'S EYE OFTHE ANGEL 18.9.1999+1101
ARCHIE 25.4.1987+50hyl
ARIES 20.4.1991+1552
ARINA 24.10.1998+1552
ARLY SHEPHERDSTAR APTLY CHEERY 14.4.2007+1592
ARTTULAN ÖLJYÄ LAINEILLA 21.9.20130kesk
ARTTULAN REVONTULI 7.6.2014+112hyv
ASESSORIDIXX 6.10.1984+1191
ATENDUS NOTHING BUT BLUE 26.3.2011+68hyl
AUROORA 12.9.1992+751
AUTUMN-LIKE'S ILLUSION 22.5.1999+56hyl
AVAGARDNER 28.9.1996+991
AVOCATION BRAZILIAN BEAR 21.5.2011+142hyv
AVOCATION NORTHERN PEARL 22.9.2013+59hyl
BAMBI 19.11.1994-86hyl
BARKSDALE STORMSONG 6.7.1997+1381
BARON 18.9.1993+951
BASSRIVER'S AMIGO 16.5.1992+38hyl
BASSRIVER'S DASHING DREAM 16.5.1992+761
BASSRIVER'S GOLDEN LOVER 2.9.1990+1421
BASSRIVER'S MAN-AT-ARMS 17.10.1993+1481
BASSRIVER'S NOMANDIC BOY 20.5.1995+1832
BASSRIVER'S SPIDERMAN 11.3.2000-14hyl
BATTLEFIELD'S AMAZING KIARA 2.10.2004+68hyl
BAUBON'S BUSTER IS GOOD 12.10.1986+1051
BEAUBLADE BOESEL 14.9.1985-41hyl
BELLAMI CHERRIE DANISH APPOLON 27.4.1991+1291
BERMARKS ALTAIR 10.10.1992+1081
BERMARKS OKLAHOMA OLIVER 18.9.1999+44hyl
BERRYVALLEY'S SHEENA 12.10.2003+69hyl
BESTPOSSIBLE'S ADMIRAL 3.9.1995+991
BESTPOSSIBLE'S AMBASSADOR 28.9.1996+1161
BIG WOLF'S TARA 13.8.1994+1051
BIRGIT'S PRIDE LOVEJOYTICO 7.5.1994+43hyl
BIRGITTEBARDOO 22.4.1990+73hyl
BLACK CHIPS ARIES 14.6.2008+1101
BLACK CHIPS ATHENE 2.8.2008+1251
BLACK CHIPS BONNIE 7.10.2012+138hyv
BLACK CHIPS CASANDRA 24.10.2010+95hyv
BLACK CHIPS DARIO 7.10.2012+190hyv
BLACK CLASSIEL'S ALTAIR 22.10.2011+216hyv
BLACK CLASSIEL'S ARIEL 21.4.2013+99hyv
BLACK CLASSIEL'S DIAMOND DUST 22.5.2004+1702
BLACK CLASSIEL'S I WILL STAY 6.5.2006+1101
BLACK CLASSIEL'S NEMUEL 29.6.2013+131hyv
BLACK CLASSIEL'S PRETTY MONA 6.5.2006+1291
BLACK CLASSIEL'S SHIMMER DROPLET 26.5.2007-30hyl
BLACK CLASSIEL'S SPEED OF LIGHT 23.3.2013+85hyv
BLACK CLASSIEL'S SWEET SUE 17.6.2006+1311
BLACK ELLES AL CAPONE 21.7.1991+1401
BLACK ELLES BRAVE BACCHUS 21.7.1991+29hyl
BLACK ELLES BRAVE BACCHUS 3.10.1992+1752
BLACK ELLES DON'T WORRY 23.9.2006+1552
BLACK ELLES FANTASTIC BLUE 15.8.1993+931
BLACK ELLES FLYING HIGH 29.5.2010+172hyl
BLACK ELLES FLYING IGAROS 15.9.1996-1hyl
BLACK ELLES GLAMOUR AMOUR 18.11.1995+56hyl
BLACK ELLES GLAMOUR AMOUR 11.9.1999+1572
BLACK ELLES GOLDEN STAR 8.5.1999+73hyl
BLACK ELLES JUST SPLENDID 24.8.2013+127hyv
BLACK ELLES MEMORY KRISS 6.10.1984+12hyl
BLACK ELLES MERRY MIRACLE 4.10.1997+1742
BLACK ELLES MYSTIC MAID 11.3.2000+801
BLACK ELLES NAVIGATOR 27.9.1987+71hyl
BLACK ELLES NOBLE PRINCE 8.5.1999+1331
BLACK ELLES QUADRUPEDFRIEND 3.10.1987+1572
BLACK ELLES QUELLE ELLE 6.5.2000-4hyl
BLACK ELLES ROBIN HOOD 10.10.1998+1101
BLACK ELLES SINGING CARUSO 18.9.1994+971
BLACK ELLES SIR GALAHAD 17.8.2002+1582
BLACK ELLES TARA'S HOPE 6.9.2003+1552
BLACK ELLES ULTHIMA 13.5.2000+59hyl
BLACK ELLES ULTHIMA 5.10.2003+1441
BLACK ELLES UNIVERSAL 10.9.2000+1121
BLACK ELLES XANADU 11.4.1992-99hyl
BLACK ELLES XANADU 13.8.1994-26hyl
BLACK ELLES XANDRA 5.9.1993+8hyl
BLACK ELLES XERXES 3.10.1992+1261
BLACK ELLES ZORBAS 28.5.2005+95hyl
BLACK GARY BLACK CAESAR 1.11.1997+981
BLACK GARY BLUE JOONATAN 1.11.1997+931
BLACK GARY CAFE DE PARIS 17.4.2010+123hyv
BLACK GARY CHAMPS ELYSEES 14.10.2000+2002
BLACK GARY CHINA GIRL 30.9.1995+1251
BLACK GARY COUNTRYMAN 1.11.1997+1421
BLACK GARY CREME DE PARIS 16.4.2011+140hyv
BLACK GARY DIAMANT BLEU 14.5.2005+80hyl
BLACK GARY DIAMANT BLEU 4.4.2009+127hyv
BLACK GARY DOM PERIGNON 14.8.2004+1431
BLACK GARY EFFECTIVE ERIKA 9.6.2001+1431
BLACK GARY ELYSEE ROSE 6.6.2009+1251
BLACK GARY EVENING ELYSEE 11.9.1999+1251
BLACK GARY EXOTIC EMMANUEL 14.10.2000+891
BLACK GARY EXTEMPORE 9.6.2001+1441
BLACK GARY FACE DE PARIS 16.4.2011+141hyv
BLACK GARY FANCIFUL FAIRY 23.4.2000+1742
BLACK GARY FRIENDLY FACE 23.4.2000+951
BLACK GARY FUNNY FOX 23.4.2000+781
BLACK GARY GALLANT GAMBLER 11.9.1999+1552
BLACK GARY GRACEFUL GIRL 12.8.2000+2322
BLACK GARY HEAVEN'N EARTH 11.9.1999+861
BLACK GARY HEAVENLY LOVER 14.8.2004+114hyl
BLACK GARY HEAVENLY LOVER 1.9.2007+71hyl
BLACK GARY IVORY IMMANUEL 14.10.2000+991
BLACK GARY JACKEROO JOE 28.9.2002+1552
BLACK GARY JOYFUL JULIE 28.9.2002+861
BLACK GARY LA DAME CHERE 15.8.2012+115hyv
BLACK GARY LA GRANDE DAME 9.10.2004+951
BLACK GARY MIDNIGHT MOON 25.9.2004+1231
BLACK GARY MOON MISTRESS 6.11.2004+841
BLACK GARY MOULIN A CAFE 8.10.2011+125hyv
BLACK GARY NATURAL LOVER 18.10.2008+1151
BLACK GARY SPARKLING BLUE 12.9.2009+1101
BLACK GARY TOUCH OF BLUE 6.10.2013+91hyv
BLACK GARY TOUCH OF LOVE 4.6.2013+54hyl
BLACK GARY WITH LOVE 15.9.2012+100hyv
BLACK LILLA'S ALL WHAT I WANT 16.6.2012+127hyv
BLACK LILLA'S HOT STUFF 16.6.2012+144hyv
BLACK LILLA'S WONDERFUL DREAM 16.10.2010+56hyl
BLACK LILLA'S WONDERFUL DREAM 16.6.2012+73hyl
BLACK SARA'S A FRAME BREAKER 27.3.2004+1842
BLACK SARA'S A FRENETIC ACT 10.5.20060kesk
BLACK SARA'S CARNEVAL OF JOY 10.8.2010+157hyv
BLACK SARA'S CHOICE 24.7.1997+1291
BLACK SARA'S CINDERELLA 21.4.2012+110hyv
BLACK SARA'S DAVID CROKET 14.5.1995-33hyl
BLACK SARA'S EMIR OF HOPE 24.10.2010+140hyv
BLACK SARA'S EVERYDAY WINNER 24.10.2010+142hyv
BLACK SARA'S EXCEL ONE SELF 13.9.1998+2092
BLACK SARA'S GOING UP 13.5.2000+1271
BLACK SARA'S HEAR BREAKER 5.10.2003+1552
BLACK SARA'S I'M HIAWATHA 14.5.2011+125hyv
BLACK SARA'S ICE BLUE KING 13.5.2000+1532
BLACK SARA'S JACKPOT 23.8.2003+1121
BLACK SARA'S JEWELLERY 12.11.2011+155hyv
BLACK SARA'S KARL FAZER 27.8.2011+186hyv
BLACK SARA'S KNIGHT OF GLORY 27.3.2004+1592
BLACK SARA'S KNOW HIM 27.3.2004+174hyl
BLACK SARA'S LORD OF GLORY 26.4.2003+1141
BLACK SARA'S MERRY X-MAS 24.4.2004+1542
BLACK SARA'S MOON MIRACLE 16.4.2011+125hyv
BLACK SARA'S MY MIND 7.7.2012+188hyv
BLACK SARA'S NAME OF GAME 6.9.2003-24hyl
BLACK SARA'S OCEAN BLUE 27.3.2004+71hyl
BLACK SARA'S OCEAN BLUE 23.9.2006+1081
BLACK SARA'S ON THE ROCKS 12.9.2004+2142
BLACK SARA'S ONE MOONRAY 10.9.2005+1421
BLACK SARA'S ONLY ORACLE 7.7.2012+125hyv
BLACK SARA'S ORIGINAL ORION 7.7.20120kesk
BLACK SARA'S PEACE OF CAKE 16.4.2005+1852
BLACK SARA'S PEACEMAKER 27.3.2004+1291
BLACK SARA'S PLAY WITH STAR 12.9.2004+1702
BLACK SARA'S POP MUZIC 22.5.2013+116hyv
BLACK SARA'S PRIDE AND JOY 16.4.2005+1101
BLACK SARA'S QUEEN OF NIGHT 16.4.20050kesk
BLACK SARA'S QUEEN OF NIGHT 29.9.2007+1031
BLACK SARA'S QUESTION MARK 16.4.2005+1201
BLACK SARA'S RICKY MARTIN 16.4.2005+1742
BLACK SARA'S RONJA O'GRADY 16.4.2005+1101
BLACK SARA'S RUN THE SHOW 16.4.2005+1291
BLACK SARA'S SHADOW OF MOON 24.10.2010+153hyv
BLACK SARA'S SNOW QUEEN 10.11.2007+1141
BLACK SARA'S SO YOU WINAGAIN 9.10.2006+1251
BLACK SARA'S TOUCH OF GOLD 26.5.2007+1572
BLACK SARA'S TRUE LOVE 7.10.2006+1231
BLACK SARA'S VANILLA SKY 21.5.2011+68hyl
BLACK SARA'S VERA BALEON 10.8.2007+1121
BLACK SARA'S VERSION OFGLORY 26.5.2007+18hyl
BLACK SARA'S VISION OF MISTY 26.5.2007+1702
BLACK SARA'S WILD POCAHONTAS 10.11.2007+1592
BLACK SARA'S WIND OF CHANCE 19.7.2008+1011
BLACK SARA'S WONDEROFMOONRAY 29.3.2008+2092
BLACK SARA'S YING AND YANG 30.8.2008+155hyl
BLACK SARA'S YOUNG REBEL 2.5.2009+1251
BLACK WHORTLEBERRY CAMILLA 23.5.1982-3hyl
BLACK WHORTLEBERRY IDA 14.10.1990+39hyl
BLACK WHORTLEBERRY NANSYLEE 21.8.1993+1251
BLACK WHORTLEBERRY ROYSE MARY 28.5.1995+1011
BLACK WHORTLEBERRY URSULA 26.4.1997+13hyl
BLACKYBLUE'S A TRUE BLUELOVE 29.5.2004+1101
BLACKYBLUE'S AFTER ME PLEASE 30.5.2004+1231
BLACKYBLUE'S DAZZLE SMOKEY 12.11.2011+155hyv
BLACKYBLUE'S DOES IT EASY 11.8.2009+801
BLACKYBLUE'S ENDLESS LOVE 7.10.2001+801
BLACKYBLUE'S EVENING STAR 7.10.2001+1702
BLACKYBLUE'S EXPRESS PRIDE 14.10.2000+1231
BLACKYBLUE'S STAND BY ME 9.10.1993+901
BLACKYBLUE'S STICK BY YOU 16.7.1994-31hyl
BLACKYBLUE'S TEENAGE BOGEY 3.10.1998+1141
BLACKYBLUE'S THE MAKE MY DAY 30.9.1995+1311
BLACKYBLUE'S TINY TWILIGHT 11.10.1997-9hyl
BLACKYBLUE'S TINY TWILIGHT 14.10.2000+911
BLACKYBLUE'S TOP GUN 3.10.1998+1441
BLADEPITFALL EVER LASTING 28.9.2013+140hyl
BLADEPITFALL LADY LOVER 27.10.2007+971
BLADEPITFALL LUCKY ME 14.6.2008+971
BLOMLANE'S BEST FRIEND 5.5.2012+56hyl
BLOMLANE'S BLACK BEAUTY 30.9.1990+1421
BLOMLANE'S BLACK FOR YOU 10.4.1994+71hyl
BLOMLANE'S BLACK IS THEPOP 10.4.1994+1431
BLOMLANE'S BLOND AMBITION 10.4.1994+1251
BLOMLANE'S BLUE ATLANTIC 9.3.1994+781
BLOMLANE'S BLUE FOR YOU 21.7.1996+2252
BLOMLANE'S CAPTAIN 24.9.1983+1291
BLOMLANE'S DIAMOND ISBLACK 24.9.1983+60hyl
BLOMLANE'S EYED SYSIE 5.5.1984+41hyl
BLOMLANE'S FREEFLANCER 13.10.1984+38hyl
BLOMLANE'S FUTURE STAR 10.11.2001+63hyl
BLOMLANE'S FUTURE WINNER 25.9.1999+1121
BLOMLANE'S HAPPY GO LUSKY 11.4.1992+1161
BLOMLANE'S JAMIC BLACK 11.4.1992+25hyl
BLOMLANE'S JUST A TOUCH 11.4.1992+801
BLOMLANE'S JUST FANCY IT 19.8.1989+881
BLOMLANE'S JUSTICE BLACK 20.3.1993+88hyl
BLOMLANE'S LOTTA'S GIRL 22.10.1994+1181
BLOMLANE'S LOVE TO TOUCH 8.11.1997+57hyl
BLOMLANE'S MAGIC STAR 8.11.1997+53hyl
BLOMLANE'S PRIMA VERA 14.4.2007+1081
BLOMLANE'S RED HOT MAMA 21.8.1993+1331
BLOMLANE'S ROYAL HERO 4.5.1997+1421
BLOMLANE'S SMILE WITH ME 9.7.2011+12hyl
BLOMLANE'S SMILE WITH ME 28.9.2013+157hyv
BLOMLANE'S SOFT TO TOUCH 7.10.2006+1251
BLOMLANE'S STEP BY STEP 9.6.2007-24hyl
BLOMLANE'S SUMMER LOVE 7.5.2005+73hyl
BLOMLANE'S SUNSHINE GIRL 19.5.2007+14hyl
BLOMLANE'S TOUCH OF BEAUTY 7.10.2006+1572
BLUE MELLOW`S OBSIDIAN 4.6.2013+123hyv
BLUE SKY'N CARO'S CHOICE 25.9.1999+1101
BLUE SKY'N TASTE OF MINT 26.4.1997+1151
BLUE SUEDE'S BELLA BALLERINA 11.10.2008+1081
BLUE SUEDE'S BIG BEN 27.5.2006+1421
BLUE SUEDE'S CHARMING CHAP 8.6.2008+56hyl
BLUE SUEDE'S JEWELLERY GIRL 8.9.2012+65hyl
BLUE SUMMER'S FANNY LOVE 14.10.2006+1522
BLUE SUMMER'S GROMPU 24.5.2008+44hyl
BLUE SUMMER'S MIDNIGHT LOVE 8.9.2007+1752
BLUE SUMMER'S PARADISE KISMET 16.10.2004+110hyl
BLUE SUMMER'S PARADISE KISMET 20.9.2008+10hyl
BLUE SUMMER'S ROSEMARY BEACH 20.5.2006+871
BLUE SUMMER'S STRONGBUTWEISER 15.8.2009+1702
BLUE SUMMER'S SUNNY DAY 29.5.2004+801
BLUE SUMMER'S SUNSET BEACH 8.9.2007+1592
BLUE TIME'S AMAZING HERO 8.9.2007+1101
BLUE TIME'S ANNAROSE 16.4.1994+1251
BLUE TIME'S BE LOVED RETURN 24.4.20100kesk
BLUE TIME'S DIAMOND 5.6.1999+69hyl
BLUE TIME'S I HOPE SO 27.4.2002-26hyl
BLUE TIME'S I HOPE SO 5.11.20050kesk
BLUE TIME'S ICE PRINCESS 27.8.2005+1121
BLUE TIME'S ISMERALDA 27.4.2002+1702
BLUE TIME'S IT'S SHOW TIME 7.10.2001+148hyl
BLUE TIME'S IT'S SHOW TIME 28.8.2004+63hyl
BLUE TIME'S JOKING AROUND 15.9.2001+1572
BLUEMASTER'S ARROW MAN 28.5.2005+10hyl
BLUEMASTER'S AUGUST MAN 17.9.2005+1271
BLUEMASTER'S BEHINDBROWNEYES 6.10.2007+103hyl
BLUEMASTER'S BLACK BELTHAZOR 6.10.2007+1582
BLUEMASTER'S CHUMMY GIRL 16.8.2008+68hyl
BLUEMASTER'S DREAMBELIEVER 7.9.2008+84hyv
BLUEMEADOW'S DOUBLE CHOCOLATE 20.8.2013+150hyv
BLUEMEADOW'S TRIPLE CHOCOLATE 11.5.2013+70hyl
BONO 20.5.2010+95hyv
BORN TO BE GLORIA 10.11.2007-17hyl
BORN TO BE GLORIA 2.8.2008+931
BOY 20.3.1993+801
BRANTASTIGS XONIA 27.10.2012+108hyv
BREEZDON GOING FOR GOLD 25.9.1993+55hyl
BRICOLMA DOMINO 11.10.1992+62hyl
BRIDEMOOR'S BLUE BERRYHILL 3.9.1994+781
BRIDEMOOR'S CANDY DREAM 24.8.1996+1011
BUBBLEBLUE 16.4.1994+801
CAESAR 19.10.1985+1101
CAJENDO CARO CECAR 19.10.2002+1031
CALEDONIAN ULTIMA URAYA 3.10.2009-37hyl
CALIBRA'S COOL AS ICE 10.6.2000+1702
CALIBRA'S SEVENTH HEAVEN 22.5.1999+69hyl
CALIBRA'S SEVENTH HEAVEN 21.9.2002+971
CALINDA 2.9.2000+1101
CALLECA'RY SLEEPWARDEN 17.9.20060kesk
CANDIDATE 4.11.2000+1532
CANDYMOON EIGHT WONDER 4.9.2004+1722
CANDYMOON EXELLEND LADY 12.10.2003+55hyl
CANDYMOON KING'S FIRE 6.10.2007+1hyl
CANDYMOON KLEOPATRA'S EYE 19.5.2007+8hyl
CANDYMOON XAVIER 28.9.2013+140hyv
CARLOS 29.5.2010+80hyv
CARMECULLAN JUAN CARLOS 22.8.2009+991
CARMECULLAN LADY MANHATTAN 3.9.2011+78hyv
CARNOUSTIE'S ALL IN BLUE 20.6.2004+1692
CARNOUSTIE'S ALL IN GOLD 23.9.2006+1742
CARNOUSTIE'S ALLFORPLEASURE 17.9.2005+851
CARNOUSTIE'S BALTIC FROST 5.9.2009+1742
CARNOUSTIE'S BEAM OF LIGHT 3.9.2011+127hyv
CARNOUSTIE'S BELOVED VELVET 5.9.2009+1231
CARNOUSTIE'S BLACK VELVET 9.11.2002+1291
CARNOUSTIE'S BLUE GODDESS 28.8.2010+93hyv
CARNOUSTIE'S BLUE SENSATION 11.6.2005+991
CARNOUSTIE'S BLUEPRINCESS 10.4.1994+56hyl
CARNOUSTIE'S CHESTNUT STAR 6.9.2003+1151
CARNOUSTIE'S DOUBLE-O-SEVEN 15.8.2012+159hyv
CARNOUSTIE'S EYECATCHER 28.10.2001+991
CARNOUSTIE'S GOLDEN WONDER 6.9.2003+73hyl
CARNOUSTIE'S HOLD THE DREAM 23.9.2006+951
CARNOUSTIE'S LA DOLCE VITA 16.8.2008+951
CARNOUSTIE'S LOVE SUPREME 5.9.2009+1572
CARNOUSTIE'S MOON FLOWER 2.8.2008+1572
CARNOUSTIE'S MOON GODDESS 29.10.2011+48hyl
CARNOUSTIE'S OBJECTOF DESIRE 5.9.2009+1251
CARNOUSTIE'S ODE TO MAC 4.5.2005+1592
CARNOUSTIE'S PLEASANT TOUCH 16.8.2008+831
CARNOUSTIE'S PRIMA DONNA 14.7.2006+3hyl
CARNOUSTIE'S PRIMA FANTAZIJA 16.8.2008+931
CARNOUSTIE'S PRIMA GODIVA 8.9.2007+1251
CARNOUSTIE'S PRIMAVERA 14.5.2006+1251
CARNOUSTIE'S RAY OF LIGHT 6.9.2003+1652
CARNOUSTIE'S SCARAMANGA 3.9.2011+80hyv
CARNOUSTIE'S SILVER FLOWER 17.9.2005+1001
CARNOUSTIE'S STARLIGHT DREAM 16.8.2008+1401
CARNOUSTIE'S TREASUREOFMINE 23.9.2006+821
CARNOUSTIE'S VIVA LA DIVA 17.9.2005+1271
CARNOUSTIE'S WILL BE BRAVE 8.9.2007+951
CARNOUSTIE'S WILL BEAM ME UP 8.9.2007+1121
CARNOUSTIE'S WILL DO IMPACT 17.9.2005+1582
CASILDON'S BRIGHT BUDDY 10.9.2000+119hyl
CASILDON'S FABULOUS FLOYD 10.9.2000+144hyl
CAYRING SILVER HAGGARD 13.10.2007+1722
CEASAR 19.11.1994+56hyl
CENTLEMAN 12.9.1992+1592
CESAMEN CHELSEA BROWN 10.11.2001+70hyl
CESAMEN CHELSEA BROWN 17.8.2003+851
CESAMEN CITIZEN X 17.9.2000+116hyl
CESAMEN CITIZEN X 5.10.2003+1201
CESAMEN FAIR BLUE SKY 17.4.2010+125hyv
CESAMEN INDIAN SUNSET 17.4.2010-46hyl
CESAMEN INDIAN SUNSET 28.9.20130kesk
CESAMEN JIMMY DEAN 17.10.1998+1461
CESAMEN MR NICE GUY 1.10.2011+85hyv
CESAMEN NIGHT SKY 9.10.20100kesk
CESAMEN NIGHT TALISMAN 9.10.2010+87hyv
CESAMEN NO ANGEL 21.4.2012+80hyv
CESAMEN OVER THE TOP 15.9.2012+125hyv
CESAMEN OVERDOSE 15.9.2012+100hyv
CESAMEN ROB ROY 28.9.2013+129hyv
CESAMEN SUNSET QUEEN 17.10.1998+1251
CETICAN'S ARDICIA 5.10.1996+841
CETICAN'S CHRYSTAL INBLUE 5.10.1996+1101
CETICAN'S DOUBLE DAZZLING 17.4.1999+1722
CETICAN'S DOUBLE TROUBLE 5.6.1999+1261
CETICAN'S ELIKSIIRI EBBA 19.8.2000+781
CETICAN'S SOMBODY TO LOVE 18.10.1998+1592
CHANZONET ROYAL RAINMAKER 15.8.1998+1742
CHARLI 6.10.1996+1121
CHERSARA'S BRAVE HEART 11.9.2004+1401
CHERSARA'S LION KING 21.9.2003+1421
CHESTNUT HILL'S BLACK MOSS 28.8.2010+97hyv
CHESTNUT HILL'S LADY STARLET 5.9.2009+1572
CHESTNUT HILL'S NEVADA PEARL 20.8.2013+105hyv
CHINJAW'S BLACKFREDERICA 15.10.1994+1722
CHRONICLE'S AFRODITE 19.11.1994+971
CHUBBY'S ADALMINAN HELMI 24.10.1993+1572
CIKITITA IMPERIAL FIZZ 2.7.1994-54hyl
CINDERELLA 4.10.1997+861
CLAY-FIELD'S BEAT AROUND 29.4.2006+1592
CLAY-FIELD'S GOLD TRIBUTE 13.5.2000+901
CLAY-FIELD'S HERE WE COME 5.11.2006+1251
CLAY-FIELD'S LASS BRAEMAR 15.10.2005+1702
CLAY-FIELD'S MAVION PRINCESS 24.4.20040kesk
CLAY-FIELD'S SANDSTORM 14.5.2005+127hyl
COLD WING ENDLESS LOVE 9.6.2001+63hyl
COLD WING JUST MEMORY 15.6.2003+93hyl
COLD WING JUST MEMORY 6.5.2006+83hyl
COLD WING KEY ELECTRA 16.10.2004+1031
COLD WING LADY PEPPER 10.4.2005+1441
CORDYLINES HIGH COMMANDER 18.9.2004+123hyl
CORLEON ABE-SCABE 12.9.1998+1572
CORYDON CATCH ME DRIFTIN 20.7.2013+115hyv
CORYDON DEMON ELLES 8.9.2001-9hyl
CORYDON FANCY FOOTSTEPS 23.9.2006+1441
CORYDON GOLD BOND 1.10.1994-4hyl
CORYDON MADHATTER 12.9.2004+93hyl
CORYDON MONAMIA 18.10.2008+951
CORYDON PRIMA DIVA 6.9.2003+1231
CORYDON PRIMA ZARA ROSE 14.5.2008+1271
CORYDON RIA ZOFIA 14.5.2008+1271
CORYDON THE MAGIC MAN 1.9.1996+1592
CORYDON WILL CARNEGIE 1.4.2000+1251
CORYDON WILL TO WIN 10.10.1998+931
CREVICEN BLACKAMOR 12.9.1992+42hyl
CRONYS EASTER SARI 18.5.1980-12hyl
CRONYS SPARKLE IN BLUE 27.4.1985-16hyl
DAISYDEAR 9.5.1998+1101
DALIMATTAS FABIOLA 22.4.1990+1051
DALIMATTAS HAPPY HANNOVER 19.6.1999+59hyl
DALIMATTAS HAPPY HANNOVER 1.4.2000-26hyl
DALIMATTAS IBIZZA 13.10.1985+56hyl
DALIMATTAS ISMERALDA 20.10.1984+861
DALIMATTAS LA PERLE 15.9.1984-26hyl
DALIMATTAS NEW INSPIRATION 27.9.1998+1702
DANCINGGIRL 17.9.1994+1271
DANLYN BLACK REFLEX 22.4.2001+931
DANLYN BROADCASTER 18.5.2013+172hyv
DANLYN DEEP DEVOTION 20.9.20080kesk
DANLYN FAITHFUL LOVE 12.8.2006+931
DANLYN GRAND SLAM 12.8.2006+1081
DANLYN MAGIC SHINE 23.7.2011+50hyl
DANLYN MOONWALKER 30.7.2011+93hyl
DANLYN MYSTIC FAITH 16.9.2006+69hyl
DANLYN MYSTIC FAITH 10.8.2010+140hyv
DANLYN SHOOTING STAR 9.11.2002+1131
DANLYN SUN MOON STAR 25.9.2004-1hyl
DAYBEACH'S BEAUTIFUL BEEA 11.9.1999+56hyl
DAYBEACH'S BEAUTIFUL BEEA 8.9.2001+1271
DAYBEACH'S BELLA BAMBINO 11.9.1999+1421
DAYBEACH'S BEWITCHED BRIDE 10.10.1998+1702
DAYBEACH'S DASTY BLUE 18.8.2001+1281
DAYBEACH'S DIAMOND IN BLUE 12.5.2001+133hyl
DAYBEACH'S DREAM IN MONDEO 10.10.1998+821
DAYBEACH'S EXCITING BOSS 10.10.1998+1742
DAYBEACH'S FULL FEATHER 11.9.1999+1592
DAYBEACH'S FUTURE MAN 2.9.2000+103hyl
DAYBEACH'S WILL GODDESS 16.9.2000+1141
DEATHLESS MEANING OF LIFE 23.7.2011+78hyv
DEATHLESS MY WILD LOVE 8.9.2007+801
DEE-LITE JULIUS CAESAR 5.5.1996-4hyl
DELIILAN RONJA 12.5.1990+74hyl
DEPHNIE'S DAZZLING DANIEL 5.10.1997+1682
DEXXA BLACK STAR 12.5.2001+951
DIAMONDHILL RC WIN-E THE ROO 28.9.2002+951
DIDILCOM'S HEN AISLING 7.5.2005+1231
DISPIRITOS IBIZA HIPPIE 16.6.2012+10hyl
DISPIRITOS ISLAND KISS 10.9.2011+187hyv
DISPIRITOS ROCKIN RIO 5.5.2012+223hyv
DISPIRITOS THE EGO HAS LANDED 16.6.2012+85hyv
DIX 18.5.1980+89hyl
DOLLAR 23.5.1987+26hyl
DOLMARIS EMISSAR 4.10.1997+1702
DOLMARIS HEIR OF LOVE 18.9.2004+831
DOLMARIS HOCUS POCUS 22.8.2004+1441
DOLMARIS JESSICA 11.9.1999+1552
DOLMARIS LAURELIN 19.5.2007+127hyl
DOLMARIS LAURELIN 20.9.20080kesk
DOLMARIS NITRAMEN 18.6.20110kesk
DOLMARIS OROPHARME 18.6.2011+114hyv
DOLMARIS OSSIN OROME 18.6.2011+99hyv
DOLMARIS POKERFACE 16.6.2012+82hyv
DOLMARIS SUZAN LIGHT 16.6.2012+40hyl
DOUBLE SCOTCH BLUE DAVID BOWIE 12.6.2010+83hyl
DOUBLEYOU'S WHIPPY 30.9.1990+1592
DOUBLEYOU'S WHISKY 1.10.1994+1742
DOUBLEYOU'S WIVIKA 30.9.1990+881
DOWNMOORE ABOVE THE LAW 29.10.2005+831
DOWNMOORE ALL ABOUT BLACK 10.9.2005+44hyl
DOWNMOORE CARRIED AWAY 10.9.2005+951
DOWNMOORE CROSS MY HEART 17.6.2006+801
DOWNMOORE DARK 'N' DUSTY 20.9.2008+971
DOWNMOORE DUSK TILL DAWN 10.8.2010+80hyl
DOWNMOORE FATAL LOVE 21.9.2002+99hyl
DOWNMOORE FLAME OF FAME 12.10.2002+1291
DOWNMOORE FOOL FOR LOVE 29.10.2005-15hyl
DOWNMOORE FORGOTTEN DREAM 21.9.2002+971
DOWNMOORE HEAD OVER HEELS 16.4.2011+97hyv
DOWNMOORE HOLD ON TO ME 28.1.2012-16hyl
DOWNMOORE NO COMMENTS 2.8.20080kesk
DOWNMOORE NORTHERN SOUL 16.8.2008+1441
DOWNMOORE NOTHING COMPARE 7.9.2008+1401
DOWNMOORE PEARL OF NORTH 16.4.2011+125hyv
DRAGONEN S THE BIG BANG 26.4.1986-52hyl
DREAM LADY'S BLACK DREAM 10.8.20020kesk
DREAMS OF WOODLAND PRADA 29.9.2012+80hyv
DREAMWISHES ELISABETH ARDEN 22.5.2010+46hyl
DRIVERGOLD ALISHA BLOSSOM 16.8.2008+831
DRIVERGOLD ELISE BLOSSOM 3.9.2011+100hyv
DROPLET'S DAFFODIL 25.5.2002+931
DROPLET'S DOMINANCE 13.10.2001+1401
DROPLET'S DUSTY DINKEY 25.5.2002-1hyl
DROPLET'S DUSTY DINKEY 17.9.2005+831
DROPLET'S ETERNAL FLAME 16.10.2004+1251
DROPLET'S FEMALE FRIEND 22.5.2004+1572
DROPLET'S GOLD IN BLACK 3.5.2009+157hyl
DROPLET'S GOLDEN HEART 16.4.2005+1802
DROPLET'S HIGHCLASS TOUCH 23.9.2006+1251
DROPLET'S HOLD ME NOW 23.9.2006+1532
DROPLET'S JANET JACKSON 6.10.2007+42hyl
DROPLET'S JENNIFER LOPEZ 29.4.2006+1251
DROPLET'S LOVE ME TENDER 27.10.2007-91hyl
DROPLET'S OPEN FIRE 22.9.2012+108hyv
DROPLET'S QUEST FOR GOLD 22.5.2013+118hyl
DROPLET'S RICH'N'PRETTY 17.9.2011+43hyl
DROPLET'S RICH'N'PRETTY 19.10.2013+46hyl
ECLIPSE OF THE MOON AT CORYDON 24.7.1993+1752
EL MIHARAJA MATCHMAKER 8.9.1990+1121
EL MIHARAJA STARMASTER 3.10.1992+1141
ELEMENT S BLAUSTERNE 18.5.1980-146hyl
ELMO 26.3.2011+57hyl
ENGLISH WAY FANTAZIJA 27.9.2009+125hyv
ERÄTUVAN AMANDA 10.8.2010+95hyv
ERÄTUVAN ANSELMI 10.8.2010+140hyv
ERI-TERRIN BLACK JOSEPHINE 23.5.1992-16hyl
EROS VOM BOPPARDER HAMM 29.9.2013+112hyl
ESMARI ENSIMMÄINEN 7.11.1993+1231
ESMARI ERKY PERKY 16.6.2012+114hyv
ESMARI REMY NAPOLEON 8.9.2007+951
ESMARI TÄHTISUMU 7.8.1999+1792
ESMARI TÄHTITAIVAS 2.11.2003+1121
ESMARI TEXAS HOLDEM 17.9.2011+73hyl
EUROFIX AVA GARDNER 19.4.1998+1131
EUROFIX BEAUTY FACE 19.4.1998+73hyl
EUROFIX BIG BOSS 25.9.1999-36hyl
EUROFIX COP OF AMERICA 25.9.1999+1421
EUROFIX DON JOHNSSON 6.10.2001+951
EUROFIX DOROTHY ANGEL 27.4.2002+1251
EUROFIX EMOTIVE TOUCH 19.5.2007+1552
EUROFIX ESPECIAL DREAM 19.5.2007+1hyl
EUROFIX EXCELLENT VIEW 19.5.2007+1011
EUROFIX HOT SHOT 5.6.2010+72hyl
EUROFIX INTO THE WIND 5.6.20100kesk
EUROFIX JAN DARA 16.4.2011+68hyl
EUROFIX LIGHT MY FIRE 9.5.2013+48hyl
EUROFIX LOOK LIKE A HERO 9.5.2013+157hyv
EVE'S MELODY WILLIAM TELL 8.9.2012+95hyv
EVERGREY'S BLACK MAGIC IDA 1.4.1995+71hyl
EVERGREY'S BLACK MAGIC IDA 5.9.1999-24hyl
EVERGREY'S BLACK ZORRO 4.9.2004+1722
EVERGREY'S BLACKBIRD ÖVERI 26.3.1994+1121
EVERGREY'S BLISYMON 7.10.2006+59hyl
EVERGREY'S BLUEICE URCHIN 26.3.1994+69hyl
EVERGREY'S CLEVER ULYSSES 28.10.1995+951
EVERGREY'S EXPRESS TRAIN 11.6.2000+1702
EVERGREY'S FIGHTER IVAN 23.8.2003+1622
EVERGREY'S GOLDEN ROSE ÅSA 26.3.1994+24hyl
EVERGREY'S GOLDEN ROSE ÅSA 24.9.1994+24hyl
EVERGREY'S GOLDEN XERXES 24.9.1994+1421
EVERGREY'S GREAT JONATHAN 21.8.1993+1191
EVERGREY'S IM WEATHERCOCK 24.9.1994+841
EVERGREY'S KING DAVID 18.10.1998+1572
EVERGREY'S LONELY NOMAD 1.9.2007+144hyl
EVERGREY'S LUCKY QUENLA 24.9.1994+1722
EVERGREY'S MUUMI MAMMA 26.10.1997+11hyl
EVERGREY'S OFGREATPROMISE 25.10.1997+86hyl
EVERGREY'S OFTHESUN ONDSIS 22.8.1993+841
EVERGREY'S PETER PAN 12.10.2003+2392
EVERGREY'S SABRINA 26.3.1994+1251
EVERGREY'S SHINING HEAVEN 9.11.2002-39hyl
EVERGREY'S SO LUCKY GEISHA 24.9.1994+1311
EVERGREY'S SO NICE CELSI 14.9.1991+1051
EVERGREY'S SWEET DREAM 24.9.1994+65hyl
EVERGREY'S WEATHER FRIENDS 24.9.1994+1732
EVERGREY'S WILD VIOLET 22.8.1993+931
EVERGREY'S WILD WINNERSTAR 24.9.1994+841
EVERGREY'S WISH A JOY 5.9.1999+59hyl
EVERGREY'S YELLOW PITCHU 17.6.2006+1732
EVERGREY'S YELLOW QUESTA 22.8.1993+1782
EVERGREY'S YOU'RE DAZZLING 24.9.1994+1441
EVERSTI ÖVERIN EG-BANJO 4.11.2000+123hyl
EVERSTI ÖVERIN EG-BIRINA 10.6.2000+781
EVERSTI ÖVERIN GINIS HERMANNI 8.9.2001+1742
EVERSTI ÖVERIN JASMIINA-MELLE 18.9.1999+1552
EVERSTI ÖVERIN OIWA KEHÄKUKKA 11.9.2004+54hyl
EVERSTI ÖVERIN OIWA KEHÄWELTSU 11.9.2004+1722
EVERSTI ÖVERIN QWENSBERRY RULE 12.9.2004+1201
FABIRRON BAXTER 26.10.2008+1421
FABIRRON BESSIE 18.5.2008+801
FABIRRON BEXTER 18.5.2008+971
FABIRRON CARA 3.5.2009-41hyl
FABIRRON CHAOS 3.5.2009+65hyl
FACHINGS MAGIC MIRAGE 23.8.1998+1702
FAIR FABLE ALEKSANDREIA 8.10.2005+1552
FAIR FABLE BRILLIANT RUBY 1.9.20070kesk
FAIR FABLE CROSSROADS 1.9.2007+25hyl
FALLOW-FIELD'S BLUE MOONLIGHT 22.10.1994+1552
FALLOW-FIELD'S BROWN SUGAR 24.5.1997+1161
FALLOW-FIELD'S FEEL THE WIND 6.10.1996+1552
FALLOW-FIELD'S HUE SILVER MOON 29.10.1995+1231
FALLOW-FIELD'S MAC SILVERAY 7.10.2000+1251
FALLOW-FIELD'S NIGHTFALL BLUES 24.4.1993-60hyl
FALLOW-FIELD'S POP EXPRESSION 5.5.2001+101hyl
FALLOW-FIELD'S SUNSET SOOT 16.10.1993+841
FALLOW-FIELD'S THE GOLDFEVER 13.3.1999-61hyl
FALLOW-FIELD'S THE GOLDMIND 9.5.1998+931
FANCYMORE ROCKIN' AND ROLLIN' 16.6.2012+184hyv
FAPIAN ALICE'S WONDER 7.10.2001+831
FAPIAN ALICEWONDERLAND 27.9.1998+1602
FAPIAN ARIEL 18.4.1999+1572
FAPIAN FAIRY TALE 12.11.2000+1251
FAPIAN NICE SURPRISE 12.11.2000+1702
FAPIAN ONLY THE GOLDEN 19.6.1999+69hyl
FAPIAN QUEEN OF HEARTS 12.11.2000+1802
FAPIAN ROADRUNNER 7.10.2001+1702
FAUNITTAREN FAIRY IN BLUE 24.4.2004+110hyl
FINAL FANTASY'S ALTAIR 7.9.2002+1752
FINAL FANTASY'S ARCTURUS 7.9.2002+1592
FINAL FANTASY'S ARIES 7.9.2002+1822
FINAL FANTASY'S AURIGA 7.9.2002+2212
FINLANDIA CRANBERRY FANTAZIJA 10.10.20090kesk
FINN ARROW ALISTAIR 18.5.1980+1291
FINN ARROW BACKSTREET BOY 12.9.2009+1742
FINN ARROW BALDO 14.5.1983+1572
FINN ARROW BESTMAN 10.10.1992+1241
FINN ARROW BETTINA 14.5.1983+1912
FINN ARROW BIANCA 15.11.1980+1321
FINN ARROW BLACK COLLIS 15.4.1989+1441
FINN ARROW BLACK FARINA 30.9.1990+751
FINN ARROW BLACK GARY 21.7.1991+71hyl
FINN ARROW BLACK JASMINE 1.8.1982+39hyl
FINN ARROW BLACK JESSICA 30.9.1995+1011
FINN ARROW BLACK LUKEO 16.10.1994+891
FINN ARROW BLACK MILLIE 30.9.1995+1081
FINN ARROW BLACK THUNDER 11.5.2002+861
FINN ARROW BLACK TWINKLE 22.4.2006+801
FINN ARROW BLACK YARMOUTH 17.5.1987+63hyl
FINN ARROW BUXOM BUM 4.9.2005+851
FINN ARROW CAVALIER CARLOS 2.6.2007+881
FINN ARROW CESAR 15.11.1980+801
FINN ARROW COCONUT CHOCO 4.4.2009+761
FINN ARROW DARK DINAH 30.9.1990+31hyl
FINN ARROW EASY 15.11.1980-1hyl
FINN ARROW EMILY 15.11.1980+1562
FINN ARROW EXBERT 15.11.1980+13hyl
FINN ARROW EXBERT 14.5.1983+1141
FINN ARROW EXCLUSIVE ELLE 10.10.2009+95hyv
FINN ARROW EXELENT EXAMPLE 4.4.2009+831
FINN ARROW EXTRA ENERGY 24.5.2008+1742
FINN ARROW FITTING FORM 8.8.2012+80hyv
FINN ARROW FLAMING FIRE 10.10.2009+71hyv
FINN ARROW GLAMOUR OF GOLD 10.8.2010+80hyv
FINN ARROW GOLDEN DELCIA 1.10.1994+1702
FINN ARROW GOLDEN GINA 30.9.1995+1862
FINN ARROW GOLDEN MEMORY 9.10.1993+1672
FINN ARROW GOLDEN MISTER 30.9.1995+1311
FINN ARROW GOLDEN PARTNER 23.4.2000+861
FINN ARROW GOLDEN QUALITY 5.10.2003+1752
FINN ARROW GOLDEN QUIET 11.10.2003+1732
FINN ARROW GOLDEN QUIFF 6.10.2003+1101
FINN ARROW GOLDEN RADIANT 10.9.2000+1952
FINN ARROW GOLDEN RADIATE 24.10.1999+1552
FINN ARROW GOLDEN TIARA 9.10.2004+831
FINN ARROW GOLDEN VISION 9.6.2007+1291
FINN ARROW GOLDEN XARAMEL 20.9.2008+851
FINN ARROW GOLDEN XAVIERA 15.10.2005+14hyl
FINN ARROW HETTY 10.10.1981+1031
FINN ARROW HUMOROUS HUFFIE 1.6.2010+46hyl
FINN ARROW HUMOROUS HUFFIE 12.11.20110kesk
FINN ARROW IMPOSING IMAGE 12.11.2011+110hyv
FINN ARROW JACKPOT JERRY 17.9.2011+110hyv
FINN ARROW JERRY-JOKER 17.9.2011+1hyl
FINN ARROW MAJOR 22.10.1988-1hyl
FINN ARROW OLGA 6.10.1984+53hyl
FINN ARROW RITCHEY 27.4.1985+1051
FINN ARROW TOMBOY 8.8.1987+26hyl
FINNROYAL BONDEROS 13.8.1995+1331
FIREHEART ALEMAO 19.6.1999+1101
FLUFFY GOBLIN'S DANCE WITH LILO 12.9.2009+951
FOREST STAR'S DREAM DEMON 7.9.1996+69hyl
FOREST STAR'S FAST TO THE TOP 2.7.1994+44hyl
FOREST STAR'S SILENT NIGHT 30.10.1994+54hyl
FOREST STAR'S SUPER SUNNY 28.9.2002-1hyl
FORNBORGENS BRAGE 10.10.1999+250hyv
FORSOOTH MY EXOTIC COOKIE 10.9.2005+56hyl
FORSOOTH MY EXOTIC COOKIE 16.9.2006-2hyl
FRIBY'N BIR-GITTA 1.6.2000+68hyl
FRIBY'N BIR-GITTA 28.9.2002+70hyl
FRIBY'N CIDER 9.3.1994+1862
FRIBY'N GINGERALE SALLY 10.6.2000+39hyl
FRIBY'N JAMES DEAN 14.10.1995+991
FRIBY'N JESSE JAMES 6.7.1996+1251
FRIBY'N LYCKANSOST 1.10.2005+33hyl
FRIBY'N QUEEN QUINELLA 21.7.1991+54hyl
FRIBY'N SHANGRILA 28.4.2001+69hyl
FRIBY'N X-TRA BLUE 16.10.1994+841
FROZENEYE'S BLACK AMOR 17.3.2012+95hyv
FULL OF FIRE 29.5.2010+123hyv
GIMLI LADYCAROLINE 16.10.1993+1572
GLASGOWHILL'S ME TO PLEASE 7.7.2012+95hyv
GLASGOWHILLS LOVE ME TENDER 24.5.20080kesk
GLASGOWHILLS SILVER BULLET 17.9.2011+99hyv
GO-WEST VOM HAUSE REINHARD 13.5.2001+951
GOLD STATUS MERLIN 28.5.2005+1481
GOLD STATUS RIDE A TIGER 24.4.2004+1291
GOLD STATUS TIGER BEETLE 28.9.2003+1542
GOLD ZAFIRAS CINDY 10.9.1995+1311
GOLD ZAFIRAS FANTASY 2.9.2001+1251
GOLD ZAFIRAS FANTOM 11.9.2004+1101
GOLD ZAFIRAS FELIX 11.5.2002+1712
GOLD ZAFIRAS GEYRER 11.9.2004+1441
GOLD ZAFIRAS GREMLIN 7.5.2005+811
GOLD ZAFIRAS GULLIVER 19.8.2006+71hyl
GOLD ZAFIRAS GULLIVER 23.9.2007+871
GOLD ZAFIRAS HAVANA 19.5.2007+129hyl
GOLD ZAFIRAS HAVANA 17.10.2010+172hyl
GOLDEN LARA'S GIPSY GIRL 15.6.2013+84hyv
GOLDEN MIST BLACK LOMBARDI 17.9.1994+951
GOLDEN MIST BLUE BROCADE 22.5.1999+1251
GOLDEN MIST FELLOW-FEELING 31.10.1998+23hyl
GOLDEN MIST FIRE IN MY SOUL 23.7.2011+48hyl
GOLDEN MIST FIRST FEELING 18.8.2012+43hyl
GOLDEN MIST FOR YOUR LOVE 21.5.2011+142hyl
GOLDEN MIST GUESS WHO 17.9.2011+108hyv
GOLDEN MIST MAGIC SUNDANCE 30.10.2010-2hyl
GOLDEN MIST MEANT FOR YOU 15.8.2009+1572
GOLDEN MIST PEACEFULFEELING 17.10.1993+1251
GOLDEN MIST STAR BREAKER 17.4.1994-1hyl
GOLDEN MIST STAR JOCKER 6.6.1998+1011
GOLDEN MIST STILL IN LOVE 16.8.2008+961
GOLDEN MIST STILL LOVING YOU 16.6.2012+95hyv
GOLDEN MIST STOP THE MUSIC 18.8.2012+8hyl
GOLDEN MIST TOUCH OF WREN 12.5.2013+80hyv
GOLDEN MIST TWILIGHT BLUE 18.8.2012+141hyv
GOLDEN MIST TWIST AND SHOUT 18.8.2012+144hyv
GOLDEN MIST WHAT A FEELING 23.7.2011+95hyv
GOLDEN ROSE ANCELIQUE 19.10.2002-52hyl
GOLDEN ROSE ANIARA 27.4.1986+971
GOLDEN ROSE BEL-RIA 22.10.1988+1271
GOLDEN ROSE BLACK JEWEL 31.8.1997-74hyl
GOLDEN ROSE BLACK RAMSES 21.7.1991+1572
GOLDEN ROSE BLUE AMULET 18.11.1995+1291
GOLDEN ROSE BLUE JASMIN 6.10.1996+1401
GOLDEN ROSE BRANDO 26.4.1986+23hyl
GOLDEN ROSE DANCE OF STARS 14.4.2007+43hyl
GOLDEN ROSE DAREIJA 1.8.1987+41hyl
GOLDEN ROSE DAZZLE OF STARS 15.9.2007+3hyl
GOLDEN ROSE DAZZLE OF STARS 6.6.2009-26hyv
GOLDEN ROSE HONEY GIRL 30.9.1990+1231
GOLDEN ROSE KARAMELL 11.8.1988+1441
GOLDEN ROSE KNIGHT RIDER 11.3.2000+1251
GOLDEN ROSE LAST HOPE 2.11.1991+1732
GOLDEN ROSE LOVELY LADY 29.4.1990+33hyl
GOLDEN ROSE QWINNIE 3.8.1991+1401
GOLDEN ROSE SUNSHINE 2.7.19950kesk
GOLDEN ROSE WONDERMAN 25.9.2004+1251
GOLDEN ROSE YACARANDA 30.9.1995+1461
GOLDEN ROSE YOSEMITE 4.9.1993+991
GOLDEN ROSE ZULEIMAN 9.5.1993+841
GOLDLADY'S ALEX 5.9.1992+38hyl
GOLDLADY'S DANIELLE 20.6.2004+1121
GOLDLUCIA 11.7.1993+18hyl
GOLDSHADOW BLUE USCADARA 17.4.1993+821
GOLDSHADOW CARINA 26.5.1979-46hyl
GOLDSHADOW CINDERELLA 4.9.1993+911
GOLDSHADOW DARK DOCTOR 10.10.1998-26hyl
GOLDSHADOW FUSSYFOP 26.5.1979-86hyl
GOLDSHADOW GENTLEMAN 21.5.1998+69hyl
GOLDSHADOW GOLDEN TIFFANY 21.7.1991+29hyl
GOLDSHADOW GOLDEN TWIGGY 12.9.1992+1592
GOLDSHADOW JACKPOT BLUES 28.8.1999+851
GOLDSHADOW JASMIN ELEGANCE 28.8.1999+821
GOLDSHADOW JESSICA LADY 25.9.1999+2052
GOLDSHADOW JETSET GIRL 10.10.1999+851
GOLDSHADOW JIMMY DEAN 10.5.2003+1902
GOLDSHADOW SUPER SHERRY 10.10.1992-3hyl
GOLDSHIMMER PEARL OF RUBY 20.8.2013+56hyv
GOLDSHIMMER PROUD MARY 7.7.2012+86hyv
GOLDSHIMMER SHE'S A WITCH 14.5.2008+1231
GOLDSHIMMER TENDERHEART 28.5.2005+1101
GOLDSHIMMER THINGAMAJIG 28.5.2005+1081
GOLDSHIMMER TOPNOTCH 28.5.2005+1251
GREENGROVE APRIL BLUE ELF 3.10.19920kesk
GREENGROVE BLUE FANTASY 3.10.1992+73hyl
GREENGROVE BLUE FANTASY 2.10.1994+23hyl
GREENGROVE DADDY COOL 17.9.1995+1421
GREENGROVE DREAM COME TRUE 17.9.1995+1141
GREENGROVE DUKE OF BLUE'S 6.10.2002+1421
GREENGROVE LOVE WILL GO ON 9.10.2004+1882
GREENGROVE MIDINIGHT BLUES 13.9.1998+1702
GREENGROVE MIRACLE OF LOVE 12.10.2002+1271
GREENGROVE POWER OF LOVE 2.6.2002+1602
GREENGROVE SHOW ME HEAVEN 2.6.2002+1401
GREENGROVE TINA TURNER 13.9.1998+1702
GRITTYONE ALASKA SNOWPAW 19.4.1998+1411
GRITTYONE BONBON 12.4.1997+2372
HALTIAPUUN TOPAASI 30.10.2010+188hyv
HARTWELL'S MAJOR ATTITUDE 24.8.2013+71hyl
HAWKEIRE'S SPIRIT O'BARKSDALE 27.4.2002+1552
HAWKFIELD'S WELL KEPT SECRET 24.11.2012+93hyl
HAZEHILL DARK DANIELLE 6.10.1991+1742
HAZEHILL DARK ENTERPRICE 2.5.1993+1181
HAZEHILL FOUR ROSES 4.7.1992+1572
HAZEHILL GOLD EVANGELINA 4.7.1992+1502
HAZEHILL GOLDEN AMON 20.5.1989+1031
HAZEHILL GOLDEN BISQUIT 26.8.1990+1331
HAZEHILL GOLDEN EXAMINE 4.7.1992+1181
HAZEHILL HOT KISS 27.10.1996+1251
HAZEHILL LOVEJOY 18.5.1997+1752
HEADSTYLE HUGGIE BEAR 18.5.1997+1231
HEADSTYLE SOLO SINGER 17.8.2002+1251
HEARTHERD CLARK GABLE 13.5.1995+52hyl
HEIDELIND'S HEIDI FROM BLACK SARAS 5.10.2003+1892
HEIDELIND'S I'M JUNIOR FREDDY 30.8.2008+1hyl
HEIDELIND'S I'M THE MEANING OF LIFE 4.9.2004+1441
HEIDELIND'S MAGICAL GOLDEN QUEEN 24.9.2005+152hyl
HEIDELIND'S MISTY MELODY 24.9.2005+1722
HEIDELIND'S MORE IS BETTER 16.4.2005+1421
HEIDELIND'S NOTHING WILL CHANGE IT 16.4.2005+1121
HEIDELIND'S ONEWAY TO THE DREAM 20.9.2008+114hyl
HEIDELIND'S PASSION FROM PAST 28.5.2005+1281
HEIDELIND'S REALLY BLUE 30.10.2010+41hyl
HEIDELIND'S TEARS OF PEARLS 26.5.2007+63hyl
HEIDELIND'S TO LIVE ON THE CROSS 24.4.2004+71hyl
HEIDELIND'S TO LIVE ON THE CROSS 27.5.2007-11hyl
HIDDEN CODE FANTAZIJA 2.4.2011+95hyv
HOFFLANE'S MIDNIGHT KID 6.9.2003+70hyl
HOFFLANE'S MIDNIGHT KID 3.7.2004+54hyl
HOFFLANE'S ROBIN HOOD 13.8.1995+1552
HOFFLANE'S TEXAS EXPRESS 30.5.1998+131hyl
HOLYROOD BLACK-EASY 15.9.1984-16hyl
HONEY MELON VENICE AND YOU 7.7.2013+69hyl
HOUM TET A TET AMALIA 12.11.2011+95hyv
HOUM TET A TET LYNNETTE 21.5.20050kesk
HOUM TET A TET LYNNETTE 7.11.2009+1hyl
HOUM TET A TET VENDETTE 4.7.20090kesk
HOVIHAUKUN ARCTIC LADY 9.10.1999+801
HOVIHAUKUN HOPE OF TOUCH 30.10.2010+174hyv
HOVIHAUKUN HOT SPICE 30.10.2010+155hyv
HOVIHAUKUN KASTEHELMI 18.5.2013+113hyv
HULIVILIN PIKKUHUKKA 11.4.1992+18hyl
HULIVILIN SNOWNOSE 6.5.2006+831
ICEDREAM'S EASY FEELING 10.10.1992+801
ICEDREAM'S EVENING STAR 23.5.1992+1742
ICEDREAM'S JEANNE 10.10.1992+1832
ICEDREAM'S LITTLE CAESAR 1.10.1994+1742
IHMEMIEHEN AJATAR 21.7.1991-14hyl
IINES 21.5.2011+138hyv
IKI-IHANA KUURANKUKKA 8.10.2011+158hyv
IKI-IHANA REISSUMIES 14.8.2010+110hyv
IKI-IHANA VILLI VAMPPI 15.9.2012+171hyv
IKIHARMAAN BEST VISION 9.10.1999+1421
ILMAGNIFICO DI CAMBIANO 21.9.2002+1411
INGLEDENE DREAM LOVER 24.9.1994+1011
INGLEDENE LADY LOVE 8.10.2011+68hyl
INGLEDENE LOVE ME TENDER 23.4.2000+951
INGLEDENE POWERPLAY 2.10.2004+931
INNOCENCE VON ISEN-GARD 17.9.2000+1161
IRINADREAMS ADONIS 24.10.1993-26hyl
IROKON DARK REVERIE 6.11.20040kesk
IROKON DARK REVERIE 2.8.2008+1331
IROKON DONNA ANTONIA 28.4.2009+1572
IROKON DONNA GLORIA 14.5.2008+1421
IROKON ELMO BRAVADO 2.8.2008+1872
IROKON FORGET-ME-NOT 20.10.2001+1421
IROKON FULLMOON 27.11.2010+125hyv
IROKON GLITTER'N SHINE 13.5.2000+123hyl
IROKON GLITTERING STAR 21.11.1998+1231
IROKON JUST FOR ME 29.3.2003+1251
IROKON MOONLIGHT 5.6.2010+1141
IROKON STARSHINE 13.10.2012+172hyv
IROKON STELLA POLARIS 23.3.2013+116hyv
IROKON TITANIUM 15.9.2012+125hyv
ISPAHANIN CHAMBERLAIN 31.8.1996+1732
JACCARAN BIG BOSS 28.9.1996+1271
JAHKKAS ICEBREAKER 5.9.1998+71hyl
JAHKKAS ICEBREAKER 12.11.20000kesk
JALKER BLUE BREEZE 4.7.1998-9hyl
JANINA 28.5.2005+781
JANJANEIRO 18.10.1998+1572
JAPILINE ANET 15.6.1991+31hyl
JAWAHARAN ALLUMEUR 16.4.1994-16hyl
JEKKU 17.9.1994+11hyl
JENNIFER'S DANCE OF LOVE 6.10.1991+931
JENSAHAN APRIL ARIAN 13.10.2007+2092
JENSAHAN COOL CASE 15.9.2012+125hyv
JENSAHAN COOL CHOICE 17.4.2010+175hyv
JENSAHAN COOL TO BE BLUE 17.5.2011+160hyv
JEROSE'S JUNIOR DAZZLER 18.10.2008+95hyl
JIRIKAN ADMAROSS 14.10.1995+951
JOLLIFICATION 10.10.1981+1832
JOSHREN NICOLAI 14.9.2002+16hyl
JOSHREN NICOLAI 7.9.2003+101hyl
JOUTSENLAMMEN ALBERTTI 7.11.1993+1401
JOYHILL BLACK COMEDY 7.11.1987+861
JOYHILL BLACK FANTASY 14.10.1989+881
JOYHILL BLACK FIREBIRD 15.10.1989+881
JOYHILL BLACK JIXY 23.4.1995+881
JOYHILL DARK JIVE 25.4.1993+1011
JOYHILL DUGATTO DAN 14.10.1989+811
JOYHILL GOLDEN BESAME 23.10.1988+1532
JOYHILL GOLDEN HUNTER 2.10.1994+1011
JOYHILL GOLDEN JANEIRO 28.8.1993+100hyl
JOYHILL KEEN LOVER 7.11.1993+1552
JOYHILL LOVING LILY 25.9.1994+31hyl
JOYHILL PAPER MOON 20.5.2004+781
JOYHILL RAMBLING ROSE 13.10.2002+1081
JOYHILL URGENT MESSAGE 17.5.2008+1251
JOYHILL VISIBLE WILLIE 29.5.2010+127hyv
JOYHILL WINTER ROSE 17.4.2010+88hyv
JUDY'S MAGICIAN JUST FOR YOU 17.9.2011+144hyv
JUDY'S MAGICIAN KIND OF MAGIC 15.8.2009+801
JUDY'S MAGICIAN MADE IN HEAVEN 15.8.2009+72hyl
JUDY'S MAGICIAN MADE IN HEAVEN 16.4.2011+116hyv
JUDY'S MAGICIAN MAKEPEACE 18.9.1999+71hyl
JUDY'S MAGICIAN ROADRUNNER 17.9.2011+82hyv
JUDY'S MAGICIAN SEVENTH SKY 17.9.2011+99hyl
JUDY'S MAGICIAN SWEET LADY 9.10.2010+144hyv
JUDY'S MAGICIAN TALLAHASSEE LASSIE 17.9.2011+82hyv
JUDY'S MAGICIAN WHITE QUEEN 5.6.2010+143hyv
JULIAN'S MIST LAS VEGAS 3.11.2007+801
JUNIPERHILL'S ANTIQUE HERO 3.9.2005+1822
JUNIPERHILL'S ANTIQUE SILVER 28.9.2003+1201
JUNIPERHILL'S BAILADOR 4.8.2007+1251
JUNIPERHILL'S BANDOLERO 5.11.2005+751
JUNIPERHILL'S DEFI D'AUNOU 5.6.2010+138hyv
JUNIPERHILL'S DON GIOVANNI 9.10.2010+142hyl
JYRY 23.8.1987-76hyl
KALLIOTUULEN ALEKSANTERI 6.10.1984+1431
KALLIOTUULEN EMMI 17.5.1997+1201
KANGASVUOKON AIDA 10.8.2007-31hyl
KANGASVUOKON ALI ARISTOCRAT 10.10.1992+1401
KANGASVUOKON ARLANDA 10.8.2007+1291
KANGASVUOKON ASHLEY 11.8.2009+160hyl
KANGASVUOKON AUGUSTUS CAESAR 20.3.1993+931
KANGASVUOKON CARRINGTON 20.9.2008+1742
KANGASVUOKON CECILIA 18.4.1993+16hyl
KANGASVUOKON CHARLOTTE 20.3.1993+781
KANGASVUOKON CREME CARAMELLE 24.9.1994+841
KANGASVUOKON CROWN PRINCESS 8.9.2001+1722
KANGASVUOKON DIAMOND OFNIGHT 25.9.2004+1251
KANGASVUOKON DISNEY 18.10.2008+1121
KANGASVUOKON EIFFEL 10.8.2007+821
KANGASVUOKON FABERGE 17.5.2011+108hyv
KANGASVUOKON FAZER 10.8.2007+127hyl
KANGASVUOKON FIRENZE 29.4.2006+1161
KANGASVUOKON FUN IN THE SUN 12.9.2004+781
KANGASVUOKON GLORY PRINCESS 11.9.1999+1552
KANGASVUOKON GORDON 2.4.2011+108hyv
KANGASVUOKON JAMES DEAN 1.9.1996+951
KANGASVUOKON JUNIOR JAMES 10.10.1998+1532
KANGASVUOKON KINDRED SPIRIT 2.9.2000+861
KANGASVUOKON KING KARL 14.5.2008-14hyl
KANGASVUOKON KOH-I-NOOR 10.10.1998+1842
KANGASVUOKON LARKSPUR 12.9.2004+1101
KANGASVUOKON LOVE LIVES ON 12.9.2004+125hyl
KANGASVUOKON LOVE LIVES ON 29.4.2006+71hyl
KANGASVUOKON LOVEISINTHEAIR 8.9.2001+1291
KANGASVUOKON MADELEINE 18.10.2008+971
KANGASVUOKON MARILY 10.8.2007+10hyl
KANGASVUOKON MARILY 17.3.2012+8hyl
KANGASVUOKON MARKS 19.9.2009+33hyl
KANGASVUOKON MARKS 9.5.2012+10hyl
KANGASVUOKON MONACO PRINCESS 10.10.1998+1161
KANGASVUOKON PALANDER 9.5.2012+80hyv
KANGASVUOKON PICASSO 10.8.2007+751
KANGASVUOKON RAINBOW GOLD 8.9.2001+1291
KANGASVUOKON RANDOM 27.9.2008+801
KANGASVUOKON SPARKS 24.9.2011+85hyv
KANGASVUOKON SPENCER 10.8.2007+791
KANGASVUOKON STANLEY 2.4.2011+138hyv
KANGASVUOKON STARSIGN 16.6.2012+61hyl
KANGASVUOKON SUN MOON STARS 12.9.2004+1281
KANGASVUOKON TIRANA 29.4.2006+1722
KANGASVUOKON VENETZIA 23.8.2003+1121
KANGASVUOKON WILL HUNTER 11.9.2004+1161
KARAIN BIGBOSS 5.10.1997+41hyl
KARAIN BIGBOSS 10.10.1998+71hyl
KARAIN ELEGANT EMILIE 23.8.2003+1161
KARAIN ENCHANTING ELLA 25.9.2004+56hyl
KARAMIA ZE ZLATE JALNY CS 7.11.1992+54hyl
KARION BEAUTY IN BLACK 11.4.1992+8hyl
KARION BLACK DIAMOND 5.6.1993+841
KARION BLACK SYMPHONY 21.8.1993+991
KARION BLUE COP 18.4.1999+26hyl
KARION BLUE JEWEL 16.5.1998-96hyl
KARION BLUE TIARA 12.4.1992-34hyl
KARION DAVID 22.5.1999+93hyl
KARION MIDNIGHTDANCE 29.4.1990+1722
KARION MIDNIGHTSPECIAL 5.5.2001+1722
KARION MISTER X 21.8.1993+1742
KARION MUSIC MAESTRO 24.10.1998+69hyl
KARION RED SIRIUS 1.10.1994+1722
KARION YOURS SINCERELY 16.5.1998-111hyl
KAROWI'S BLACK COWBOY 5.5.2001+1722
KAROWI'S MAGIC WIND 16.9.2006+1892
KAROWI'S MISTER BLUE 14.7.2006+1101
KAROWI'S SUPER SWEEP 28.9.20020kesk
KASEPERE RUSTIK 10.8.2002+821
KETRÄNORON ARAMIS 22.5.2004+20hyl
KETRÄNORON DUSTY 21.7.1996+2042
KETRÄNORON MELISSA 5.9.1998+1461
KETRÄNORON ROBIN HOOD 19.8.2006-14hyl
KETRÄNORON YASMIN 5.10.2003+33hyl
KETRÄNORON YKSINÄINEN 3.7.2004+25hyl
KEYLINE EMILY BLUNT 9.10.20100kesk
KIAMORAN AURINGONKUKKA 12.6.2004+41hyl
KIAMORAN BLACK FANTASTIC 29.5.2010+83hyl
KIAMORAN BLUE DIAMOND 3.9.2005+951
KIAMORAN BLUE DINAH 5.5.2007-81hyl
KIAMORAN BLUE DINAH 2.8.2008+851
KIIRAMANNA A FOOL IN LOVE 13.10.20130kesk
KIIRAMANNA ALWAYS ON MY MIND 12.11.2011+191hyv
KIIRAMANNA AMERICAN PIE 24.4.2010+82hyl
KIIRAMANNA BLACK BEAUTY 16.4.2011+84hyv
KIIRAMANNA BLACK EAGLE 18.5.2008+1441
KIIRAMANNA BLACK THUNDER 18.4.2009+991
KIIRAMANNA BLACK VELVET 13.6.2009+112hyv
KIIRAMANNA BLUE HEAVEN 27.9.2009+951
KIIRAMANNA BLUE ICE 18.5.2008+174hyl
KIIRAMANNA CIBELLI 13.10.2001+1421
KIIRAMANNA CIBRA 16.5.2004+841
KIIRAMANNA EAGLE EYECHERRY 28.4.2007+1121
KIIRAMANNA ICE TOWER 10.10.2009+127hyv
KIIRAMANNA JAMES BROWN 20.9.2008+68hyl
KIIRAMANNA JICARILLAT 8.6.2008+1722
KIIRAMANNA KUISKAUS 11.8.2009+951
KIIRAMANNA MARSHALL MAMA 17.9.2011-31hyl
KIIRAMANNA MORE THAN A DREAM 13.10.2013+85hyv
KIIRAMANNA NAISPAHOLAINEN 18.4.2009+12hyl
KIIRAMANNA NEVERENDING LOVE 12.6.2013+112hyv
KIIRAMANNA NEWS IN BLACK 27.10.2012+110hyv
KIIRAMANNA PITCH BLACK 18.5.2008+1381
KIIRAMANNA POWERMAN 3.9.2005+71hyl
KIIRAMANNA QUEEN OF RAIN 12.6.2013+129hyv
KIIRAMANNA QUES WHAT 3.9.2005+65hyl
KIIRAMANNA RICKY MARTIN 18.5.2008+1401
KIIRAMANNA SIMPLY THE BEST 19.5.2012+95hyv
KIIRAMANNA TRUE BLUE 18.5.2008+1742
KIIRAMANNA VECTRA 15.8.2009+1702
KIIRAMANNA ZAPPHIRE 1.4.2007+1251
KILIMANDZARON DARK DEMON 21.5.2005+1431
KILIMANDZARON GOLDEN FINESSE 22.5.2004+781
KILT-AMY'S BLACK DONOVAN 11.9.1999+2072
KIMI 4.5.1986+3hyl
KIVIRINTEEN ALPPI-RUUSU 19.6.1999+1421
KIVIRINTEEN RINGO 18.10.1992+1261
KIVIRINTEEN SARAH 13.8.1994+71hyl
KIVIRINTEEN SERENA 13.8.1994+16hyl
KIVIRINTEEN SERGEI 13.8.1994+951
KIVIRINTEEN SIMEON 13.8.19940kesk
KULTATAAPERON BABY 17.10.1999+87hyl
KULTATAAPERON DIMITRI 25.10.1997+831
KUUTAMON IIVARI 12.6.1994+1692
LADNAR LOVE MACHINE 24.9.2011+95hyv
LADNAR TELL UPON A STAR 12.10.2013+155hyv
LADYFANTASY 12.9.1992+2072
LÄHDENOTKON JASSU 4.9.1994-26hyl
LAIRDHOLM ARROWAY 1.10.1994+1592
LAIRDHOLM BILLY 30.6.1985+55hyl
LAIRDHOLM BLACK SONJA 22.10.1983+58hyl
LAIRDHOLM BLUE IVORY 21.7.1991+1251
LAIRDHOLM CARINA IN BLUE 29.4.1989+58hyl
LAIRDHOLM LOVE ME TENDER 13.10.1991+70hyl
LAIRDHOLM SAMANTHA 1.10.2000+911
LAIRDHOLM SCARLET 17.10.1999+1742
LAIRDHOLM TRUMPET 22.10.1983+54hyl
LAIRDHOLM UKULELE 22.10.1983+71hyl
LAIRDHOLM VIRGINIO 30.6.1985+65hyl
LAIRDHOLM WINTER PRINCESS 21.9.2002+1702
LASSINA LOVES BLESSING 10.8.2007+1762
LEAD-STAR'S GLORIUS KÖSSI 19.5.1996+55hyl
LEAF-FIELD'S BLACK MAGIC WOMAN 13.4.2013+125hyv
LEAF-FIELD'S PHILADELPHIA 18.5.2013+78hyl
LEAF-FIELD'S PHOENIX 21.8.2012+110hyv
LEAF-FIELD'S PITTSBURGH 23.4.2011+129hyv
LEAFTRIBE BLACK AS NIGHT 9.10.2010+93hyl
LEAFTRIBE MY BLACK DAHLIA 15.6.2013+127hyv
LEAFTRIBE OLD BLACK JOE 9.10.2010+119hyl
LEAFTRIBE SUNBEAM TIGER 5.6.2010+103hyv
LEIJUKAN MARCOS 21.9.2002+1471
LIINUCCA'S ALF 15.5.1993-79hyl
LILIDREAMS DEE DEE SHARP 21.5.1994+871
LILIDREAMS DUSTIN RAIN MAN 15.6.1991+1171
LILIMARLENE 16.5.1993+1291
LINNANNEIDON CINDY 24.10.1998+1251
LION BLEND ABRACADABRA 9.6.2001+1121
LION BLEND BABY FACE 12.6.2004+1291
LION BLEND BLACKOUT 14.8.2004+112hyl
LION BLEND CINNAMON APPLE 24.9.2005+951
LION BLEND COOL'N TOUGH 24.9.2005+1011
LION BLEND CRAB APPLE 6.8.2005+1502
LION BLEND CRUELTY FREE 24.9.2005+861
LION BLEND DOUBLE ACE 15.8.2009+110hyl
LION BLEND DOUBLE APPLE 5.6.2010-46hyl
LION BLEND DOUBLE SCOTCH 15.8.2009+1702
LION BLEND EXOTIC APPLE 18.6.2011+170hyv
LION BLEND FALSE APPLE 16.6.2012+97hyv
LION BLEND FAMILY FAULT 19.10.2013+82hyv
LION BLEND LOOKWHATANAPPLE 11.3.1999+1702
LION BLEND THE LIONKING 19.6.1999+1441
LITTLE FLINT'S ANGLESEY 1.9.1996+1722
LITTLELOOK IDEAL MELODY 7.8.2005+861
LITTLELOOK IMPOSSIBLE MAN 3.10.2004-2hyl
LITTLELOOK ONE MELODY 8.9.2007+1hyl
LITTLELOOK ONE MELODY 16.5.2009+10hyl
LITTLELOOK QUALITY BLUE 21.10.2006-26hyl
LITTLELOOK SECRET MELODY 21.9.2002+1101
LITTLELOOK SHOW ME AHEAVEN 31.3.2002+1251
LITTLELOOK SHOWGIRL BLUE 5.5.2002+1712
LITTLELOOK SIMPLE SILVER 17.5.2003+1902
LITTLELOOK VALENTINE 14.6.2008+54hyl
LITTLELOOK VERY WINDY 10.11.2007+38hyl
LITTLELOOK VERY WINDY 2.8.2008+93hyl
LITTLELOOK YOUNGEST ONE 24.5.2008+95hyl
LOGRAN BELIEVE IN LOVE 30.10.2010+46hyl
LOGRAN BELIEVEINANGELS 18.8.2012+98hyl
LOGRAN EXOTIC WICHITA 30.10.2010+164hyv
LOGRAN MY FIRST LOVE 25.10.2008+63hyl
LOGRAN STOLEN KISSES 9.5.2009+971
LOGRAN TOUCH OF KISSES 16.9.2006+29hyl
LOLITA 21.8.1993+1552
LORI 19.5.1985+63hyl
LOTHRINGEN ANNAEL 3.9.2005+991
LOYALPARKS HECTOR 18.5.1980+50hyl
LUMIHELMEN AITO DIIVA 24.8.2013+138hyv
LUMIHELMEN APASSI 23.3.2013+95hyv
LUMIHELMEN BALLERINA 12.4.2014+104hyv
LUMIKUKKA 18.5.2008+1421
LUMIPILVEN NIUKIN NAUKIN 20.9.2009+1722
MACYCERINA 9.9.1995+44hyl
MAGICMILLS DAYDREAM 28.9.2003+54hyl
MAGICMILLS EMISSARY 17.9.2005+59hyl
MAGICMILLS ENCHANTRESS 17.9.2005+68hyl
MAGICMILLS ENCHANTRESS 23.9.2006+1131
MAGICMILLS FLOWER GIRL 23.9.2006+1231
MAGICMILLS FORTUNE-TELLER 1.11.2008+1231
MAGICMILLS GOLDEN GENIE 1.11.2008+831
MAGICMILLS IRISH SUNRISE 13.11.2010+173hyv
MAGICMILLS JUST A DREAM 14.5.2011+44hyl
MAGICMILLS JUST A DREAM 28.9.20130kesk
MÄKITALON EDWARD 13.8.1994+861
MALINALLIN HUG ME TIGHT 24.7.2004+1421
MALINALLIN JAZZ N'RAMATAZZ 27.10.2007+841
MALINALLIN JUST ONE LOOK 10.8.2007+1281
MALINALLIN KEEP MY SECRET 8.9.2007+931
MALINALLIN KING OF SWING 5.5.2007+971
MALINALLIN KNOCK ON WOOD 5.5.2007+53hyl
MALINALLIN WATCH ME NOW 27.9.2009+1251
MALINALLIN WEARS A RED SKIRT 24.8.2013+93hyv
MANDANE'S MUCHAS GRACIAS 23.5.1992+991
MANDANE'S THE GODFATHER 3.10.2009-31hyl
MANDANINA'S BERRY BUBBLE 6.10.2012+127hyv
MANTINPELLON SEBRING 28.9.2013+68hyl
MÄNTYMETSÄN BEDRONELLA 18.5.1980+1081
MÄNTYMETSÄN BRENDANELLA 16.5.1982+1271
MÄNTYMETSÄN HENRIIKKA 13.9.1986+971
MÄNTYMETSÄN HURMURI 14.5.1983+1562
MAPLE YARD ACACIA 24.5.2008+1552
MAPLE YARD ANCORA 20.9.2008+1101
MAPLE YARD APOCALYPTICA 24.8.2008+1201
MAPLE YARD ARROWHED 11.6.2008+1271
MAPLE YARD AVALANCE 4.4.2009+1441
MAPLE YARD BOW-WOW 12.9.2009+1542
MAPLE YARD BUNCH OF FLOWER 31.10.2009+146hyv
MAPLE YARD CHALLENGER 28.5.2011+155hyv
MAPLE YARD CLIFFHANGER 24.10.2010+103hyl
MAPLE YARD CONCORD 8.10.2011+125hyv
MAPLE YARD CORVETTE 17.4.2010+172hyv
MAPLE YARD CRISS-CROSS 17.9.2011+114hyv
MAPLE YARD DA CAPO 18.6.2011-42hyl
MAPLE YARD DAIQUIRI 6.10.2012+157hyv
MAPLE YARD DARUDE 6.10.2012+70hyl
MAPLE YARD DOOMSDAY 7.10.20120kesk
MAPLE YARD DOUBLE TROUBLE 9.7.2011+86hyv
MAPLE YARD DUST STORM 6.10.2013+80hyv
MAPLE YARD ELORA DANAN 24.5.2012+86hyv
MAPLE YARD END OF LIMITS 7.10.2012+154hyv
MAPLE YARD ENIGMA 6.10.2012+118hyv
MAPLE YARD EXCALIBUR 13.4.2013+123hyv
MAPLE YARD GIN FIZZ 14.9.2013+138hyv
MAPLE YARD GLEN CLOVA 20.8.2013+172hyv
MARCOL CHRISTMAS HOPE 12.10.2013+170hyv
MARCOL DONA CARMEN 22.8.2009+56hyl
MARCOL FLASH OUT OF BLUE 18.5.2013+174hyv
MARIININ PARTESS 19.8.2006+1702
MARKHILL'S ALL RIGHT NOW 16.4.2011+129hyv
MARKHILL'S BELLA NOTTE 28.9.2013+199hyv
MARKHILL'S CLOUDBERRYCLOWN 18.9.1994+1401
MARKHILL'S CONQUISTADOR 2.6.2012+93hyv
MARKHILL'S EVER DREAM 18.5.2013+115hyv
MARKHILL'S MERRY CHERRY 18.9.1994+1271
MARKHILL'S MICA GIRL 8.5.1999+1401
MARKHILL'S MIRACULOUS MIST 11.9.2004+1832
MARKHILL'S MISTYMOONSHADOW 30.10.1994+1742
MARKHILL'S MY FIRST LOVE 8.5.1999+1461
MARKHILL'S MYRIAD LOVE 11.9.2004+56hyl
MARKHILL'S NIGHT RIDER 15.4.2007+29hyl
MARKHILL'S ON THE ROAD 8.10.2005+1552
MARKHILL'S ONCE UPON ATIME 6.8.2005+1251
MARKHILL'S RAIN OR SHINE 23.9.2007+13hyl
MARKHILL'S THREE WISHES 23.9.2007+1011
MARKHILL'S U REALLY GOT ME 24.10.2010+157hyv
MARKHILL'S WAIT FOR ME 17.10.2009+44hyl
MARKHILL'S X-PECT THE BEST 16.4.2011+40hyl
MARKHILL'S X-PECT THE BEST 20.7.2013-2hyl
MARTINI ZE ZLATE JALNY CS 24.10.1993-57hyl
MARYETTA'S CRYSTAL FANTASY 22.5.1994+1572
MAXMILA'S FIORINA 6.10.1984+1321
MAXMILA'S MISTRAL 14.11.1992+1431
MEADOW VALLEY AMAZING ADMAN 21.7.1996+1121
MEADOW VALLEY AMAZING AMBER 24.8.1996+46hyl
MEADOW VALLEY AMAZING ANGLER 24.8.1996+1742
MEADOW VALLEY AMAZING ARCHER 24.8.1996+1101
MELODY 21.5.20110hyl
MELUPELLON EMMA 21.8.1993+1702
MER-LAS HAZARD 9.10.1999+1431
MER-LAS KUURANKUKKA 4.11.2000+931
MERRY MOONRAY'S BLUE ROULETTE 28.7.2012+125hyv
MERRY MOONRAY'S DRAMA QUEEN 6.8.2013+80hyv
MERRY MOONRAY'S JIVE N´SWING 27.8.2013+88hyv
MERRY MOONRAY'S KING OF SWING 22.9.2012+127hyl
MERRY MOONRAY'S LADY STARLIGHT 4.4.20090kesk
MERRY MOONRAY'S LIKE A DREAM 23.3.2013+95hyv
MERRY MOONRAY'S MASTERPIECE 24.10.2010+112hyv
MERRY MOONRAY'S MONA LISA 12.10.2013+129hyv
MERRY MOONRAY'S ROLL THE DICE 28.9.2013+82hyv
MERRY MOONRAY'S SAMBA SWING 22.9.2012+50hyl
MERRY MOONRAY'S SAMBA SWING 18.5.2013+108hyv
MERRY MOONRAY'S STORY OF STARS 20.9.2008+1421
MERRY MOONRAY'S SWING ON A STAR 4.4.2009+1421
MERRY MOONRAY'S TOUCH OF WONDER 9.5.2012+95hyv
MERRY MOONRAY'S TUHKATRIINU 23.4.2011+84hyl
MERRY MOONRAY'S WILD WONDER 28.7.2012+95hyv
MILLAKE'S FORTUNATE EITHNE 7.7.2012+82hyv
MILLAKE'S GOLDEN MEALLAN 17.9.2011+159hyv
MILLAKE'S LITTLE ROSLEEN 17.9.2011+144hyv
MILLAKE'S SACRED CIARAN 17.5.2011+157hyv
MILLAKE'S SHINY SIOFRA 17.9.2011+69hyl
MILLAKE'S SHINY SIOFRA 21.4.2012+125hyv
MINERVA 17.9.2011-14hyl
MINTTU 18.10.1987+58hyl
MIRANDA 5.5.1991+1722
MISSMY 18.4.1992+1742
MIST SPINNER'S IF YOU DARE 20.9.2008+1251
MIST SPINNER'S LOVEATFIRSTFEEL 20.9.2008+951
MIST SPINNER'S SIN CITY 8.9.20070kesk
MISTER MARTINI ISTIKIMYBE 28.5.2005+46hyl
MISTY DAWN'S SWEET MAGIC 5.8.2010+125hyv
MISTY DAWN'S TRYTO RESIST ME 28.9.2002+841
MISTY DAWN'S WHOOPS A DAISY 29.9.2007+991
MISTY ISLAND ACONCAGUA 7.5.2005+1hyl
MISTY ISLAND ALESSANDRIA 29.10.2005+1421
MISTY ISLAND AMORPHIS 21.9.2003+1161
MISTY ISLAND BEST FRIEND 14.11.1992+1121
MISTY ISLAND CASTAWAY 13.5.2006+65hyl
MISTY ISLAND CHILI PEPPER 14.11.1992+1271
MISTY ISLAND COPYCAT 3.11.2007+72hyl
MISTY ISLAND DOUBLE FANTASY 26.8.2006+831
MISTY ISLAND EIGHTH WONDER 29.3.1998+125hyl
MISTY ISLAND FEATHER AND FAY 30.5.1999+1702
MISTY ISLAND FOUR ROSES 23.8.1997+197hyl
MISTY ISLAND FOUR ROSES 17.10.1999+1502
MISTY ISLAND GLORIFICATION 30.5.1999+1101
MISTY ISLAND GLORY BOUND 29.3.1998+155hyl
MISTY ISLAND GUNS N'ROSES 30.5.1999+1231
MISTY ISLAND HARDCORE HERO 17.5.2008+1031
MISTY ISLAND JOY N'SORROW 8.11.2008+1121
MISTY ISLAND MADAM-I'M-ADAM 11.9.1999+1722
MISTY ISLAND MOONSHINER 10.8.2002+86hyl
MISTY ISLAND NO COMMENT 11.5.2002+85hyl
MISTY ISLAND NO REGRETS 9.10.1999+57hyl
MISTY ISLAND PASSING BY 8.9.2001+1271
MISTY ISLAND REBEL YELL 18.5.2002+1702
MISTY ISLAND REQUIEM 18.5.2002+991
MISTY ISLAND RUNNING WILD 18.5.2002+1311
MISTY ISLAND TOO MUCH BLUE 8.9.2001+931
MISTY ISLAND UNDERCOVER 8.9.2001+27hyl
MISTY ISLAND VANDERBILT 7.10.2001+1722
MISTY ISLAND VERMILION 10.8.2002+110hyl
MISTY ISLAND YAKUZA 21.9.2003+1001
MISTY ROSE DAWN DUCHESS 6.11.1999+1151
MISTY ROSE SLEEPING BEAUTY 3.5.1997+1572
MOODYFIELD'S BEAT IT 21.8.2012+1hyl
MOODYFIELD'S LA SYLPHIDE 20.5.2010+128hyv
MOODYFIELD'S MESTRE 8.9.2007+1401
MOODYFIELD'S PEANUTS 29.4.2006+1722
MOODYFIELD'S SONECA 18.8.2007+1291
MOONFAY CRYSTALCLARE 21.7.1996+110hyl
MOORETTA S KASPERI 23.5.1987+44hyl
MOORETTA S KATRI 23.5.1987+861
MOORETTA'S MAREENA 14.8.1999+1251
MOORETTA'S MARKO 29.8.1999+1401
MOORETTA'S MASI 29.8.1999+881
MOORETTA'S PAPRIKA 11.6.1995+1401
MOORETTA'S ROLLO 12.4.1992+67hyl
MOORETTA'S ROLLO 3.9.1994+781
MOORETTA'S ROSMARIINI 11.6.1995+1101
MOORETTA'S SANDI 10.5.2003+801
MOORETTA'S UKKO 16.9.1995+1271
MOORETTA'S UNIKKO 16.9.1995+1592
MOORETTA'S UTS 16.9.1995+1421
MOPBERWEILER PETER 16.4.2011+132hyv
MOPEDIMUORIN AEKA ÄLLISTYS 4.11.2006+931
MOPEDIMUORIN EHTA SHAMANI 21.4.2007+38hyl
MORNING TWILIGHT'S ANASTACIA 19.5.2007+1401
MRALEKSI 16.4.1983+861
MUSE OF MINE FANTAZIJA 6.8.2013+76hyv
MUSTAN RIIVIÖN DIIVA 15.5.2004+2232
MUSTAN RIIVIÖN FACTOTUM 21.10.2006+951
MUSTAN RIIVIÖN FLAMETHROWER 21.10.2006+59hyl
MUSTAN TAIAN FULL OF HOPE 10.5.2003+67hyl
MUSTAN TAIAN TEACH ME LOVE 7.10.2006+831
MUSTAN TAIAN TOUCH OF GLORY 20.5.2006+1882
MUSTAN TAIAN TURBO LOVER 27.5.2007+1762
MUSTAN TAIAN WINNING STAR 8.9.2001+991
MUSTANQUUN AALLONHARJA 16.6.2012+110hyl
MUSTANQUUN AAMURUSKO 16.6.2012+14hyl
MUSTANQUUN AAMURUSKO 29.6.2013+84hyv
MUSTANQUUN AURINGONPAISTE 29.6.2013+99hyv
MY BEA'S FLAME OF LOVE 17.11.1990+1291
MY DIAMOND'S BLUE WIND 15.10.2005-14hyl
MY DIAMOND'S RED LABEL 7.9.1997+1271
MY DIAMOND'S ROYAL STAR 24.4.1994+33hyl
MY MIRACLE'S GRANDEILLUZIONE 15.9.2001+99hyl
MY MIRACLE'S HEAVEN ON EARTH 24.5.1997+1401
MY MIRACLE'S LAST CHANCE 9.4.2005-10hyl
MY MIRACLE'S LAST CHANCE 1.4.2006+861
MY MIRACLE'S LAST SONATE 25.9.2004+1572
MY MIRACLE'S NEAT NANETTE 2.11.2002+1401
MY MIRACLE'S ORIENTAL BEAUTY 22.9.2001+851
MY MIRACLE'S RAMBLER CLASSIC 10.8.2007+751
MY MIRACLE'S SERA AURORA 12.11.2000+1822
MY MIRACLE'S VIVA LAS PALMAS 12.11.2000+1251
MY YANQUI'S SIRIUS 7.5.2005+1722
MYRSKYLYHDYN BIANCA 15.10.1989+1481
MYRSKYLYHDYN PICASSO 25.7.1993-4hyl
MYRSKYLYHDYN SILVER CHERRY 1.10.1994+1351
NAAVATURKIN PRIMADONNA 18.5.1980+1802
NAAVATURKIN TONICK 6.10.1979+1902
NAPIERS AMERICAN HERO 16.4.1988-86hyl
NAT FOGEL CERI 8.9.1990+31hyl
NEEDLEROCK ANGEL EYES 3.11.2007+1822
NEEDLEROCK KIND OF DIAMOND 4.8.2012+129hyv
NEEDLEROCK KIND OF MIRACLE 1.9.2012+95hyv
NEEDLEROCK KIND OF STAR 1.9.2012+155hyv
NEEDLEROCK NIGHT QUEEN 11.8.2009+1401
NEPUKATIN ILONA 17.10.2004+13hyl
NERO 14.5.1994+14hyl
NIENINQUE ABOUND IN GOLD 4.4.2009+1872
NIGHTSKY ACHILLEA 18.6.2011+115hyv
NIISKU-NEITI 10.5.2003+1hyl
NIITTYKASTEEN ASTON 2.5.1992+43hyl
NIITTYKASTEEN ATSALEA 17.9.1994+801
NIITTYKASTEEN DANIELA 13.10.1985+57hyl
NIITTYKASTEEN DIAMOND 6.10.1984+63hyl
NIITTYKASTEEN FETJA 12.9.1998+861
NIITTYKASTEEN FIORITA 1.10.1994+951
NIITTYKASTEEN HELLUREI 14.5.1995+1031
NIITTYKASTEEN JADE 2.10.1993+153hyl
NIITTYKASTEEN JEREMO 26.3.1994+33hyl
NIITTYKASTEEN JEREMO 30.9.1995+1552
NIITTYKASTEEN JONATHAN 10.7.1993+1401
NIITTYKASTEEN JOSEFIINA 7.11.1992+24hyl
NIITTYKASTEEN KARAMELLI 18.10.1986+3hyl
NIITTYKASTEEN KASTEHELMI 23.5.1987+1041
NIITTYKASTEEN KAVERI 11.10.1997+1271
NIITTYKASTEEN KULLERVOINEN 11.10.1997+1011
NIITTYKASTEEN MIRANDA 15.11.1980+39hyl
NIITTYKASTEEN OSKARI 31.8.1996+1281
NIITTYKASTEEN ROSEMARIE 9.10.1993+1011
NIITTYKASTEEN SENSAATIO 17.5.1992+951
NIITTYKASTEEN SUSANNE 16.9.1989+1401
NIITTYKASTEEN TÄHTISILMÄ 15.10.1989-1hyl
NIITTYKASTEEN TULENLIEKKI 2.5.1992+1031
NIITTYKASTEEN ZINNIA 30.11.1985-14hyl
NIRALEEN MUFASA 11.6.2011+127hyv
NO TROUBLE MARADONNA 28.8.2004+1562
NO TROUBLE NIGHT STORY 11.9.2004+1892
NORTHMOOR ALL I WANT 7.10.2006+1231
NUUSKAKAIRAN DORIS 16.11.2002+1882
NUUSKAKAIRAN EMMI ESMERALDA 9.9.2000+1011
NUUSKAKAIRAN FREIJA 16.9.2006+1702
NUUSKAKAIRAN NITA 9.10.1999+39hyl
NYITRAMENTI ELBERETH 14.9.2002+801
OCEANBOURN DYNAMIC EDWIN 24.4.2010+61hyl
OCEANBOURN GINIS ANNORA 14.7.2006-47hyl
OCEANBOURN GINIS AZARIA 17.4.2010+172hyv
OCEANBOURN WIND CHRYSTALIA 31.3.2007-2hyl
OF AGNETT ANGELIKA 18.5.1980+1231
OF AGNETT HAMILTON 6.10.1979+40hyl
OF LISPARK HENRIETTA 10.10.1992+56hyl
OF LISPARK HENRIETTA 24.10.1993+11hyl
OF LISPARK RA'RE ROSAMUNDA 14.3.1999+861
OF TAIPE GORDON 17.5.1981-11hyl
OF TAIPE NOEL 6.10.1979-86hyl
ONESTO'S MARINE BLUE 21.7.1991+1481
OSKARINHOVIN DEE DESPERADO 7.9.1996+1421
OSKARINHOVIN JEWEL OF SEA 19.11.1994-9hyl
PAHLEX ATTIRED BY ADDICT 16.8.2008+1251
PAJUKOLA RASMUS 19.5.2001+127hyl
PAJUKOLA REMU 1.4.2000+127hyl
PAJUKOLA SANU 22.5.1999+125hyl
PAJUKOLA VEERA 27.5.2007-14hyl
PAMPARIX GOLDEN FAHRT 24.8.1996+1461
PANDARELLAN AINA UNELMA 4.10.1997+69hyl
PANDARELLAN BEN HURMURI 19.4.1998+69hyl
PANDARELLAN BISTRO MAJESTRO 4.10.1997+1532
PANDARELLAN CASTANJA 10.10.1998+1552
PANDARELLAN CELEMA 10.10.1998+1311
PANDARELLAN CULTTAANI 11.9.1999+101hyl
PANDARELLAN DIMANGI-ANGI 14.9.2002+1351
PANDARELLAN DIMI DELICATO 16.3.2002+1441
PANDARELLAN EKS-PERTTI 11.3.2000+971
PANDARELLAN ETU-VEITIKKA 14.9.2002+1592
PANDARELLAN GIGOLO 2.11.2002+1251
PANDARELLAN HÖMPÖTTI 8.9.2001+1902
PANDARELLAN IKILIIKKUJA 8.9.2001+1461
PANDARELLAN MALLI-ALINA 19.10.1997+41hyl
PANDARELLAN NUU NUU 18.6.2005+1081
PANDARELLAN QUTI QUTI 19.9.2009+13hyl
PATAROUVAN BOSAMBO 17.6.1978+1902
PELIDO LOVE DUET 4.9.1994+70hyl
PEPPERMILL'S EMBIRIA 2.5.2009+25hyl
PEPPERMILL'S KSANTHOS 5.6.2010+85hyv
PEPPERMILL'S NIKITRIA 2.5.2009+40hyl
PER-FERO MIDNITE SPECIAL 9.6.1996+1481
PER-FERO MOONLITE NITE 8.11.1997+1812
PER-FERO TWICE SHY 27.9.1998+1702
PETRONELLA MONA 14.10.1999+801
PETRONELLA PEATRIGE 23.9.1995+1141
PETTYDUDE'S FIRST PRIZE 18.6.2011+127hyv
PETTYDUDE'S MY MACHO MAN 12.11.2011+110hyv
PETTYDUDE'S MY VALENTINE 2.6.2012+56hyl
PHALLING SNOW OF PHREELANCER 11.5.2002+801
PIHATUVAN IDYLLI 4.9.1993+63hyl
PIHLAJAPIRTIN ENDEARING DIVA 19.5.2007+1411
PIHLAJAPIRTIN LIVELY SOUL 2.6.2012+83hyv
PIHLAJAPIRTIN LOOK AT ME 2.6.2012+40hyl
PIHLAJAPIRTIN QUEEN OF MEADOW 16.4.2011+123hyv
PIHLAJAPIRTIN QUICK-WITTED 16.4.2011+169hyv
PIM BULAN PICCOLOE 14.10.1990+54hyl
PIM BULAN QUESTION 17.10.1993+931
PIM BULAN RAMON NAVARRO 4.5.1996+1401
PIM BULAN ROCK ME BABY 13.8.1995+931
PIM BULAN RUB AL KHALI 16.9.1995+1592
PIM BULAN TIGRIS 5.5.2001+1401
PIM BULAN TOMBOY 5.5.2001+801
PIM BULAN ULTIMATUM 12.10.2002+1682
PIM BULAN ULTRA BRA 14.9.2002+1401
PIM BULAN UNIQUE 14.9.2002+46hyl
PIM BULAN VALDEMAR 12.11.2006+901
PIM BULAN VILLE VALLATON 14.7.2006-16hyl
PIM BULAN VILLE VALLATON 22.9.20070kesk
PIM BULAN WALKEAKUULAS 31.3.2007+110hyl
PINKY 5.6.1999-12hyl
PIRISTEEN ALKUHUUMA 17.8.2013+54hyl
PIRISTEEN ENSILUMI 16.4.2011+125hyv
PITKÄKUONON ALIBABA 29.4.2006+1742
PITKÄKUONON ALINA 10.8.2007+841
PITKÄKUONON BENIBLACKFOOT 29.4.2006+1011
PITKÄKUONON CAUNIS TYPY 10.8.2007+1271
PITKÄKUONON CIEVÄ SARA 10.8.2007+1622
PITKÄKUONON DIKA DAKKINEN 10.8.2007-12hyl
PRAIRIEPINE NORTHERN STAR 16.9.2006+831
PRETTY SABLES FLAMME D' AMOUR 26.8.2006-1hyl
PRINCE OF SUNLIGHT QUENCHLESS LOVE 22.5.2010-52hyl
PURPLE PEARL'S CASHMERE 17.10.1999+1552
PURPLE PEARL'S EBONYBLACK 19.4.1998+931
PURPLE PEARL'S ESTHETIC SENSE 12.5.2001+1251
PURPLE PEARL'S EXOTIC BEAST 22.4.2001+1742
PURPLE PEARL'S FACSIMILE LADY 22.4.2001+1552
PURPLE PEARL'S GREAT PRETENDER 7.10.2000-5hyl
PURPLE PEARL'S HEART OF HEARTS 5.10.2002+931
PURPLE PEARL'S HEART THROB 16.11.2002+1742
PURPLE PEARL'S HOT NUMBER 11.10.2003+1441
PURPLE PEARL'S HOT TAMELE 13.10.2001+54hyl
PURPLE PEARL'S ILLUSIA 2.8.2008+172hyl
PURPLE PEARL'S JOCOSE NAIAD 22.9.2012+153hyv
PURPLE PEARL'S JOVIAL NACRE 17.4.2010+190hyv
PURPLE PEARL'S KIERAN MENEUSE 28.9.2013+93hyv
PURRI 19.5.2012+80hyv
QUO VADIS DINA DORNRÖSCHEN 14.10.2000+881
RAIGOMILLIN HE-MAN MASTERS 9.9.2000+127hyl
RAINBOWDALE'S HERSHEY KISS 6.4.1991+59hyl
RANDOM ACRES WILLIAM LIGHT 8.9.2007+1251
RANTALAPPIA ANNINA 18.10.1987+841
RANTALAPPIA ASSINA 17.5.1987+1161
RANTALAPPIA DIONYSOS 18.10.1987+951
RAZDA LILAC N'LACE 16.9.1990+1hyl
REJEJS JOIE DE VIVRE FOR CARNOUSTIE 5.9.2009+1251
REJEJS LADY BLUE CAT 28.8.2010+85hyv
REMO 29.3.1998+29hyl
RICO 12.10.2003+1552
RIDING'S CRAZY OF LOVE 30.10.2010-27hyl
RIFFENDAHL BLACK XARDAS 16.4.1988+831
RIKI 24.10.1998-7hyl
RINALDON CIROCCO 12.10.1996+1421
RITA 8.6.1985+63hyl
RIVERHILLSIDE'S BILLY THE KID 28.9.2003+1742
RIVERLINE CAVANTINA 25.9.1982+1602
RIVERLINE IMAGE 24.9.1983-79hyl
ROSEMANDZARO ALGOT 27.9.1997+1251
ROSITA 13.8.1995+1291
ROSSAVON POLKA DOT 2.6.2012+159hyv
ROWAN-ALLEY'S CAPTAIN BLACK 10.11.2001+46hyl
ROWAN-ALLEY'S DADDY'S DOLLY 13.10.2001+1572
ROWAN-ALLEY'S LEONARDO 14.10.2000+1271
ROWAN-ALLEY'S TINY CATASTROPH 24.10.1998+781
ROXIER'S BLACK JAZZ 17.9.2011+112hyv
ROXIER'S BLACK MELISSA 19.9.2009-14hyl
ROXIER'S BLUE DALTON 5.10.2002+1011
ROXIER'S BLUE MATRIX 20.10.2007+1592
ROXIER'S BLUE MAXAM 21.10.2006+69hyl
ROXIER'S BLUE MAXAM 2.6.2007+1101
ROXIER'S BLUE MAXINA 5.8.2001+1271
ROXIER'S BLUE MAXSON 17.5.2011+157hyv
ROXIER'S BLUE MOZART 11.7.1999+851
ROXIER'S BLUE XAANA 7.11.2009+140hyv
ROXIER'S BLUE XESSA 17.8.2013+56hyl
ROXIER'S BLUE XOOLO 13.10.2012+82hyv
ROXIER'S BLUEMAX 26.10.1991+1141
ROXIER'S BLUEXAM 29.8.1998+2352
ROXIER'S BRILLIANT BOY 17.10.1998+1011
ROXIER'S HAPPY SOUND 4.9.2004+821
ROXIER'S LAST DREAM 17.10.2004+831
ROXIER'S MAXIME 17.10.1998+1121
ROXIER'S MAXWELL 29.10.2000+74hyl
ROXIER'S MAXWELL 5.5.2001+1201
ROXIER'S POLAR BEAUTY 17.5.2011+188hyv
ROXIER'S ROYAL PRINCESS 11.7.1999+80hyl
ROXIER'S ROYAL PRINCESS 14.10.2001+1161
ROXIER'S SNOW WHITE 8.6.2002+801
ROXIER'S STAR OF PAST 17.5.2008+1742
ROXIER'S SWEET DANCER 2.10.2004+108hyl
ROXIER'S SWEET EXOTIC 6.11.2004+991
ROXIER'S SWEET MELODY 9.5.2004+1161
ROYALGROWL SILENT STORY 21.5.2000-46hyl
ROYCENDAHL BRAVEHARD 14.8.2004+16hyl
ROYCENDAHL SUNDANCE 14.8.2004+80hyl
RUFFENUFF AD ASTRA 15.8.2009+112hyl
RUFFENUFF AMARANTHE 20.6.2012+99hyv
RUFFENUFF AMARILLO 10.10.2009+31hyl
RUFFENUFF ANGELA MIA 12.9.2009+1251
RUFFENUFF BIG BANG BANG 30.9.1995+1331
RUFFENUFF BIG BOEING 20.6.2012+110hyv
RUFFENUFF BILLY BALLYHOO 1.11.1997+801
RUFFENUFF BIM BAMBOLEO 1.11.1997+1141
RUFFENUFF BOBBY MC GEE 1.11.1997+1001
RUFFENUFF CAPRICHO DELUNA 12.9.2009+1251
RUFFENUFF CUCURRUCUCU 6.6.2009+12hyl
RUFFENUFF DC MINOR 5.8.2006+1181
RUFFENUFF DC TEN 22.9.2007+54hyl
RUFFENUFF DC TEN 26.4.2008+1722
RUFFENUFF DILLY DIGIPACK 26.4.2003+1552
RUFFENUFF DIXIE DAME 9.6.2001+1421
RUFFENUFF DONNA DE LUXE 1.6.2002+1702
RUFFENUFF ESPRESSOCROQANT 6.10.2007+971
RUFFENUFF FOKKER FELLOWSHIP 7.7.2012+170hyv
RUFFENUFF GRACIAS ALAVIDA 6.6.2009+10hyl
RUFFENUFF GREATBALLSOFIRE 6.6.2009+971
RUFFENUFF HAVANA BLACK 6.11.2005+951
RUFFENUFF HOKEY POKEY 5.6.1994+1552
RUFFENUFF HOLLYWOOD DOLLY 9.5.2004+1251
RUFFENUFF HUMPTY DUMPTY 2.10.1994+70hyl
RUFFENUFF HUMPTY DUMPTY 1.11.1997+1552
RUFFENUFF KALIMBA DE LUNA 2.9.2001+2072
RUFFENUFF LA DOLCE VITA 10.10.2009+1572
RUFFENUFF LADY CARAMBA 2.9.2001+2051
RUFFENUFF LADY LA BAMBA 23.4.2000+1502
RUFFENUFF LATIN LOVER 3.8.2003+1251
RUFFENUFF LAZY DAYS 26.4.2003+1722
RUFFENUFF LIKELY LADY 11.9.2004+1251
RUFFENUFF LUCKY LIPS 28.9.2003+1161
RUFFENUFF LUXURY ROXANNE 11.9.2004+1081
RUFFENUFF MACADAMIA DULCE 29.9.2007+69hyl
RUFFENUFF MALIBU MIRAGE 5.5.2013+114hyv
RUFFENUFF MAMA JAMBALAYA 23.4.2000+1401
RUFFENUFF MAMMA MIA 20.8.2005-16hyl
RUFFENUFF MAN IN THE MOON 26.8.2012+127hyv
RUFFENUFF MAN OF MISSION 11.9.2004+1702
RUFFENUFF MELLOW MOOD 31.5.2012+68hyl
RUFFENUFF ONEIN-A-MILLION 19.5.2007+1381
RUFFENUFF OPUS IN D-MAJOR 19.5.2007+142hyl
RUFFENUFF OUAGADOUGOU 14.10.2000+991
RUFFENUFF PAS DES DEUX 9.5.2004+56hyl
RUFFENUFF PAS DES DEUX 29.10.2005+951
RUFFENUFF PERLADELLADONNA 6.11.2005+1682
RUFFENUFF PLACE IN THESUN 10.10.2009+781
RUFFENUFF PRIX DE LUXE 20.8.2005+951
RUFFENUFF QAVANTINA 7.8.2004+1461
RUFFENUFF QREME DE COCO 20.8.2005+127hyl
RUFFENUFF QREME DE MENTHE 19.5.2007+37hyl
RUFFENUFF QUERIDA DE LUNA 7.8.2004+1101
RUFFENUFF RATATOUILLE 5.8.2006+1121
RUFFENUFF RENDEZVOUS 20.8.2005+1421
RUFFENUFF RHYTHM'N RHYME 20.8.2005+1401
RUFFENUFF RHYTHM'N THEME 20.8.2005+71hyl
RUFFENUFF RITMO SAN REMO 1.6.2002+1672
RUFFENUFF ROLLERCOASTER 10.6.2006+801
RUFFENUFF STILL GOTABLUES 13.9.2009+1722
RUFFENUFF SUMMER SHIMMER 19.5.2007+951
RUFFENUFF TAHILLA LAD 11.9.1999+35hyl
RUFFENUFF TAKE THAT WALTZ 12.9.2009+1251
RUFFENUFF TEE DEE QUEEN 23.8.1997+1742
RUFFENUFF THE EXCEPTIONAL 14.10.2000+1141
RUFFENUFF THICK'N THIN 19.5.2007+821
RUFFENUFF TIP'N RUN 10.11.2007+861
RUFFENUFF TOP HAT JACK 7.9.1997+881
RUFFENUFF TOUCH'N GO 10.11.2007+1101
RUFFENUFF WONDER OF LIFE 5.8.2006+1101
RUFFENUFF YANKEE ROVER 9.6.2001+1702
RUFFENUFF YANKEE STUFF 11.9.1999+1722
RUNNING BEAR ATOMIC 25.4.1993-6hyl
RUUSUVIRRAN ROSA RICHARDII 28.5.2005+2152
SALENAN IDEFIX 21.5.2000+80hyl
SALENAN ILLUSION 22.4.2001+951
SALENAN MISTRAL 17.9.2011+110hyv
SALENAN NOSFERATU 30.10.2010+103hyv
SALENAN PEPPER POP 14.9.2013+108hyv
SAMHAVEN CREME VANILLA 17.3.2012+83hyv
SAMHAVEN ROSE OF SUMMER 15.9.2007+1552
SANDCASTLE'S ALMOST ANANGEL 28.9.2003+951
SANDCASTLE'S APPLE OF MY EYE 18.9.1999+1221
SANDCASTLE'S APPLE WINE 9.10.1999+831
SANDCASTLE'S BELLE BELIEF 13.10.2007+68hyl
SANDCASTLE'S BELLEOFTHEBALL 14.5.2006+1401
SANDCASTLE'S BORN TO BE BAD 7.10.2000+73hyl
SANDCASTLE'S DASHING BLUEDAN 10.9.1995+1481
SANDCASTLE'S DIVINE DROPLET 16.5.1998+1151
SANDCASTLE'S DOUBLE SMILE 3.9.1995+1742
SANDCASTLE'S ENTER SANDMAN 18.9.1999+1592
SANDCASTLE'S FIRESTARTER 21.5.2000+1401
SANDCASTLE'S FOURTUNE HUNTER 13.8.1995+1552
SANDCASTLE'S HOTSTEPPER 24.10.1998+1552
SANDCASTLE'S JOLLYGOODFELLOW 21.7.1996+142hyl
SANDCASTLE'S MAD ABOUT YOU 19.6.1999+1401
SANDCASTLE'S MASTER OF ARTS 31.10.1998+1552
SANDCASTLE'S MASTERPIECE 29.3.2003+174hyl
SANDCASTLE'S MAXWELL SMART 13.8.1995+1031
SANDCASTLE'S MOONMADNESS 28.5.2005+931
SANDCASTLE'S PIECE OF CAKE 7.9.1996-16hyl
SANDCASTLE'S POP THEQUESTION 1.4.2006+1251
SANDCASTLE'S PRETTY PENNY 11.6.2000+1552
SANDCASTLE'S PRIVATE JOY 12.11.2000+25hyl
SANDCASTLE'S PRIVATE SMILE 2.11.2002+881
SANDCASTLE'S PULP FICTION 8.9.2001+1271
SANDCASTLE'S RAYMOND RULES 3.11.2002+821
SANDCASTLE'S RG FANTASY 31.8.2002+1231
SANDCASTLE'S RG TOO FUNKY 31.8.2002+6hyl
SANDCASTLE'S RINGSIDERUMOURS 13.4.1998+1752
SANDCASTLE'S SHOOT THE MOON 18.8.2001+1421
SANDCASTLE'S SHOWMEAWILDLIFE 19.6.1999+1231
SANDCASTLE'S SIMON SAYS 18.9.2004+73hyl
SANDCASTLE'S SIMON SAYS 28.5.2005+46hyl
SANDCASTLE'S SIXSHOOTER 21.5.2005+1101
SANDCASTLE'S UNIQUE HARMONY 4.11.2001+851
SANDCASTLE'S UNIQUE SHINE 31.8.2002+1421
SANDCASTLE'S UNIQUE SIGN 9.10.1999+951
SANDCASTLE'S VIVA LA DIVA 4.11.2001+48hyl
SANDCASTLE'S VIVA LA DIVA 2.11.20020hyl
SANDCASTLE'S VIVA LA FEMME 26.4.2003+55hyl
SANDCASTLE'S VIVA LA FEMME 14.7.2006+931
SANDCASTLE'S VIVA LA SALSA 2.11.2002+1592
SANDCASTLE'S WERA WANTON 4.11.2000+1131
SANTERIN CHEROKEE 21.5.2000+951
SARATINA'S JACKCONAMORE 15.10.1994+1231
SARUSKAN ADONIS 1.4.2006+1271
SARUSKAN AMADEUS 9.4.2005+1742
SARUSKAN AMAZON 24.9.2005+1401
SARUSKAN AMBROSIA 1.4.2006+931
SARUSKAN ANGELICA 14.7.2006+99hyl
SARUSKAN BLACK BEAUTY 22.4.2006+61hyl
SARUSKAN BLACK CHAMPION 3.11.2007+801
SARUSKAN BLACK CHARMER 10.8.2007+991
SARUSKAN BLACK CHERIE 3.11.2007+55hyl
SARUSKAN BLACK CHERIE 14.6.2008-35hyl
SARUSKAN GLAMOUR GIRL 7.10.2012+85hyv
SARUSKAN GOLDEN CHERRY 29.8.2009+142hyl
SARUSKAN GOLDEN EMPRESS 23.4.2011+54hyl
SARUSKAN GOLDEN ESPECIAL 19.9.2009+1722
SARUSKAN GOLDEN FLOWER 9.5.2010+142hyl
SARUSKAN GOLDEN FLOWER 31.3.2012+112hyl
SARUSKAN GOLDEN GALE 27.8.20110kesk
SARUSKAN GREAT LOVE 9.7.2011+93hyv
SARUSKAN GROSS GOBLIN 28.8.2010+87hyv
SARUSKAN HAPPY DREAMS 7.10.2012+123hyv
SARUSKAN HIGHLIGHT 28.4.2012+32hyl
SARUSKAN IMPRESSIVE LOOK 28.9.2013+125hyv
SARUSKAN KEY TO HAPPINESS 28.9.2013+142hyv
SASSCOY JUNIPER BEER 6.5.1989+1441
SAVINIITYN ANELMA 19.5.2007+56hyl
SAVINIITYN IIVARI 15.10.2005+1702
SAVINIITYN MONTOYA 4.10.2008+99hyl
SAVINIITYN ONERVA 21.10.2006+1572
SAVINIITYN UNELMA 19.5.2007+801
SAY WUF ACHILLION 13.9.2008+1441
SAY WUF AFRODITE 1.4.2007+1742
SAY WUF ANTHEMIS 18.5.2008+1992
SAY WUF ATHENE 27.5.2007+1401
SAY WUF CON AMORE 28.7.20120kesk
SAY WUF CON FUOCO 7.7.2012+125hyv
SAY WUF COSMIC VENUS 20.9.20080kesk
SAY WUF COSMIC VENUS 8.10.20110kesk
SAY WUF HIDDEN HABOOB 28.9.2013+26hyl
SAY WUF HIDDEN HOAX 7.6.2014+54hyl
SAY WUF LADY WERONICA 3.5.2003+951
SAY WUF NEE-NEE NECTAR 1.4.2007+821
SAY WUF NIMBLE NOBLEMAN 6.11.2004+1421
SAY WUF NO-NO NOUGHT 6.11.2004+1742
SAY WUF NUZZLE NUGGET 18.10.2003+1592
SAY WUF PLANET MARS 20.9.2008+54hyl
SAY WUF PLANET MARS 13.11.2010+95hyv
SAY WUF ROISKIS LOISKIS 28.8.2010+112hyv
SAY WUF RUU-RUU 9.6.2007+861
SAY WUF STAR NEPTUNE 8.9.2007+1401
SAY WUF STAR TELLUS 20.9.2008+801
SAY WUF SUNNY SINGER 20.9.2008+1251
SAY WUF SUNRAY SYMPHONY 20.9.2008+1441
SAY WUF TRICK OR TREAT 25.5.2006+1271
SAY WUF WHO'S WHO 17.5.2011+82hyl
SAY WUF WINNING WAYS 19.5.2012+155hyv
SAY WUF WONDER WHY 2.4.2011+174hyv
SAY WUF WORKING WONDERS 6.10.2012+140hyl
SAY WUF ZODIAC MERCURY 20.9.2008+1121
SCANDYLINE KING'S KISMET 2.9.2000+1261
SCOT WARRIORS X-MAS PRESENT 1.6.2013+80hyv
SCOTTAIL APPLE JACK 2.9.2001+1251
SCOTTAIL COUNTESS 22.3.2003+110hyl
SCOTTAIL DEELITTLE 24.9.2005+1441
SCOTTAIL DOZEN ANGELS 28.9.2002+971
SCOTTAIL GIMME KISSES 15.10.2005+1401
SCOTTAIL GOOD OMEN 17.6.2006+65hyl
SCOTTAIL IVOR 10.8.2007+1281
SCOTTAIL JOLANDA 17.5.2008+1532
SCOTTAIL LISBETH 16.6.2012+80hyv
SCOTTAIL OCEAN QUEEN 27.4.2013+140hyv
SCREENS SIMONSKYLARC 10.7.1994-19hyl
SELJANKAN FANTAS-TICO 11.5.2013+95hyv
SELJANKAN WEIJARI-NEMO 16.10.2010+80hyv
SELJANKAN WICTORIA 25.9.2010-16hyl
SERICA'S BE BRAVE 9.11.2002+831
SERICA'S BLUE HARLEQUIN 3.10.2009+1251
SERICA'S BOUNDLESS LOVE 21.9.2002+1532
SERICA'S BURNING LOVE 15.5.2004+951
SERICA'S CALL IT LOVE 1.10.2005+129hyl
SERICA'S CINDERELLA 17.8.2003+1572
SERICA'S COWGIRL 17.8.2003+155hyl
SERICA'S EBONY ROSE 21.5.2005+931
SERICA'S ENDLESS SUNRISE 19.8.2006+1231
SERICA'S GOLDEN GALE 22.9.20070kesk
SHEP'S GONZALES QUE GUAPO 21.8.2013+63hyl
SHERARDIA'S FRAXINUS 4.10.1997+1592
SIDELIGHT'S ALCUDIA 31.3.2012+172hyl
SIDELIGHT'S ARIANY 4.6.2013+115hyv
SIDELIGHT'S BE THE BOLD 13.4.2013+118hyv
SILIMEN BLACK HURRIGANE 17.4.1988+41hyl
SILIMEN BLACK RICARDO 30.9.1990+991
SILIMEN BLUE HARMONY 17.4.1988+8hyl
SILIMEN BRUNET BRENDA 1.10.1994+1331
SILIMEN CLASSIC DELIGHT 17.4.2010+16hyl
SILIMEN CLASSIC-COLA 5.5.2007+1011
SILIMEN CLEMENTINE 30.9.19900kesk
SILIMEN GEORGE 1.7.1989+1592
SILIMEN ILLI-INTOMIELI 26.4.1997+1742
SILIMEN LIPEVÄ-LIISA 14.4.2007+841
SILIMEN MILLIE 30.9.1990+1692
SILIMEN NEITIENLUMOAJA 5.5.2001+931
SILIMEN ONNENTUOJA 17.11.1990+1702
SILIMEN RENTO REISKA 5.5.2001+1011
SILIMEN ROMMI-COLA 31.10.2009+69hyl
SILIMEN RUSKIENEITSYT 5.11.2000+1702
SILIMEN RUSOPOSKI 7.10.2006+108hyl
SILIMEN SUMMER DREAM 15.9.2012+172hyv
SILIMEN TÄHDENLENTO 6.6.2009+1121
SILIMEN YKSIN SINUN 19.10.2002+1552
SILIMEN YÖN SALAISUUS 19.10.2002+1101
SILIMEN YÖN TÄHTIVALO 6.6.2009+40hyl
SILIMEN YÖN TÄHTIVALO 20.6.2012+26hyl
SILVERLADY'S BEYOND PARADISE 19.9.2009+70hyl
SILVERLADY'S DESTINATION 16.6.2012+68hyl
SIMASUUN FELICIA 4.8.1996+1311
SINIKETUN AEROSMITH 4.5.1996+1592
SINIKETUN DIMMU BORGIR 14.5.2008+69hyl
SINIKETUN DIMMU BORGIR 5.8.2010+95hyv
SINIKETUN HOPEINEN KUU 8.10.2011+140hyv
SINIKETUN JACARANDA 10.9.1995+1572
SINIKETUN JIM MORRISON 28.5.20110kesk
SINIKETUN JOUTSENLAULU 19.10.2003+1441
SINIKETUN KARELIA 16.7.20110kesk
SINIKETUN LUMIHALTIA 18.6.2011+95hyv
SINIKETUN MAJ KARMA 20.10.2012+78hyv
SINIKETUN MENDELITA 26.9.2009+1251
SINIKETUN MERITÄHTI 12.4.2014+23hyl
SINIKETUN METALLICA 10.5.2003+58hyl
SINIKETUN MIRANDA 8.9.2002+1401
SINIKETUN MOTÖRHEAD 19.10.2003+1742
SINIKETUN MUSTA ENKELI 16.4.2011+125hyv
SINIKETUN MUSTA RUHTINAS 9.3.2013+155hyv
SINIKETUN MUSTA RUUSU 20.5.2006+801
SINIKETUN MUSTA TÄHTI 27.8.2005+781
SINIKETUN MUSTA TIMANTTI 11.6.1995+1662
SINIKETUN NIGHTWISH 14.4.2007+41hyl
SINIKETUN NIGHTWISH 24.10.2010+82hyv
SINIKETUN POHJANTÄHTI 22.10.2005+1291
SINIKETUN POUTAPILVI 4.9.2005+1101
SINIKETUN ROLLING STONES 15.9.2001+2062
SINIKETUN SABIRA 8.9.2002+801
SINIKETUN SALOHALTIA 22.10.2005+56hyl
SINIKETUN SARUMAN 28.5.2005+1872
SINIKETUN SEBASTIAN 4.9.1993+1572
SINIKETUN SEIREENI 18.8.2001+1982
SINIKETUN SINI TIMANTTI 9.3.1994+1882
SINIKETUN SININEN TÄHTI 8.9.2002+1121
SINIKETUN SININEN UNELMA 4.9.2005+1742
SINIKETUN SINISAFIIRI 20.10.2012+54hyl
SINIKETUN SINISULO 12.9.2009+801
SINIKETUN SINITÄHTI 2.5.1993+781
SINIKETUN SINITAIKA 20.5.2006+1722
SINIKETUN STAR WARS 16.10.2004+1161
SINIKETUN SUKLAAPILVI 15.9.2001+1401
SINIKETUN SUOPURSU 16.5.2009+861
SINIKETUN SUPERNOVA 16.5.2009+1031
SINIKETUN TARANTELLA 10.4.1994+1251
SINIKETUN TÄYSIKUU 30.10.2010+100hyv
SINIKETUN TIMANTTI-RUUSU 28.8.1994-14hyl
SINIKETUN TIRLITTAN 28.8.1993+1471
SINIKETUN VIRVATULI 20.5.2010+170hyv
SINIKETUN WISH ME LUCK 17.5.2012+112hyv
SINIPILVEN TÄHTISOINTU 10.5.2003-34hyl
SINISILKIN JÄÄPRINSESSA 11.9.2004+69hyl
SINISILKIN LEVIATHAN 24.8.2002+1401
SINIUSVAN ALKUSOITTO 12.9.1998+931
SIRJEN CASANOVA 23.4.2000+1381
SIRJEN FUTURE WINNER 19.10.2003+114hyl
SIRJEN SLEEPING BEAUTY 3.8.2002+65hyl
SISSY 12.5.2001+71hyl
SKYELICE ARCTIC EXPLORER PEARY 7.7.2012+190hyv
SLUMBERLAND A COMING MAN 17.8.2003+851
SLUMBERLAND AIN'TSHEADREAM 2.9.2006+71hyl
SLUMBERLAND AMOR'S PRIDE 17.8.2003+1272
SNOWPAW ADORN WITH ROSES 16.6.2012+56hyl
SNOWPAW ADVENTURE PLAYGROUND 16.6.2012+125hyv
SNOWPAW ADVISABLE FAIRYTALE 16.6.2012+110hyv
SNOWPAW AIGUILLE VERTE 5.6.2010+142hyv
SNOWPAW ALABAMA DUMBO 27.4.2002+1311
SNOWPAW ALTER EGO 16.6.2012+114hyv
SNOWPAW AMBASSADOR OF JOY 16.6.20120kesk
SNOWPAW AMERICAN GIGOLO 16.10.2004+1572
SNOWPAW AMERICAN GOBLIN 6.10.2001+1161
SNOWPAW AMERICAN IDOL 18.6.2011+172hyv
SNOWPAW AMERICAN LOTUS 18.6.2011+110hyv
SNOWPAW ANNO DOMINI 16.6.2012+108hyv
SNOWPAW APHRODITE 18.6.2011+142hyv
SNOWPAW ARIZONA ALLADIN 28.9.2002+29hyl
SNOWPAW ATLANTIC BABAR 10.8.2003+1401
SNOWPAW BLACK MAGIC WOMAN 21.9.20130kesk
SNOWPAW BORN TO BE WILD 24.5.2008+1141
SNOWPAW BRIGITTE 23.5.1992+971
SNOWPAW BUICK RIVIERA 28.9.2002+1121
SNOWPAW CAPTAIN AMERICA 24.5.2008+1121
SNOWPAW CHEQUERED FLAG 15.8.2009+1121
SNOWPAW CHILI CON CARNE 15.8.2009+1712
SNOWPAW CORONA BOREALIS 15.10.2005+951
SNOWPAW CREPES SUZETTE 18.6.2011+97hyl
SNOWPAW DAREDEVIL 20.9.2008+67hyl
SNOWPAW DARK ANGEL 5.11.2005+123hyl
SNOWPAW DAY TRIPPER 15.6.2003+16hyl
SNOWPAW DEMON 15.4.1989+1121
SNOWPAW DEMPSEY 16.9.19890kesk
SNOWPAW DENT BLANCHE 18.6.2011-30hyl
SNOWPAW DIVONE 5.6.2010+132hyv
SNOWPAW DOMINUS 18.6.2011+174hyv
SNOWPAW DOROTHY 16.9.1989+1201
SNOWPAW EFFECT 28.4.1990+73hyl
SNOWPAW ELVIS PRESLEY 29.5.2004+1421
SNOWPAW EUROPE 15.4.1989+1532
SNOWPAW FALLING LEAF 15.8.2009+1722
SNOWPAW FLOWER MAIDEN 28.5.2005+1572
SNOWPAW FORD MUSTANG 28.9.2002+1862
SNOWPAW GANDALF 15.8.2009+1421
SNOWPAW GOLDEN WISH 8.9.2007-39hyl
SNOWPAW GRAND COMBIN 18.6.2011+83hyv
SNOWPAW GRANDE ROCHEUSE 5.6.2010+83hyv
SNOWPAW HEARTBREAKER 23.5.1992+1hyl
SNOWPAW HESTIA 21.5.2011+93hyv
SNOWPAW HEY JOE 15.6.2003+43hyl
SNOWPAW HOMER 5.6.2010+111hyv
SNOWPAW IDEFIX 23.5.1992+1291
SNOWPAW INCREDIBLE 20.10.1990+56hyl
SNOWPAW INCREDIBLE 28.8.1993+50hyl
SNOWPAW JERRY LEE LEWIS 16.10.2004+1271
SNOWPAW JIN-GO-LO-BA 28.9.2002+33hyl
SNOWPAW JOHNNY CASH 16.10.2004+1291
SNOWPAW KASHMIR 23.5.1992+1251
SNOWPAW KIMMY 17.4.1993+781
SNOWPAW LAVENDER BROWN 4.10.2008+26hyl
SNOWPAW LAVENDER BROWN 30.10.2010+10hyl
SNOWPAW LONELY RIDER 18.6.2011+174hyv
SNOWPAW LOOK A LIKE 14.8.2010+38hyl
SNOWPAW LOOK A LIKE 15.9.2012+83hyv
SNOWPAW LOS ANGELES 10.5.2003+861
SNOWPAW LOTUS BLOSSOM 28.4.2007+1742
SNOWPAW LOVE ME TENDER 16.9.2006+971
SNOWPAW MARGE 5.6.2010+162hyv
SNOWPAW MATILDA 17.4.1993+1121
SNOWPAW MISS SPEED 14.10.2006+74hyl
SNOWPAW MOHAWK 24.5.2008+1141
SNOWPAW MY FAIR LADY 28.5.2005+1992
SNOWPAW MY OWN DOROTHY 28.5.2005+1401
SNOWPAW NAPOLETANO 29.8.1993+1401
SNOWPAW NIGHTINGALE 17.4.1993+1291
SNOWPAW NIGHTLESS NIGHT 15.8.2009+67hyl
SNOWPAW NITTY GRITTY 17.4.1993+1051
SNOWPAW NOISY BOY 16.10.1994+1141
SNOWPAW NORTH NAPIER 17.4.1993+78hyl
SNOWPAW OYE COMO VA 6.10.2002+1592
SNOWPAW PAMELA PACK 16.4.1994+1181
SNOWPAW PLYMOUTH FURY 28.9.2002+951
SNOWPAW POWHATAN 8.9.2007+931
SNOWPAW PURPLE ANGEL 8.9.2007+1261
SNOWPAW PURPLE HAZE 12.4.2003+931
SNOWPAW QUEEN OF AFFAIR 13.8.1995+58hyl
SNOWPAW RAMBO STYLE 1.10.1994+1081
SNOWPAW READY SET GO 24.5.2008-37hyl
SNOWPAW REBORN HERO 14.5.2008+41hyl
SNOWPAW RED CHIEF 6.10.2007+971
SNOWPAW RITA'S DIAMOND 13.8.1995+1572
SNOWPAW ROGUE 16.6.2012+98hyv
SNOWPAW SABRINA 13.8.1995+1271
SNOWPAW SAN FRANCISCO 5.11.2006+61hyl
SNOWPAW SANTANA 13.8.1995+69hyl
SNOWPAW SANTANA 1.6.1997+44hyl
SNOWPAW SCARLET WITCH 24.5.2008+951
SNOWPAW SE A CABO 12.6.2004+1101
SNOWPAW SNOW WHITE 14.10.2006+1041
SNOWPAW TERENTIA 15.8.2009+1231
SNOWPAW THE BACHELOR 18.6.2011+80hyv
SNOWPAW TIGER LILY 8.9.2007+1251
SNOWPAW TINKER BELL 1.4.2007+1582
SNOWPAW ULTRAFAST IDEA 11.5.1997+1892
SNOWPAW UPHILL DOROTHY 19.4.1998+1171
SNOWPAW WEST VIRGINIA 29.5.2004+58hyl
SNOWPAW WHITE SNOW 14.10.2006+1041
SNOWPAW WILD FIANCÉ 5.11.2005+1201
SNOWPAW WIND OF CHANGE 5.11.2005+821
SNOWPAW WOLVERINE 5.6.2010+172hyv
SNOWPAW XL OF AMERICA 25.9.1999+931
SNOWPAW ZEPHIRA FRESH 25.9.1999+1081
SOFTICE BEVERLY HILLS 22.5.1999+1251
SOFTICE DI CAPRIO 20.10.2001+58hyl
SOFTICE DI CAPRIO 2.8.2003+1722
SOFTICE SHIRLEY TEMPLE 29.7.1995+46hyl
SOGRATE'S DALTON 13.8.1989+1311
SOONIST SO SO GOLDEN 5.11.1995+831
SOUTHWOOD'S ANGELA 18.4.1992+1431
SOUTHWOOD'S BLUE BUSTER 21.8.1993-31hyl
SOUTHWOOD'S FANTASTIC FRIDA 26.9.1998+78hyl
SPEARLAKE'S DREAMALIL'DREAM 11.10.2003+1271
SPEARLAKE'S HEARTS FOR SALE 6.10.2007+67hyl
SPEARLAKE'S IT'S ONLY LOVE 10.8.2002+781
SPEARLAKE'S LOVE ME DO 7.10.2000+801
SPEARLAKE'S MA'S LIL'HELPER 10.8.2002+1722
SPECIAL STORY'S CHAMPANGE 28.8.2004+1261
SPECIAL STORY'S CUBA LIBRE 28.8.2004+1401
SPRINGMIST'S ANASTASIA 14.9.2002+1101
STEADLYN BONFIRE OF VANITY 24.7.1993+951
STEADLYN SAY I M YOUR NUMBER ONE 17.4.1988-30hyl
STEADLYN SPARKLING WATER 18.4.1992+1121
STEADLYN SPEED WELL 16.5.1993+69hyl
STEADLYN SPEED WELL 1.10.1994-26hyl
STEADLYN STAR BRIGADE 23.9.1989-29hyl
STEADLYN STRIKING-SCOOP 13.10.1985+8hyl
STEADLYN THEMESSENGER 31.8.1996+1742
STEADWYN BACK TO THE CLASSIC 24.8.2013+82hyv
STEADWYN BEWITCHED 23.7.2011+125hyv
STEADWYN BLACK SOULS SINGER 18.9.2005+1401
STEADWYN BLUE BEACH 16.9.2006+45hyl
STEADWYN FASHION SHOW 16.6.2012+59hyl
STEADWYN MAHOGNY HIT 10.8.2010+98hyv
STEADWYN MESSENGER OF HEART 11.5.2002+1702
STEADWYN MOONLOVE 5.10.2002+951
STEELONE SHARON STONE 17.9.2006+158hyl
STEELONE SHARON STONE 6.6.2009+123hyv
STEELONE STORM TROOPER 1.10.2005+1421
STOORYBOOK'S FUNNY FACE 28.9.2008+1572
STOORYBOOK'S GUN LOVE 10.8.2010+193hyv
STOORYBOOK'S MARY POPPINS 20.9.2008+1421
STOORYBOOK'S MINERVA MCGONAGALL 16.6.2012+172hyv
STOORYBOOK'S MY FAIR LADY 19.5.2007+1722
STOORYBOOK'S VICKI VALE 4.4.2009+1722
STOORYBOOK'S WEST SIDE STORY 28.9.20080kesk
STOORYBOOK'S WIZARD OF OZ 8.9.2007+1371
SULKY-FELLOW CIKITITACRYSTAL 23.9.1989-69hyl
SULKY-FELLOW DON CORLEONE 15.4.1989+1401
SULKY-FELLOW ELEONOORA 11.10.1992+41hyl
SULKY-FELLOW MARIO BROS 14.10.1995+1552
SULTAN 31.8.19960kesk
SUMMERWAY'S GALAXY BLUE BOY 26.4.20080kesk
SUMMERWAY'S GALAXY BLUE BOY 28.6.2009+110hyv
SUMMERWAY'S GLAMOUR MELODY 14.6.2009+155hyv
SUMMERWAY'S HEART OF HERO 5.6.2010+98hyv
SUMUSILLAN ADELENE 5.10.1996+1421
SUNNY SHINY SCOT 2.7.1995+1271
SUNRESC LACE BLACK MOOR 28.9.2013+78hyv
SUNSWEET BLACK THE TOP 22.8.1993+1161
SUNSWEET BLUE JUNIOR POP 30.9.1990+1672
SUNSWEET BLUE KISS 12.11.1983+1822
SUNSWEET BLUE ROCKET 20.10.1990+1hyl
SUNSWEET BLUE TOPQUALITY 3.9.1994+1862
SUNSWEET BRANDYGIRL 6.10.1979+56hyl
SUNSWEET CHARLATAN 18.5.1980+112hyl
SUNSWEET CHARLATAN 6.10.1984+1592
SUNSWEET DARK FANTASY 21.7.1996+1722
SUNSWEET EASY FEELING 1.9.1979+1902
SUNSWEET ENDLESS LOVE 6.10.1984+1141
SUNSWEET IM NIGHT FEVER 4.4.1981+1121
SUNSWEET MAKE YOUR MOVE 2.9.2000-14hyl
SUNSWEET MY FLOVER 15.10.1994+14hyl
SUNSWEET NEVER EXPECTED 23.8.1997+1722
SUNSWEET PRINCES BLACK 9.3.1994+1hyl
SUNSWEET SEACRET STORY 17.10.1999+831
SUNSWEET SEEMSTO BE BEST 16.4.1988+1141
SUNSWEET SENIOR SERVICE 30.9.1990+1542
SUNSWEET SHADOW IN BLUE 11.8.1988+40hyl
SUNSWEET SILVER TOP 3.10.1992+1311
SUNSWEET SPOT ON THE TOP 29.4.1990+69hyl
SUNSWEET SPOT ON THE TOP 21.3.1993-91hyl
SUNSWEET STARTING NOW 30.9.1990+891
SUNSWEET SUM OF THE BEST 14.10.1990-5hyl
SUNSWEET TIME OF DREAM 1.6.2002+951
SUPERVISOR 15.6.2003+1271
SUSETTEN ALEXANDERBOSS 8.9.1990+1421
SUSETTEN ALMONDGIRL 29.4.1989+1291
SUSETTEN BELLADONNA 12.9.1992+1011
SUSETTEN BESSINA 8.9.1990+56hyl
SUSETTEN BESTMAN 22.5.1994+1251
SUSETTEN CAESAR 21.8.1993+1421
SUSETTEN DIMITRA 9.3.1994+1251
SUSETTEN HENRIETTA 10.10.1992+1742
SUSETTEN INDIANA 28.8.1993+1251
SUSETTEN KASAKKA 25.4.1993+1101
SUSETTEN MERCEDES 27.10.1996+126hyl
SUSETTEN NATALIE 27.10.1996+29hyl
SUSETTEN NEILIKKA 27.9.1998+1231
SUSETTEN NIKOLAUS 24.8.1996+1441
SUSETTEN QUICKMAN 29.8.1998+155hyl
SUSETTEN QUUMAN 27.10.1996+1592
SUSETTEN QUUTAR 10.4.1999+1602
SUSETTEN X-MAN 29.4.2006+1181
SUSIE 28.3.19870kesk
SUVINUOSKAN AMOR 28.5.2005+1732
SUVINUOSKAN ANASTASIA 28.5.2005+1421
SUVITUIKUN BABY TIMONA 31.3.2002+1231
SUVITUIKUN CITY-BEAR 7.10.2000+1552
SUVITUIKUN DU-RACELL 5.5.2002+841
SUVITUIKUN ENCORE 27.7.2003+801
SUVITUIKUN GREAT TONTO 20.9.2008+781
SUVITUIKUN INEZA 4.5.2013+138hyl
SUVITUIKUN JACKY-BEAR 7.7.2012+125hyv
SUVITUIKUN JAFFIINA 29.6.2013+140hyv
SWAN-SONG'S CHEVROLET 20.3.1993+841
TÄHKÄPÄÄN ARGENTUM 9.10.1993-86hyl
TÄHKÄPÄÄN CALL ME CARAMIA 5.10.1996+1722
TAIMITARHAN AJAX 13.3.1999+1401
TANNING ACTIVE BOWLER 21.4.1990+1902
TANNING ALVA EDISON 29.4.1990+1431
TANNING AMAZING GRACE 10.9.1995+1161
TANNING DALEY THOMPSON 18.9.1993+1552
TANNING FAMOUS FILHO 11.5.1996+1361
TANYSKAN ALICE IN WONDERLAND 28.9.2013+80hyv
TANYSKAN APOLLO QUEEN 16.6.2012+95hyv
TELLA 6.10.1979+951
TEMPRANILLO ACTING LIKE AURORA 8.10.20110kesk
THOMDY DOM'S GREASELIGHTNING 21.8.1993+44hyl
THUNDERCLAP FLASHDANCE 11.10.2003+1251
THUNDERCLAP GOLDEN JAZMINE 4.5.2013+95hyv
TINKER'S BINGO C MON 12.9.1992+1101
TINKER'S CRYSTAL IN CREA 16.4.1994+991
TINY TWILIGHT'S SHOWMAN 1.10.2011+155hyv
TINY TWILIGHT'S SOMEONE SPECIAL 16.4.2011+55hyl
TINY TWILIGHT'S SUPERPOWER 1.10.2011+80hyv
TINY TWILIGHT'S SWEET MISS BLUE 16.4.2011+140hyv
TITTA 29.4.1990+1722
TONIK 14.5.1983-16hyl
TOP DANCER'S FLASHING STARRY 17.10.2009+170hyv
TRAFUIL PIN UP GIRL 22.10.1994+1081
TRAFUIL SOLACE OF NIGHT 11.4.19930kesk
TRISTA'S SUMMER SUN 28.5.2005+78hyl
TUHATKAUNON ANCELIGA 5.11.1995+71hyl
TULILINNUN ALINA 13.4.1998+1722
TULITUIKKEEN AMOR 1.6.1996+1321
TULITUIKKEEN CARLOS 3.5.2003+85hyl
TWILIGHT MOON AL'DENT DE NIRO 19.4.1998+1101
TWILIGHT MOON COTTON KID 21.4.2002-22hyl
TWILIGHT MOON EXPO'NENT EMINA 7.10.2000+1251
TWILIGHT MOON FAIR FOXY 16.4.2000+1722
TWILIGHT MOON FINE FIDO 4.9.2004-51hyl
TWILIGHT MOON INCOMPARAB IMMO 21.10.2006+2252
TWILIGHT MOON INCREDIBLE INTO 14.8.2008+1572
TWILIGHT MOON JANG'LE JADE 8.6.2011+159hyv
TWILIGHT MOON JING JANG 26.9.2009+1742
TWILIGHT MOON JOYFUL JULY 18.4.2009+951
TWILIGHT MOON JUSTICE JOKE 18.4.2009+761
TWILIGHT MOON KEEN KALINKA 10.11.2013+95hyv
TWILIGHT MOON LOVABLE LADY 10.11.2013+87hyv
TWISTHILL TREASURE 28.5.2005+1hyl
UAIT SIBOD BLUE KONTINENT 14.6.2009+54hyl
UNBROKEN SPIRIT FANTAZIJA 1.4.2007+74hyl
UNICOMETA'N BLOCK'N'PLAY 10.9.2000+1121
UNICOMETA'N HERE'N'THERE 18.4.2009+841
UNICOMETA'N HONEYDEW 15.9.2012+115hyv
UNICOMETA'N I'M IPANA GIRL 17.9.2011+144hyl
UNICOMETA'N I'M NIGHTWISCH 6.4.2012+101hyv
UNICOMETA'N I'M YAKI THE CAT 6.4.2012+56hyl
UNIKON CE'NEDRA 11.7.1999+1682
UNIKON TAIKA-PILVI 11.7.1999+841
URAN RAN TAN PLAN 14.9.1991+41hyl
USVAPILVEN CEIJULIINA 30.10.2010+78hyl
USVAPILVEN DEAR DAISY 9.4.2011-31hyl
USVAPILVEN DEAR DAISY 18.8.20120kesk
USVAPILVEN FLIPPER 18.8.20120kesk
UUDENKYLÄNTIEN SHALLY 16.5.1993-7hyl
VAAHTERAKUMMUN BLACK CHIGUITA 25.10.1997+1251
VALKONIITYN HOPEAPILVI 8.10.2011+93hyv
VANITY X' TRAORDINARY ME 1.11.2008+1131
VESIMIEHEN IHMEITU 9.10.1993+781
VESIMIEHEN IINES 21.4.1985+73hyl
VESIMIEHEN KUOPUS 4.9.1993+73hyl
VESIMIEHEN MAINOS-KATKO 18.4.1992+1592
VESIMIEHEN PÄÄTEPISTE 20.9.2008+801
VESIMIEHEN TYÖNÄYTE 6.10.1984+1231
VICWAY DEVIL HIMSELF 23.9.1995+1722
VIHERVAARAN JUJU 18.11.1989+1572
VIVIAN AMIRAALI 4.7.1992-20hyl
VIVIAN AMIRAALI 26.3.1994-71hyl
VIVIAN ANNIKKI 12.9.1992+781
VIVIAN CECILIA 30.6.1991+931
VON AUERDORF SAMMY 25.4.1993+1752
WANDA 5.5.2012+93hyv
WANESSA 16.5.1993+1271
WARMAHILL'S AMADEUS 19.8.2006-56hyl
WARMAHILL'S COUNTRY ILLUSIO 15.9.2001+131hyl
WAUZI WAU BORNTOBEWILD 29.3.1998+40hyl
WAUZI WAU MR CHURCHILL 11.9.1999+1401
WAY TO WIN FANTAZIJA 27.9.2009+1251
WHISPER OF LOVE FANTAZIJA 19.5.2007+1051
WHITE FRILL'S CAPTAIN COON 4.7.1992+1201
WHITE FRILL'S FILIPPUS 18.10.1992+1352
WICANI CAPED CRUSADER 16.4.2011+125hyv
WICANI WREN-NOIR 25.9.2004+871
WILL TO WIN FANTAZIJA 10.8.2010+157hyv
WINDY FOREST'S BURNING FLAME 16.9.2006+46hyl
WINDY FOREST'S CARAMEL 16.9.2006+57hyl
WINDY FOREST'S COOLMAN 14.5.2006+1602
WINDY FOREST'S GAME OF LOVE 26.5.2007-26hyl
WINDY FOREST'S GREAT BLUE LOVE 16.9.2006+931
WINDY FOREST'S HOPEFUL DREAM 10.11.2007+1161
WINDY FOREST'S HOPELESS LOVE 16.9.2006+55hyl
WINDY FOREST'S I FEEL SO GOOD 23.9.2007+1461
WINDY FOREST'S IDEAL STORY 28.8.2010+157hyv
WINDY FOREST'S KEY TO MY HEART 30.10.2010+129hyv
WINDY FOREST'S LIVELY SURPRISE 4.7.2009-26hyl
WINDY FOREST'S LUCKY SURPRISE 14.6.2008+951
WINDY FOREST'S MOONLIGHT MAGIC 11.8.2009+1702
WINDY FOREST'S MOONMAN 18.8.2012+125hyv
WINDY FOREST'S NOT SO BAD 12.5.2013+80hyl
WINDY FOREST'S PERFECT PEARL 18.8.2012+8hyl
WINDY FOREST'S POWER OF LOVE 30.10.2010+140hyv
WINDY FOREST'S PRINCE CHARMING 15.8.2009+125hyl
WINDY FOREST'S PRINCE CHARMING 17.4.2010+125hyv
WINDY FOREST'S TIME TO WIN 18.8.2012+50hyl
WINDY FOREST'S TOO HOT TO TAKE 30.10.2010+125hyv
WINDY FOREST'S UNEXPECTED MAN 18.8.2012+97hyv
WINDY FOREST'S UNIQUE SOUND 18.8.2012+101hyv
WINDY FOREST'S UNUSUAL MELODY 18.8.2012+153hyv
WINDY FOREST'S VOODOO MAN 17.7.2013-10hyl
WINDY FOREST'S WAY TO THE TOP 18.8.2012+70hyl
WINDY FOREST'S XCLUSIVE LADY 11.8.20120kesk
WINGMOOR'S CARELESS AND FREE 18.9.2004+1081
WINNER 20.9.1998+1762
WITCHMOOR'S JUST A GIGOLO 12.10.2003+1251
WITCHMOOR'S LITTLE TIPPER 18.9.1999+85hyl
WITCHMOOR'S MOONSHINE PEARL 23.8.1997+2222
WITCHMOOR'S MUSSEL 15.5.1999+931
WITCHMOOR'S SPECK OF CLOUD 18.9.1999+113hyl
WITCHMOOR'S THUNDERCLOUD 15.8.1998+1121
WITCHMOOR'S WIND OF CHANGE 10.11.2001+16hyl
WOODVILLAGER BLAC DEVILL 14.4.2007+1291
WOOLMILL'S ACE CHAMPION 14.8.2004+851
WOOLMILL'S DEBRAU BARON 12.9.2009+56hyl
WOOLMILL'S DEBRAU JEVER 24.5.2008+1101
WOOLMILL'S DI FLAME BEA 29.5.2010+127hyv
WOOLMILL'S DI FLAME VERDI 11.8.2009+951
WOOLMILL'S GO-GO ZAFIRO 8.10.2011+206hyv
WOOLMILL'S HIP'N HOP LA REGINA 8.10.2011+125hyv
XTREMELY BLUE CARNOUSTIE FROM FANTA 8.9.2007+851
YARIZAN BLACK LILIANE 16.4.1994+31hyl
YARIZAN BLACK SUSAN 25.5.1995+1101
YELLOW MEADOW PIMU 9.4.1994+85hyl
ZAGALA COLD COCACOLA 5.11.1995+1411
ZARADI'S LIKE A FIRE 28.9.2002-12hyl
ZARADI'S MARK OF FIRE 14.10.2000+931
ZARADI'S POWER OF LOVE 25.9.2004+1281
ZARADI'S THE LAST KNIGHT 29.4.2006+1722
ZARECON'S UNFORGETTABLE 17.9.2011+144hyv
ZIBELLINA'S AS TIME GOES BY 15.4.2000+1401
ZIBELLINA'S BEAT IN MIND 10.10.1992-7hyl
ZIBELLINA'S DEGREE GIVEN 15.4.2000+1101
ZIBELLINA'S EYE OF THE WIND 12.6.2004+1451
ZIBELLINA'S GAME OF CHANCE 7.8.2001+1441
ZIBELLINA'S GET OFF MYCLOUD 25.9.1993+951
ZIBELLINA'S GLIMMER OF HOPE 12.6.2004+1121
ZIBELLINA'S HIGH HOPE 31.3.2002+1291
ZIBELLINA'S KEYTO HAPPINESS 29.3.2003+174hyl
ZIBELLINA'S KIKI QU 31.3.2002+1421
ZIBELLINA'S LAUGHING GAS 16.4.1994+1502
ZIBELLINA'S MAGGIE MAE 6.6.1998+1031
ZIBELLINA'S ME MYSELF AND I 25.5.2003+1692
ZIBELLINA'S MIND OF MOOD 28.9.20030kesk
ZIBELLINA'S MOODYS MOOD 6.6.1998+881
ZIBELLINA'S NICE AND EASY 15.11.1998+1552
ZIBELLINA'S NICE ONE COOL 29.3.2003+801
ZIBELLINA'S ONLY TOO GLAD 24.5.1997+861
ZIBELLINA'S QUATRO GOES 24.9.2005+71hyl
ZIBELLINA'S QUICK QUIBBLE 19.5.1996+1421
ZIBELLINA'S THICK MOOD 6.6.1998+1742
ZIBELLINA'S UNIQUE PIN-UP 1.8.1998+1481
ZIBELLINA'S ZERO HOUR 1.8.1998+861
ZINNIA'S ANGEL EYES 23.9.2006+1301
ZINNIA'S ASCARI ECOSSE 18.9.2005+56hyl
ZINNIA'S ASCARI ECOSSE 17.6.2006+1251
ZINNIA'S BELLE DE MINUIT 17.9.2006+1271
ZINNIA'S BETTY BOOP 18.9.1993+821
ZINNIA'S BLUE ANGEL 18.9.2005+69hyl
ZINNIA'S BLUE ANGEL 17.5.2008+44hyl
ZINNIA'S BLUE IS COLOUR 21.8.2012+112hyv
ZINNIA'S BLUE IS LOVE 10.7.1994+61hyl
ZINNIA'S BRAZIL CARNEVAL 5.9.1999+69hyl
ZINNIA'S BUDDY HOLLY 13.8.1989+133hyl
ZINNIA'S CAPE VERDE 17.9.2006+1742
ZINNIA'S CAPRICE CLASSIC 2.9.2006+71hyl
ZINNIA'S CAST AWAY 23.9.2007+971
ZINNIA'S CAYMAN ISLANDS 17.9.2006+1081
ZINNIA'S DEEP BLUE SEA 24.4.2004+1461
ZINNIA'S DELFINO FEROCE 10.6.2006+1101
ZINNIA'S DI DUFF DREAM 17.4.2010+125hyl
ZINNIA'S DIAMONDS ARE FOREVER 16.9.2012+140hyv
ZINNIA'S DON DESPERADO 27.9.2009+1251
ZINNIA'S DREAM DE LUXE 16.4.2011+93hyv
ZINNIA'S EMPRESS MAGIC 29.5.2010+148hyl
ZINNIA'S EXOTIC DREAM 17.4.2010+172hyv
ZINNIA'S EYE OF THE TIGER 15.9.2012+140hyv
ZINNIA'S GISELLA BUENA 17.4.2010+125hyv
ZINNIA'S GLORIFICATION 18.9.1999+13hyl
ZINNIA'S GOLDEN BELLS 19.5.2007+1441
ZINNIA'S GOLDEN EYES 18.8.2001+1852
ZINNIA'S HANOI ROCKS 22.5.2010+174hyv
ZINNIA'S HARLEY DAVIDSON 17.4.2010+99hyv
ZINNIA'S HILLBILLY BLUES 6.3.2010+125hyv
ZINNIA'S ISLE DE NOIR 17.4.2010+186hyv
ZINNIA'S KESÄYÖN UNELMA 12.11.2000+1722
ZINNIA'S LOVE IS BLUE 28.9.2013+75hyv
ZINNIA'S LOVELIGHTS 18.9.2005+2012
ZINNIA'S MAHOGNY HOT 2.6.20120kesk
ZINNIA'S MERITUULI 6.9.1997+931
ZINNIA'S MIAMI VICE 14.8.2004+1251
ZINNIA'S MIDNIGHT MOMENT 15.9.2012+140hyv
ZINNIA'S MIDSUMMERSDREAM 17.8.2013+56hyl
ZINNIA'S MONA LISA 15.9.2012+80hyv
ZINNIA'S NORTHERN KING 16.4.2011+95hyv
ZINNIA'S ONLYONE 21.4.1985+1291
ZINNIA'S ORIGINAL BLUE 16.4.2011+127hyv
ZINNIA'S PANOZ ESPERANTE 17.9.2006+951
ZINNIA'S PANTHERE NOIRE 2.10.2004+951
ZINNIA'S POMPON PANACHE 11.9.2004+95hyl
ZINNIA'S POMPON PANACHE 17.6.2006+95hyl
ZINNIA'S REVOLUTION BLUE 17.9.2006+931
ZINNIA'S SHINING STAR 6.5.2000-52hyl
ZINNIA'S SHINING STAR 12.9.2004+951
ZINNIA'S SILVER SHADOWS 12.11.2000+1742
ZINNIA'S SUNSET BOULEVARD 17.8.2013+95hyv
ZINNIA'S SWEET DANIELA 17.4.1993+1842
ZINNIA'S THE ORIGINAL 5.9.1999+59hyl
ZINNIA'S THE ORIGINAL 18.8.2001+1011
ZINNIA'S THE TOMB RIDER 23.9.2007+1552
ZINNIA'S TOUCH OF KISS 1.10.1994+44hyl
ZINNIA'S TRESOR NOCTURNE 18.9.2005+1702
ZINNIA'S URBAN COWBOY 10.9.2000+33hyl
ZINNIA'S VIVA SENSATION 10.6.2000+931
ZINNIA'S WITH LOVE 12.11.2000+951
ZINNIA'S YÖN KASTEHELMI 5.9.1998+1011